Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés
Országos szexpartner & masszázs kereső
eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső
Hivatkozz a Rosszlanyok.hu-ra és Beky szeretni fog!
Jelige: "rosszlányok.hu"
Nincs személyes találkozás, csak webcam

40+ éves
165 cm
60+ kg, 85 mell
Normál alkat, Fazonra igazított punci
Félhosszú, Szőke haj, Kék szem
Tetoválásom van, Eredeti cici
Heteró lány
, Szexpartner, Masszázs, Domina
hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek:  06-19
szombat:  09-19
vasárnap:  11-19

SMS-re válaszolok, Rejtett számot nem veszek fel
Nem dohányzom
53 levél, 1 olvasatlan.
18 perce járt itt.
Gyakran tölt fel új képet.
Gyakran be szokott lépni.
53 levél, 1 olvasatlan.
18 perce járt itt.
Most hívj, felveszem a telefont. (Rejtett számot nem veszek fel.)
Felvette?
x

Felvette a telefont mikor hívtad?

Tipp: ha foglalt, próbáld újra kicsit később.

(Tudd: a hirdetők döntik el kinek a hívását fogadják.)

x

Hirdetők nem használhatják ezt a visszajelzést

2025-12-03:  ÚJ FOTÓK VANNAK FENT FIÚKÁK! GYERTEK ÉLVEZZÜNK EGYÜTT!Szexchat? :)
2025-11-21:  Halihó! Videón vagy online egy kis gyönyör? :) Minden pajzán gondolatodat megoszthatod velem. A fantáziám hatalmas! Egy jó kis szexchattel éld át velem!
2025-11-19:  Szia édes! Nézd ahogyan játszadozom magammal!!! Egész egyszerűen... Gyere és KUKKOLJ MEG!! :) :) :)
Kedves rosszlány vár! :)

Helló fiúk!

NYUGODTAN HÍVHATTOK AKKOR IS, HA NEM VILLOG A KIS ZÖLD TELEFON JEL!

Édes kis szöszi vár,egy fergeteges hancúrozásra! Igaz.... Most csak kamerában. De higgyétek el,ezt is nagyon fogjuk élvezni. Izgat ha néznek, miközben masztizom...A régi vendégeim ezt tudják jól :) Van kissebb - nagyobb játékszerem. Ha az izgat jobban ,hogy ruha van rajtam, akkor abban, ha egy szexi kis fehérnemű akkor, abban! Vagy csak úgy.... szexi kis combfixben, harisnyában leszek. Mond el mire vágysz...? Igyekszem teljesíteni a merészebb vágyaidat is,bátran oszd meg velem!!! Hidd el... Nyitott vagyok sok mindenre ;)
Értékelést nem kérek, köszönöm szépen, nekem épp elég visszajelzés ,hogy tudom vissza tértek hozzám többször is! Nektek pedig, egy jó indok megtudni miért is nem kérek.

KÉRLEK OLVASD EL!!! NEM,NEM SPRICCEL A PUNCIM AMIKOR ÉLVEZEK ÉS NEM IS ÍGÉREM, HOGY FOG.

Privát számot ritkán veszek fel az a fránya rossz tapasztalat :) puszi nektek!!!

tovább olvasom

Amit szeretek 

Francia óvszerrel
Natúr francia
Natúr francia végén testre
Kényszerfrancia
Kölcsönös francia
Aktus (csak óvszerrel)
Vibrátoros játék
Együttfürdés
Kézi levezetés
Csak webcam szex
Közös maszturbáció
Harisnyában fogad
Láberotika
Popóizgatás férfiaknak kézzel / eszközzel (ha megkérsz)
Ökölszex / Fauszt (punciba)
Spriccelés (Squirt)
Puncitágítás
Tágítás, öklözés (férfinek)
Szerepjátékok
Szerepjátékok leírás: Nyitott vagyok sok mindenre.
Masszázs (klasszikus)
Erotikus masszázs
Négykezes masszázs
Domina, Szado-mazo játék
BDSM (uralkodó), Domina
BDSM (alárendelt), Rabnő
Bizarr
Fétis
Kikötözés - bondage
Fenekelés, büntetés
Taposás, tortúra, CBT
Kaki
Orvosi (medical) játék
Strap-on, felcsatolt műpénisz
Több szereplős játék
Amit még érdemes tudni rólam: Here kínzást,fojtogatást,nem vállalok! Kérlek ne is hívj ha te ezt szeretnéd.Köszönöm.
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Hirdetés log (max 1 év)

2025-11-27 Új kép került fel
2025-11-26 Új kép került fel
2025-11-06 Új kép került fel
2025-10-31 Új kép került fel
2025-10-01 Új kép került fel
2025-09-18 Új kép került fel
Adatcsere loghoz: írj évente legalább egy elfogadott értékelést!

Akit keresek

Férfit
Csak 20 felett
Légy ápolt és kedves.
Csak nálam
Negyed (SOS francia), Fél, Egy órára

Amilyen vagyok

Csillagjegyem
Kos
Kedvenc virágom
Mindegyik
Kedvenc italom
Coca-Cola
Partner ideálom
A figyelmes ferfi
Kedvenc női parfüm
Jimmy Choo

Beky +36703408504 | Webcam lány | Hívd innen, és Beky szeretni fog! Ugrás a lap tetejére.
Beky
Most on-line
Retusálatlan Amatőr képek
Fotózás: 2025-09-18

 Ellenőrzött képek

 

Szexpartner adatlap

Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.

Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.

A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.

Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.

A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.

A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.

A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.
 
Tilos az oldal tartalmát másolni, adatokat menteni, forrás nélkül idézni, forrás nélkül hivatkozni.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from https://www.maxmind.com.
2025 | © rosszlanyok.hu