Create ad |  Registration |  Einloggen

biggest hungarian escort & massage finder site

hun eng mobile

Inhalte für Erwachsene

18

Sind Sie über 18?

Ja Ja, hinweis Nein
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső

Patientman

Alter Benutzer. Aktivitätsindex: 11,9 (Used to browse.)
War hier am 2024-09-23 10:39
Registriert am 2024-09-23
0 Nachrichten, 0 ungelesene
Hat 1 Bewertungen geschrieben
Hat 0 Forumkommentare geschrieben
Hat 0 Privatkommentare geschrieben
1 Inserent gefallen ihm
0 Mädchen gefallen ihm nicht
181x Male erschien dieses Datenblatt
Hat 0 Benutzer verboten
0 Benutzer fanden seine Bewertung nützlich
0 followed user
0 user follow him/her
Elfogadott (1)
Írt (0)
Kérdőjeles (0)
Abgelehnt (0)
1.
Viola-RelaxMasszázs (45) | III Bezirk
suspicious
Since 10 months
Umgebung:
5

Aussehen:
5

Attitüde:
5

Technik:
5

Zusammen:
5
 
beautiful face, very kind, maximal discretion, good parking
Since 11 months, Real pics, Massage review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon gyorsan, könnyen elérhető volt.

Lakás: A ház előtt tágas parkoló van, így könnyű megállni. A társasházba kapcsengővel ő engedett be. A lakás tiszta, rendezett, barátságos, a masszázshoz profi masszázságy áll rendelkezésre. Kellemes zene szól, ami segít oldódni.

Külső: Kedves, jó illatú, nagyon közvetlen, barátságos hölgy. Teltebb testalkat, szép, formás és kifejezetten nagy mellekkel. Pont mint a fényképeken.

Hozzáállás: 1 órát töltöttem el nála.

Együttlét: Szakszerű masszázst ad, nagyon szépen felépítve: először átmasszírozza az egész testet, nagyon jó érzékkel találja meg a problémás pontokat. Majd szépen áttér az erotikus masszázsra. Nagyon kellemes élmény ahogy rutinos mozdulatokkal kényezteti a hímvesszőt. Rendszerint hatalmasat élvezek a végén.

Elégedettség és Ajánlás: Évek óta rendszeresen visszajárok. Egyrészt szakszerű masszázst kapok, amely segít oldani az izmokban felgyűlt feszültséget egy hosszú nap után, másrészt olyan gyönyörben reszesülök, amit újra és újra át kell élni. Fontos: masszázsra van lehetőség, nem másra. Aki ezt keresi, nem fog csalódni.

 
Viola-RelaxMasszázs
Since 10 months
Kedves Patientman! Örülök, hogy jól érezted magad nálam, velem és azt kaptad, amire vágytál és ezzel hozzájárultam a boldogságodhoz. Köszönöm a korrekt értékelést. :&#**; Remélem, hamarosan újra találkozunk. :&#**; Puszi. V.

Likes

Viola-RelaxMasszáz..
Viola-RelaxMasszáz.. (45)
 
Patientman
Since 10 months member

Highlights

Brigitta szexpartner Budapest lĂĄnyok
JĂłfej Milf vĂĄr.
Brigitta
Brigitta szexpartner Budapest lĂĄnyok
Brigitta (54)
 
Nicole92 szexpartner Budapest lĂĄnyok
SzĹąk punci
Nicole92
Nicole92 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nicole92 (28)
 
Steffi40 szexpartner Budapest lĂĄnyok
KislĂĄnyos, finom!
Steffi40
Steffi40 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Steffi40 (45)
 
Ketrin szexpartner Budapest lĂĄnyok
Gyere lazulj el
Ketrin
Ketrin szexpartner Budapest lĂĄnyok
Ketrin (38)
 
Elizabet18 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nedves tini punci
Elizabet18
Elizabet18 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Elizabet18 (19)
 
Mamacita szexpartner Budapest lĂĄnyok
Mamacita
Mamacita szexpartner Budapest lĂĄnyok
Mamacita (25)
 
Lara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lara
Lara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lara (21)
 
Kitty szexpartner Budapest lĂĄnyok
Kedves magyar lĂĄny:)
Kitty
Kitty szexpartner Budapest lĂĄnyok
Kitty (22)
 
KerryRaven szexpartner Budapest lĂĄnyok
KerryRaven
KerryRaven szexpartner Budapest lĂĄnyok
KerryRaven (29)
 
Nikolett_VIP szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nikolett_VIP
Nikolett_VIP szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nikolett_VIP (20)