|
Tomy074
Régi tag.
Aktivitási index:
37,3
(Szokott válogatni, értékelni.)
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
2024-12-31 10:49-kor járt itt 2023-02-16-én regisztrált 0 levél, 0 olvasatlan 3 értékelést írt 0 fórum bejegyzést írt 1 privát jegyzetet írt 2 hirdető tetszik neki 0 hirdető nem tetszik neki
|
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
1 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment,szinte elsőre felvette. Lakás: A lakás kifogástalan volt,szoba, fürdő minden rendben volt,tényleg egy szavam se lehet rá. Külső: Külsőleg pont az idálom,vékony,pici,törékeny lány.A teste gyönyörű volt igazi tinilányos testalkata van,nem tudtam betelni vele,szerintem visszajáros vendege leszek.
A kedvencem a formás kis mellei.Akik szeretik a tinilányos testalkatú lányokat,annak feltétlen ajánlott,de legszívesebben megtartanák magamnak. Hozzáállás: Nagyon kedves volt,már a telefonba is,abszolút kezdeményező volt.
Amit megbeszéltünk az 100%-ban teljesítette.
Sajnos csak fel órára volt időm,de legközelebb egy órára megyek. Együttlét: Igazából normál dolgokat kértem,nem volt semmi extra,s szerintem nagyon ügyes.
Nem részletetném,én maximálisan meg voltam elégedve. Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom aki kifejezetten szereti a tinilányokat.
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
barátnő feeling, nagyon kedves
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon szinte rögtön elértem Lakás: A lakás célnak megfelelő,jól megközelíthető. Külső: Külsőleg nagyon bejött,aki szereti a pici tinilányos alkatú lányokat annak kifejezetten ajánlom.Formás popsija kis tenyérebe illő kerek mellei vannak.A kedvencem a formás kis mellei.
Mindvégig kedves volt,teljesítette minden kívánságom Hozzáállás: Sajnos csak fél órát tudtam maradni,de legközelebb tovább maradok,biztos visszajáró vendége leszek Együttlét: Még kezdő de ügyes volt mindenben amit kértem. Elégedettség és Ajánlás: Összességében megkaptam mindent amire vágytam.Ajánlani tudom aki szereti a pici lányokat.
|
|