|
nanoman
Régi tag.
Aktivitási index:
42,2
(Szokott válogatni, értékelni.)
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
2025-03-31 19:22-kor járt itt 2023-01-03-én regisztrált 1 levél, 0 olvasatlan 3 értékelést írt 0 fórum bejegyzést írt 0 privát jegyzetet írt 111 hirdető tetszik neki 0 hirdető nem tetszik neki
|
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
10 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Könnyen, gyorsan, egyszerűen! Lakás: Tiszta, rendezett, könnyen megtalálható, a higiéniáról kád gondoskodik. Külső: A fényképek nem hazudnak, gyönyörű haja van! Hozzáállás: Biztos kezekbe kerültem, gátlások leküzdéséhez nem kell aperitif! Együttlét: A kiírásban szereplő listát maradéktalanul teljesíti! A francia kellemes, érzéki, a kezei pedig mint egy varázsbot Elégedettség és Ajánlás: Ha valaki a egy kis kuriózumra vágyik itt valószínűleg megtalálja, az időt nem sajnálja, sőt inkább bőven tett hozzá.
|
Jessyna-40 (inaktív)
10 hónapja |
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
1 éve, Ő van a képen, Masszázs értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonos egyeztetés, előre egy nappal. A lehetőség elfogadása. Lakás: Buda, könnyű parkolással (fizetős), a ház diszkrét. A lakás modern, ízlésesen berendezett, árad belőle a harmónia, a fürdőben sajátos hangulat. A tisztaságról csak felső fokon lehet beszélni, a higiéniába mikroszkóp alatt sem lehet belekötni. Külső: Az adatlap szerint 39, nem csalás, nem ámítás! Évi alakja a valóságban is ( nem csak a képeken) olyan, idompótlóra sehol nincs szükség, sem festékekre, itt kérem minden van mi szem szájnak ingere, a maga természetességében szép az arca, a szemei igézők, (a randevú után ajánlott rontáslevétel) a duzzadó keblekkel, a derék csípő aránnyal igazán izgató. Hozzáállás: Az előre megbeszéltek mind maradéktalanul teljesültek, a kedvességével 2 db sanaxot helyettesít. Az 1 órás randevúnkat nem stopperrel mérte, minden perce kitöltve Együttlét: A kitöltött tea (elfelejtett ) elfogyasztása mellett egy kis csevegés. A fürdő tesztelés után már a masszázs padhoz invitált, A kezei valami varázslattal bírnak, (receptre fogom kérni) . A mozdulataiban, az érintésében, a belőle áradó kedvességtől valami megmagyarázhatatlan energiával töltődöm. A fordulás után már az erotika vette át a főszerepet, a kezei, és ajkai között úgy eljutni a gyönyörök kertjébe, hogy máris visszakívánkozom. Levezetés képen még egy kis fürdetés a jutalmam. Elégedettség és Ajánlás: Lehet hogy a tüzet a férfiak találták fel, de Évi tudja hogy, hogyan kell vele játszani!
Mind a masszásban, mind az erotikus részben, annyi szenvedély, annyi odadás, annyi természetesség volt hogy, de inkább több! A érveim mellé tudnám még sorolni hogy, nem először élvezhettem a társaságát, továbbá azt a kedvességet, azt a közvetlenséget, ami ide kell. Hogy mitől lesz igazán jó egy ilyen randevú? Valószínűleg recept nincs rá, de az illemkódex, az ilyenkor érvényes etikett betartása sokat segíthet! Aki egy felejthetetlen élményt szeretne, az itt nagy eséllyel meg is kaphatja, ha partnerként érkezik. Korosztályában üdítő színfolt.
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonos egyeztetés, többszöri kitartó próbálkozás után! A kellemes hang, intelligenciával, humorérzékkel párosul. Lakás: A külváros szívében, könnyű parkolással, a ház diszkrét, lépcsőháza kulturált. A lakás modern, ízlésesen berendezett, tágas, árad belőle a harmónia, A tisztaságról csak felső fokon lehet beszélni, a nagyító ide kevés hogy a higiéniába bele lehessen kötni. Külső: Az adatlap szerint 35, természetesen én férfiak azt szeretnénk, ha minden 30 fölötti nő 18+ os alkattal lenne megáldva, Dóri alakja a valóságban is ( nem csak a képeken) olyan, akivel bármilyen társaságban lehet reprezentálni, és joggal fognak irigykedni az ismerősei. Semmi szüksége sem idompótló ruhára, sem festékekre, a maga természetességében szép az arca, a szemei igézők (a randevú után ajánlott rontáslevétel) a duzzadó keblekkel, a derék csípő aránnyal igazán izgató. Hozzáállás: A belépéstől a kilépésig el voltam varázsolva, 2 db sanaxot helyettesít. Az 1 órás randevúnk némileg elnyúlt, itt valószínűleg szerepet játszhatott a megfelelő időintervallum is. Együttlét: A belépés pillanatától Dóri színházában aktívan zajlanak az események, a bemutatkozás után azonnal az erotika lengi be a légkört, a vadítóan izgató ruha, a simogatások, a kacér ingerlések izzítják a légkört. (Lehet hogy a tüzet a férfiak találták fel, de Dóri tudja hogy, hogy kell vele játszani!) Fürdés után Dóri megmutatta az igazi énjét, erotikával, pornóval fűszerezve, egy felejthetetlen élményt ad. Azt hiszem az iskolában tananyag lehetne a hozzáállása, a technikája. A repertoárt szinte lehetetlen egy alkalommal kipróbálni, nekem sem sikerült, nem is érdemes, olyan sex kultúrával rendelkezik ami egy alkalommal kiaknázhatatlan. A végén még egy kis beszélgetés, amiből levonható hogy a szépség mellé egy szerethető lélek is párosul Elégedettség és Ajánlás: Most egy örök igazsággal szeretnék érvelni, miszerint a férfiak olyan furcsa teremtmények, akik otthon szállodai lehetőséget szeretnének, szállodában pedig otthoni lehetőséget igényelnek. Én azt hiszem most mind a kettőt egyszerre kaptam, továbbá azt a figyelmet, és hozzáállást ami ide kell. Hogy mitől lesz igazán jó egy ilyen randevú? Valószínűleg recept nincs rá, viszont egy két adalékkal sokkal kellemesebbé lehet tenni, mint pl: egy kis kedvesség, az ilyenkor érvényes etikett betartása. Aki egy felejthetetlen élményt szeretne, az itt valószínűleg meg is kaphatja, ha partnerként érkezik. Korosztályában, és a szektor egészében üdítő színfolt.
|
Akik tetszenek neki
ÉVI_Szomszédasszon.. (35)
Pamelaerotikusmass.. (40)
Viola-RelaxMasszáz.. (45)
Kendra szexpartner Budapest lÄÄnyok
Kamilla szexpartner Budapest lÄÄnyok
Alia szexpartner Budapest lÄÄnyok
Lisa-VIP szexpartner Budapest lÄÄnyok
Valeri szexpartner Budapest lÄÄnyok
Bella_Milf szexpartner Budapest lÄÄnyok
NYALÄÂS ELÄšÂL HÄÂTUL
TÄÂmea szexpartner Budapest lÄÄnyok
Hana szexpartner Budapest lÄÄnyok
ZoÄĹ szexpartner Budapest lÄÄnyok
Lilla szexpartner Budapest lÄÄnyok
|