Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés

Országos szexpartner & masszázs kereső

eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső

schwarz_marton

Régi tag. Aktivitási index: 75,6 (Szokott értékelni, levelezni.)
2020-05-21-én regisztrált
5 értékelést írt
0 fórum bejegyzést írt
14 hirdető nem tetszik neki
1433x jelent meg az adatlap
0 felhasználót követ
2 felhasználó követi
Elfogadott (4)
Kérdőjeles (0)
Elutasított (0)
4.
Luca | XIII kerület (inaktív)
6 hónapja
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
4

Összkép:
5
 
szép arcú, maximális diszkréció
6 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Amikor megláttam a hirdetését, felhívtam telefonon. Elmondta a részleteket, ezután gyorsan leegyeztettünk egy időpontot egy órával későbbre.

Lakás: Egy újabb építésű lakásban találkoztunk. Luca tisztaságot tart, tiszta volt a fürdőkád, és az egész lakás is.

Külső: Külsőre nekem bejött, hozzám képest alacsonyabb, és jó módon formás. Különösen huncutul áll rajta a képeken is látható szemüveg.

Hozzáállás: Végig kedves volt, igyekezett a kedvemben járni. Lehet, hogy mással kezdeményezőbben is viselkedik, velem inkább az én elképzeléseim domináltak. Egy dolog ami kicsit zavart, az, hogy nagyon sok dolog ami alapként szerepel az adatlapján, extrának számít. Ugyanakkor ezeket korrektül elmondta a telefonban is, szóval nem ért meglepetés. Menet közben az egyik általam választott extrán látta, hogy nem fog összejönni, úgyhogy ezt ?kicserélte? egy másikra. Szerintem ez korrekt dolog volt.

Együttlét: Ő már megfürödve várt, amíg én a fürdőkádban voltam elfoglalva, ő elkészítette az ágyat. Amikor végeztem, csatlakoztam hozzá, és mivel ő még ruhában volt, ezért ettől gyorsan megszabadultunk. Kölcsönös franciával kezdtünk, én nagyon élveztem, ő szerintem kevésbé, de legalább nem színészkedett túljátszva.
Majd valamennyi idő után gumit kértem, és missziben kezdtünk el szexelni. Először nagyon szűk volt, igencsak koncentráltam, hogy ne durranjak el. Ez annyira jól sikerült, hogy szinte az egész órát végigdugtuk. Volt minden, kutya, lovaglás, francia, popó. Végül szinte a találkozónk végén élveztem egy nagyot. Ezután elmentem ismét egy zuhanyra, és puszikkal elbúcsúztunk.

Elégedettség és Ajánlás: Jól éreztem magam Lucával. Szerintem aki szereti a fiatal, formás lányokat, annak érdemes őt meglátogatnia.

 
3.
Petruska (28) | XI kerület
1 éve
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
1 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Whatsappon beszéltünk. Már egy nappal előtte egyeztettünk, hogy biztos jó legyen mindkettőnknek. Nem egyből válaszolt, de nyilvánvalóan nem a telefonon lóg egész nap, és amint visszaírt, simán ment minden.

Lakás: Nálam voltunk.

Külső: Aprócska, nagyon vékony csaj. Az arcára a karakterest használnám, nekem bejött.

Hozzáállás: A hozzáállása elképesztő. Őt idézve tiszteli a faszt. Szerintem szereti is, imádja. Marha jó fej a hálószobán kívül is, jót lehetett vele beszélgetni. Egy kicsit késett a megbeszélthez képest, de nem tudtam rá haragudni amilyen alakítást nyújtott.

Együttlét: Volt itt minden. Úgy szop, hogy az valami félelmetes, mélytorkosan, öklendezésig. Igencsak küzdött, de le-le csúszott a farkam a torkán. Amikor már elfáradt abban, hogy az ágy szélén fejét lógatva megdugom a száját, torkát, pózt váltottunk, én kerültem fel az ágyra, és ment tovább a francia. Egy kis idő után gumit húztunk, és kutyában élveztem el nem sokkal később. Ez volt az első kör.
Kicsit rápihentünk a másodikra, dumáltunk, igazi belevaló csaj. Egyszer csak visszaparancsolt az ágyba, hogy akkor na, folytassuk. Felállított a szájával, gumit húztunk, majd megkértem, hogy lovagoljon meg. Ezt igen ügyesen tette, mind előre, mind hátra fele nézve. Elég jó tempót diktált, úgyhogy nem csoda, hogy elfáradt egy idő után, váltottunk újra kutyába. Itt olyan tempóban nyomtuk a vége felé, hogy a legjobb kifejezés a baszás erre. Elmenni ugyan nem sikerült, de ez egyáltalán nem rajta múlt, mindent megtett.

Elégedettség és Ajánlás: Hihetetlenül elégedett vagyok a találkánkkal, brutális a csaj. És nagyon korrekt is.

 
2.
Törölt_Adatlap (inaktív)
4 éve
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
4 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, először kinyomott, majd szinte egyből vissza is hívott.
Megbeszéltük a legfontosabbakat, majd megegyeztünk egy találkában.

Lakás: Egy apartmanszobában van, a célnak megfelelő volt. A fürdő tiszta volt, minden tisztálkodószer rendelkezésre állt. A parkolásról nem tudok nyilatkozni, BKV-val mentem.

Külső: Nem kell félni az arckitakarástól, nagyon szép arca van, főleg, ha mosolyog (és szerencsére megtette). Alkatra formás lányka, hihetetlen popóval.

Hozzáállás: Két órára mentem, és végig nagyon kedves és kezdeményező volt. Szerencsére megtaláltuk a közös hangot, jót tudtunk beszélgetni a szünetekben.

Együttlét: Fürdés után natúr franciával indítottunk amibe igyekezett mélytorkot is belevinni, annak ellenére, hogy nagynak látta a férfiasságomat. Jól csinálta és kitartó volt, amit siker is koronázott. Ezután váltottunk, én igyekeztem örömet okozni neki, de mivel későn volt a találka, ezért hiába esett jól neki, nem ment el.
Eddigre már kipihentem magam annyira, hogy indulhatott a második kör, amit szintén franciával kezdtünk, majd doggyban folytattuk. Itt kérte, hogy óvatosan kezdjek, ne nyomjam be tövig, hogy ne fájjon, én ennek igyekeztem eleget tenni. Később azért gyorsítottunk, amit a hangok alapján élvezett, majd ebben a pózban ért a vég, markolászva a fenekét, miközben rendesen pucsított.
Itt ismét egy kis pihenés következett, ahol jól elcseverésztünk, majd rátértünk a popóra. Itt is óvatosan kezdtünk, viszont egy idő után úgy gondoltam, hogy inkább váltsunk franciára, mert nem lesz végem így. Itt ismét nagyon kitartó volt, mindent megtett, viszont harmadjára már sajnos nem sikerült elélveznem.

Elégedettség és Ajánlás: Elégedetten távoztam tőle, és jó kedvvel, személyében egy nagyon kedves lányt ismerhettem meg, még ha csak pár óra erejéig is.

 
1.
Törölt_Adatlap (inaktív)
4 éve
Környezet:
4

Külső:
5

Hozzáállás:
4

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
4 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Elsőre felvette, elmondta a legfontosabbakat, és nagyon gyorsan tudott fogadni.

Lakás: Egy lakás tiszta volt, amennyit láttam belőle, egy franciaágyas szobában voltunk. Ahogy láttam, a fürdőben volt elegendő tusfürdő, viszont a kádat nem kellett használnom, előre megfürödve érkeztem.

Külső: Ha valaki attól tart, hogy kitakart arccal hirdet, nem kell aggódni, nagyon szép, kislányos arca van. Mindez kombinálva a tényleg aprócska alkatával, szerintem sokan megfordulnak utána.

Hozzáállás: Kedves, de kissé fáradt volt. Jól el tudtunk beszélgetni a pihenőidőben, találtunk közös témát. Az egy óra alatt amit vele töltöttem, jól éreztem magam.

Együttlét: Megérkezésemkor egy köntösben nyitott ajtót, majd beinvitált a szobába, ahol voltunk. Rendeztük a rendezendőt, majd miután elmentem mosdóba, és alul megtisztálkodtam visszatérve kibontotta a ruháját, és gyorsan eltűnt rólunk a maradék is. Ezután lefeküdtem az ágyra, majd elkezdett franciázni. Itt szólnom kellett, hogy lassítson egy kicsit, mert egyébként rövid lesz az első menet. Mivel hiába lassított, igencsak jó érzés volt, kértem, hogy cseréljünk. Miután nyaltam egy kis ideig, látszólag nem váltottam ki sok reakciót, úgyhogy gumit kértem, hogy folytassuk mint a legók, ahogy a dal szól. Mivel apró méretéhez képest kicsit nagy volt az én méretem, ezért lovagolni nem szeretett volna, doggyban kezdtük el, de itt is kérte, hogy legyek óvatos. Mivel a látvány igencsak izgató volt, szinte azonnal végem lett.
Beszélgettünk egy kellemeset, majd 20 perccel találkánk vége előtt belevágtunk a folytatásba. Itt azért dolgozott, hogy felállítsa a harcost, de sikerrel járt, hála a franciájának. Ezután misszionáriusban, majd doggyban folytattuk, vigyázva, hogy ne okozzak fájdalmat. Miután végeztünk, elmentem még mosdóba, majd elköszöntünk egymástól.

Elégedettség és Ajánlás: Összességében, jól éreztem magam, viszont sajnálom, hogy túl nagy voltam neki. Igazán kíváncsi lettem volna, hogy hogyan lovagol.

 
schwarz_marton
5 éve tag

Jelentem

Mobil verzió

Kiemeltek

Liza szexpartner Budapest lányok
Liza
Liza szexpartner Budapest lányok
Liza (37)
 
Claudia szexpartner Budapest lányok
Claudia
Claudia szexpartner Budapest lányok
Claudia (27)
 
Tessa szexpartner Budapest lányok
Egyetemista lány vár
Tessa
Tessa szexpartner Budapest lányok
Tessa (23)
 
Steffi40 szexpartner Budapest lányok
Széparcú finomság!!!
Steffi40
Steffi40 szexpartner Budapest lányok
Steffi40 (45)
 
Nicole92 szexpartner Budapest lányok
Hivj egész éjjel !!
Nicole92
Nicole92 szexpartner Budapest lányok
Nicole92 (27)
 
Lara szexpartner Budapest lányok
Lara
Lara szexpartner Budapest lányok
Lara (20)
 
Vicus szexpartner Budapest lányok
Cuki kis milf
Vicus
Vicus szexpartner Budapest lányok
Vicus (45)
 
MásaMilf szexpartner Budapest lányok
Várlak!
MásaMilf
MásaMilf szexpartner Budapest lányok
MásaMilf (40)
 
ÉdesNégyes szexpartner Budapest lányok
Egyszer Élünk!
ÉdesNégyes
ÉdesNégyes szexpartner Budapest lányok
ÉdesNégyes (30)
 
Aida szexpartner Budapest lányok
Aida
Aida szexpartner Budapest lányok
Aida (35)