|
mendu
Régi tag.
Aktivitási index:
97,6
(Szokott válogatni, értékelni.)
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
2025-03-24 09:13-kor járt itt 2019-09-22-én regisztrált 2 levél, 1 olvasatlan 5 értékelést írt 0 fórum bejegyzést írt 0 privát jegyzetet írt 59 hirdető tetszik neki 0 hirdető nem tetszik neki
|
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
11 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: 1 hónapja voltam nála Miskolcon, pontos időpontra már nem emlékszem mikor volt.Könnyen ment az egyeztetés. Visszajáró vendég vagyok. Reggel hívtam 7:30 körül, 17:00-ra már nála voltam. Lakás: Miskolcon voltam nála. Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető, kocsival napközbe a parkolás fizetős.Szép kis belvárosi lakás. Fürdőbe többfajta tusoló. Külső: Laura úgy ahogy van gyönyörű. Szép arccal, gyönyörű testtel. Látszik rajta, hogy sportolt. Hozzáállás: Barátnő feeling teljesen. Nagyon közvetlen. Mint visszajáró vendég örül ha találkozunk, de én még jobban ha a közelbe jár. Együttlét: Amit az adatlapján feltüntet azt szó nélkül teljesíti. Hogy mi történt az maradjon a négy fal között, de nagyon jól éreztem vele magamat. Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan ajánlom, de legfőképpen magamnak. :)
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment. Előző nap egyeztettünk Viberen, másnap pedig hívtam. 1 óra múlva nála voltam Lakás: Miskolcon voltam nála az Avason. Szép, felújított lakás , parkolás ingyenes, fürdőbe szájvíz, rengeteg tusfürdő. Külső: Szép, csinos, formás mint a képeken. Teljesen barátnő feeling, kedvencem a fenekén a tetoválás. Hozzáállás: Közvetlen, mintha 100 éve ismernénk egymást. 1 órát voltam vele. Gyorsan feloldódik az ember mellette. Szókimondó, de bejön nekem. Együttlét: Maradjon a négy fal között. De biztos, hogy visszafogok menni hozzá, van benne valami ami teljesen megfogja az embert. Elégedettség és Ajánlás: Teljes mértékben ajánlom. Miskolcon van ismét, úgyhogy biztos megyek hozzá.
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Miskolcon voltam nála. Kedves és gyorsan sikerült időpontot egyeztetni. 30 perc múlva már ott is voltam Lakás: Szép, rendezett kis lakás célnak megfelel. Fürdőszobába több fakta tusolóbol lehet válogatni. Parkolás napközbe fizetős, de hely van mindig. Külső: Igazi szépség, látszik rajta, hogy sportolt. Gyönyörű arccal párosul. Hozzáállás: 60 percet voltam vele, nagyon kedves és közvetlen volt, a masszázs is remek volt. Együttlét: Ezt a részét megtartanám magamnak, de nem sakk partyt toltunk. Elégedettség és Ajánlás: Nagyon jól éreztem magam vele, ha Miskolcon jár újra biztos, hogy meglátogatom. Mindeképpen ajánlom, de magamnak
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
5 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Könnyedén. Előző nap hívtam, de kérte, hogy másnap még pontosítsunk. Délelőtt hívtam és délutánra kaptam időpontot. Lakás: A lakás szép, nagy francia ággyal. Könnyen megközelíthető villamossal. Fürdő tiszta, sok tusfürdővel, szájvízzel. Külső: Ugyanolyan mint a képeken, szép arc. Nem fog meglepetés érni, hogy más nyitna ajtót. Kedvenc testrészem a mellei és a feneke. Hozzáállás: Nagyon kedves, közvetlen, jó kedvű. Fél órára mentem Együttlét: Szép bodyba nyitott ajtót, bemutatkoztunk, beszélgettünk, majd elmentem tusolni. Fürdőből kilépve pedig már az ágyon fekve várt. Gyorsan mellédobtam magam és elkezdtünk csókolozni, utána pedig jött a francia, gumiban, istenien csinálta, majd kértem, hogy lovagoljon. Teljesítette kívánságomat, közben pedig izgattam a melleit. Utána pedig misszionárius és így is élveztem el. Ásványvízzel kívánt, beszélgettünk , letusoltam és távoztam. Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan elégedett voltam, jól éreztem magamat. Lesz időm még mindenképpen szakítok rá időt.
|
Zara szexpartner Budapest lányok
Dorina szexpartner Budapest lányok
Claudia szexpartner Budapest lányok
Szabina_Nyár szexpartner Budapest lányok
Hana szexpartner Budapest lányok
Zoé szexpartner Budapest lányok
Elizabet18 szexpartner Budapest lányok
Lina szexpartner Budapest lányok
Nicole92 szexpartner Budapest lányok
Franciska szexpartner Budapest lányok
|