Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.
Laura +36705493375 XIII. ker., hétfő, kedd, szerda, csütörtök: 08-22 péntek: 08-18 szombat, vasárnap: -
Vágólapra másolva.
Lepd meg a hirdetőt és tölts a hirdetés egyenlegére!
600 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 44500
" sms-t a
06 / 90 / 888-310
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 800 Ft + Áfa.
1200 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 44500
" sms-t a
06 / 90 / 888-430
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 1600 Ft + Áfa.
3000 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 44500
" sms-t a
06 / 90 / 649-644
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 4000 Ft + Áfa.
A fizetés bonyolítója a netfizetes.hu, ügyfélszolgálat: info @ netfizetes.hu | 06/70/2972357
Tartalommal kapcsolatos ügyfélszolgálat az Elérhetőségnél.
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
Budapest XIII. kerület 26+ éves 173 cm 60 kg, 80 mell
Sportos alkat, Borotvált punci
Félhosszú, Barna haj, Barna szem
Eredeti cici
Heteró
lány
, Szexpartner, Masszázs
hétfő, kedd, szerda, csütörtök:
08-22
péntek:
08-18
szombat:
-
vasárnap:
-
SMS-re nem válaszolok
Csak nálam Füstmentes lakás
4 órája járt itt.
A nem kötelező adatok 39%-t töltötte ki.
Néha tölt fel új képet.
Gyakran be szokott lépni.
4 órája járt itt.
2025-02-10:
Visszakerültem az oldalra.
2025-02-03:
Visszakerültem az oldalra.
2025-02-02:
Visszakerültem az oldalra.
2025-01-30:
Visszakerültem az oldalra. 2025-01-27:
Visszakerültem az oldalra. 2025-01-20:
Visszakerültem az oldalra. 2025-01-17:
Visszakerültem az oldalra.
Szia!
Ha egy kedves, mosolygós, szép magyar lányra vágysz akkor meg találtad hívj bátran. Esetleg egy kellemes érzéki szexet szeretnél, vagy vadabat én alkalmazkodom hozzád és minden vágyad teljesítem, persze bizonyos kereteken belül! :)
100% fotó garanciát tudok vállalni a képeimre!
Amennyiben nem sikerül elérned, kérlek próbáld meg később, vagy írj egy SMS t és ahogy tudlak szívesen vissza hívlak .....
Számkijelzett hívással hívj kérlek!
Romákat származású úriembereket nem áll módomba fogadni, ezt kérlek tartsd tiszteletben!
A higiénia adott és elvárt!
Nem a te partnered vagyok, ha:
- extra nagy mérettel rendelkezel
- roma nemzetiségű vagy
-golyóval, vagy vazelinnel rendelkezel
Várom jelentkezésed amennyiben szimpatikusnak találtál ! :) :* :)
Francia óvszerrel
Natúr francia (ha megkérsz)
Kölcsönös francia
Aktus (csak óvszerrel)
Kézi levezetés
Harisnyában fogad
Kamerázás helyszínen (ha megkérsz)
Fotózás (ha megkérsz)
Masszázs (klasszikus)
Erotikus masszázs
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
Hirdetés log (max 1 év)
2025-02-17 Felkerült az oldalra
2025-02-17 Felkerült az oldalra
2025-02-14 Lekerült az oldalról
2025-02-10 Felkerült az oldalra
2025-02-06 Lekerült az oldalról
2025-02-03 Felkerült az oldalra
2025-02-02 Lekerült az oldalról
2025-02-02 Felkerült az oldalra
2025-01-31 Lekerült az oldalról
2025-01-30 Felkerült az oldalra
2025-01-30 Lekerült az oldalról
2025-01-27 Felkerült az oldalra
2025-01-25 Lekerült az oldalról
2025-01-20 Felkerült az oldalra
2025-01-18 Lekerült az oldalról
2025-01-17 Felkerült az oldalra
2025-01-16 Lekerült az oldalról
2025-01-15 Felkerült az oldalra
2025-01-10 Lekerült az oldalról
2025-01-06 Felkerült az oldalra
2025-01-05 Lekerült az oldalról
2025-01-05 Felkerült az oldalra
2025-01-03 Lekerült az oldalról
2025-01-03 Felkerült az oldalra
2024-12-30 Lekerült az oldalról
2024-12-27 Felkerült az oldalra
2024-12-23 Lekerült az oldalról
2024-12-23 Felkerült az oldalra
2024-12-23 Lekerült az oldalról
2024-12-19 Felkerült az oldalra
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves
6 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, pár hete,rövid időn belül ott is voltam .
Lakás: Erre a célra fenntartott lakás.
Külső: Mint a képeken,aki mást írt az hazudott.Fiatal,kis aranyos, formás cickók, kemény popsi
Hozzáállás: Mivel már máskor is voltam, így tudtam mire számíthatok, teljesen vendégcentrikus.
Együttlét: Szinte bármilyen pózt vállal,nem ellenkezik,teljes mértékben átadja magát a vendégnek.Úgy szopik ahogy kell, és addig amíg kell.Nincs olyan hogy ezt nem vállalom,azt nem vállalom,szinte barátnős szeretkezést lehet vele produkálni.Nem siettet,azt nézi mi a jó a vendégnek.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
8 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon vissza hívott. Majd rájöttem hogy csak este 20 óráig elérhető. Smst irtam hogy sztornó. Felhívott tud fogadni. Kis meglepi amiért ennyire rugalmas volt.
Lakás: Kis garzon így tuti egyedül van. Kényelmes, rend és tisztaság. Parkolás egyszerű. Fürdő top.
Külső: A fotók nem adják vissza milyen bomba csaj. Nincs csalódás. Magas szép lány. Gyönyörű cicik (érzékenyek)azt hiszem a kedvencem lesz. Kerek kemény popsi.
Hozzáállás: Mivel én voltam az utolsó vendég ezért korlátlan idő állt rendelkezésünkre. Beszélgetéssel kezdtünk ami egy kicsit oldottabbá tette a hangulatot. Nem megyek soha fél 1 órára sem. Minimum idő 4 óra. De itt természetesen mivel már nem dolgozott beértem kevesebbel is.
Együttlét: Nem írom meg ez a mi titkunk. A franciája felső kategória. A kedvence ? Az első 30 percben már tudtam.
Elégedettség és Ajánlás: Jól éreztem magam remélem ő is. Topp hirdető. Magamnak csak. SPA a víz által nyert egészség, Laura fogja tudni !
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
9 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: 1 hónapja voltam nála Miskolcon, pontos időpontra már nem emlékszem mikor volt.Könnyen ment az egyeztetés. Visszajáró vendég vagyok. Reggel hívtam 7:30 körül, 17:00-ra már nála voltam.
Lakás: Miskolcon voltam nála. Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető, kocsival napközbe a parkolás fizetős.Szép kis belvárosi lakás. Fürdőbe többfajta tusoló.
Külső: Laura úgy ahogy van gyönyörű. Szép arccal, gyönyörű testtel. Látszik rajta, hogy sportolt.
Hozzáállás: Barátnő feeling teljesen. Nagyon közvetlen. Mint visszajáró vendég örül ha találkozunk, de én még jobban ha a közelbe jár.
Együttlét: Amit az adatlapján feltüntet azt szó nélkül teljesíti. Hogy mi történt az maradjon a négy fal között, de nagyon jól éreztem vele magamat.
Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan ajánlom, de legfőképpen magamnak. :)
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
11 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telelefonon,nem vette fel elsőként,de visszacsörgetett.
Lakás: Erre a célra használt lakás,már voltam máskor is,ketten vannak de nem zavarják egymást.
Külső: Hát....olyan mint a képeken,kis aranyos,feszes test,minden porcikáját imádtam.
Hozzáállás: Teljesen a vendégre figyel, órát nem nézi, inkább én néztem 😃 megbeszéltük mit szeretnék, teljesen együttműködő.Finom bőre van, akár a barátnőmmel lettem volna.Egy rossz tekintetet nem vettem rajta észre.
Együttlét: Kis simivel kezdünk, utána natúr francia kölcsönösen-nagyon finom csinálja-,majd pár póz.Nem ellenkezett,nem nyafogott, tök jót lehet vele beszélgetni is.Finom szűk punciját van.A találkozó végeztével puszival búcsúztunk.
Elégedettség és Ajánlás: Természetesen ajánlom, rendkívül korrekt, nyilván vendégfüggő is azért.
A 12.45-ös vendég 🙂
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon felhívtam, nagyon kedves hangja van, kora estére sikerült egy időpontot egyeztetni.
Lakás: Szolnok belvárosi részén, egy erre a célra kialakított lakás. Voltam már itt korábban más lánynál. Ő is kiemelte, hogy ide csak komoly hozzáállású lányok jönnek.
Külső: Gyönyörű kissé kreolbőrű tünemény fogadott, egy szép selyem estélyi ruhában. Alkata sportos, vékony, finom a bőre, a vére szinte pezsgett egész idő alatt.
Hozzáállás: Kezdeményező, lehet vele beszélni a lehetőségeiről, javaslata neki is van, ami jó. Fél órát voltam, amit jól kihasználtunk.
Együttlét: Tusolás után már ruha nélkül várt, gyönyörű agár testét jó volt végig puszilgatni. Natúr franciával kezdett, utána én nyaltam jó sokáig, ami nagyon bejött neki. A végén kutyában fejeztük be.A tetkója a popsi felett egy remekmű.
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon jól éreztem magam nála, megyek máskor is. Ajánlom, elsősorban a kedvessége miatt.
Kapcsolatfelvétel: Telefonon,mikor villog az ikon,gyorsan megy. Mindig lehet találni szabad időpontot.
Lakás: Átlagos földszinti panellakás. Célnak megfelel,tiszta rendezett fürdőszoba,jó illatú törölköző. Parkolás hétköznap fizetős,de van szabad hely álltalában.
Külső: Szép teremtés,magas arányos testalkatához szép arc párosul. Kedves, aranyos összeségében nagyon jó választás annak aki a finomabb erotikát kedveli.
Hozzáállás: Kezdeményező,de hagy irányítani is,ha van kész forgatókönyved. Benne van minden pózban,nem mondja,hogy ez sincs meg az sem. Az órás időtartalmat mindig ki lehet használni,nem siettet. Kiváló beszélgető partner is a szünetekben és van humorérzéke.
Együttlét: Álltalában csókolózással kezdünk az valami fenomenális. Finom lágy érzéki. Aztán egymás testének felfedezése,francia oda-vissza simogatás összebújás. Aktus több pózban.
Elégedettség és Ajánlás: Összeségében ajánlott nagyon,viszont,csak normális embereknek. Felejthetetlen élmény ki kell próbálni.
szép arcú, barátnő feeling, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk, készségesen tájékoztatott a lehetőségeiről.
Lakás: Szolnoki pár emeletes társasház a belvárosban. Fürdő kellően felszerelt, a helyszín teljesen megfelelő az aktushoz.
Külső: Magas, jó alkatú lány, tenyérbe illő cicikkel, szép arccal. Úgy gondolom az alakja tökéletes!
Hozzáállás: Kedves volt végig, jó hangulatban telt el az együtt töltött időnk.
Együttlét: Fürdést követően egy kis natúr franciával kezdtünk. Kellemesen franciázott, majd miután kellően kemény lettem, kértem a védőfelszerelést és kutyusban illetve missziben szexeltünk egy jót, majd ezután beszélgettünk egy keveset - jó beszélgetőpartner! Ezt követően öltöztem, és útnak eredtem.
Elégedettség és Ajánlás: Ha nincsenek extra elvárásaid (pl. mélytorok, popó, stb.), inkább barátnő feelingre vágysz, úgy gondolom az egyik legkorrektebb lány a környéken, érdemes meglátogatni, kedves és szép lány, tudom ajánlani!:)
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon könnyen el szoktam érni. Készségesen ad felvilágosítást a lehetőségekről és a szabad időpontjairól.
Lakás: Lakás egy belvárosi panel, ami célnak tökéletesen megfelel. Több lány szokott lenni a lakásban, de mindig tökéletes a diszkréció. Mindkét szobában találkoztunk már.
Külső: Képei teljesen fedik a valóságot, ugyan az a lány fog várni az ajtóban,mint aki a képeken látható. Kedvencem maga az egész lány.
Hozzáállás: Minden találkozásunk alkalmával nagyon kedves és kezdeményező és készségesen teljesíti amiket megbeszélünk.
Együttlét: Ajtónyitás után mindig puszival üdvözöl majd bekísér a baszobaba. Kis beszélgetés után irány a fürdő. Mire végzek már az ágyon szokott várni teljesen meztelenül, gyorsan beugrok mellőle az ágyba és elkezdjük felfedezni egymás testét. Majd belekezd isteni franciájába, amit úgy csinál ahogy pont szeretem. Majd átváltunk 69-be és az első kör így szokott befejeződni. Szünetben mindenféléről elbeszélgetünk, majd jöhet a második kör. Itt ismét franciaval kezdett majd több pózt is kipróbáltunk, egyik kedvencem vele a doggy, hatalmasakat szoktam élvezni nala.Hátulról mesés látvány fogad, főleg a tetkó szövege ami a popoja fölött van.
Elégedettség és Ajánlás: Mindenkinek ajánlom,aki egy fiatal gyönyörű lánnyal szeretne kellemesen eltölteni az idejét és nagyokat akar élvezni.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, elsőre felvette minden jól ment. Amikor felvette a telefont és megszólalt a hangja egyből magával ragadt.
Lakás: Lakás célnak megfelelt. Fürdő jól felszerelt, több tusfürdő, friss törölköző.
Külső: Képek teljesen fedik a valóságot. Kedvenc testrészem a cicije. Egyszerűen imádom.
Hozzáállás: Egy órát voltam vele, jól elbeszélgettünk, hangja nagyon csábító.
Együttlét: Egyből nekiestem a kis puncijának. Utána ő volt a soros kis franciával amit tényleg istenien csinál. Felemelőérzés volt. Majd gumit húztunk és lovaglással kezdte majd misszibe fejeztük be és ott lett végem.
Elégedettség és Ajánlás: Első alkalmam volt és nála is. Nagyon jól éreztem magam, a franciáját nemtudom elfelejteni.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Előző nap hívtam telefonon elsőre felvette.Másnapra egyeztettünk időpontot.
Lakás: Tiszta és rendezett a lakás,fürdőben van sok tusfürdő és szájvíz na meg nagy törülköző! :)
Külső: Egy istennő nekem nagyon bejön testalkatra,mindene tökéletes szép cicik,formás popsi,hosszú combok és szép barna bőr!
Hozzáállás: Annyira kezdeményező amennyire kell, 1 órát voltam vele,mindig nagyon kedves.
Együttlét: Huuhhh ez inkább maradjon a mi titkunk de hasznosan töltöttük el az időt :)
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon jól éreztem magam vele ha tehetem mindig meglátogatom.Persze ajánlom mindenkinek nem fogsz csalódottan távozni tőle.Vigyázzon mindenki rá!!
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon első alkalomra, villogó zöld státuszban.
Lakás: Minden körülmény rendbe. Parkolás a lakótelepi parkolóban, fürdőszobában tengernyi tusfürdő st. hatalmas méretű törülköző.
Külső: Nagyon szép. Külsőleg, arca bájos hangja kellemes ( már telefonban is ) minden testrésze csodás - bőre puha, illatos - finom.
Hozzáállás: Hozzáállása kiváló - átadta irányítást. Egy órát voltam a vendége. Vendégcentrikus, aranyos .
Együttlét: ( kellemesen eltöltöttük az időt , ami pillanat alatt eltelt )
Elégedettség és Ajánlás: Természetesen ajánlom és majd szeretném ismételten meglátogatni. Remélem kellemes volt az én maszírozásó-kényeztetésem is.
A tenisz egy nagyon jó sport. Kellemes Ünnepeket, B Ú É K !
Puszim
barátnő feeling, nagyon kedves, maximális diszkréció
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Könnyen felvette. A találkozó előtt 1 órával egyeztettünk.
Lakás: Miskolcon voltam nála egy panelban. A szoba kicsi volt, de a célnak megfelel. A fürdő jól felszerelt, szájvíz is volt eldobható pohárral.
Külső: Szép az arca és formásak a mellei.
Hozzáállás: Nehezen oldódom, de nagyon kedves és türelmes volt végig. A végén is megkérdezte akarok-e tusolni, de nem éltem vele.
Együttlét: Megkértem miután visszajövök a tusolásból vetkőzzön le. Így is tett. Majd én franciáztam neki egy kicsit aztán ő nekem és gumit húztunk. Először lovagló pózban csináltuk, majd kutyában és a végén lovaglás közben mentem el. Hagyott időt lelazulni és kényeztettem kölcsönösen franciával. Második körben maradtunk a kutyában végig.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon. Nem tudta azonnal felvenni, de amint rá ért, visszacsörgetett. A telefonba egy kedves, lágy hang szólt bele. Egyből tudtam, hogy nem csalódhatok. Megbeszéltük a részleteket és 30 perc múlva találkoztunk.
Lakás: Igényes. Az ágy kényelmes, a hőmérséklet megfelelő. Tisztálkodási lehetőség van. Bringával mentem így a parkolásról nem nagyon tudok nyilatkozni.
Külső: A képek tökéletesen tükrözik a valóságot. Egy aranyvirágszál.
Hozzáállás: Nagyon kezdeményező úgy éreztem, mintha évek óta ismernénk egymást. Nagyon kedves figyelmes, igyekszik tartani a szemkontaktust. 30 percig voltam vele. Teljesen megérte.
Együttlét: Amik az adatlapján szerepelnek: Kölcsönös, Szex több pózban. Simogattam, csókolgattam(a nyakát főleg, nála nincs smacizás amit tiszteletben tartottam és nem is próbálkoztam), engedte hogy kényeztessem a cickóit szájjal.
Elégedettség és Ajánlás: 100%-ban elégedett vagyok vele. Ha tehetem máskor is fogok menni.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Azonnal felvette.
Lakás: Ugyan az mint korábban, célnak tökéletesen megfelel.
Külső: Szép nőies, szép mosoly, nincs kedvenc, az egésze bejön.
Hozzáállás: 1 óra, pont annyira kezdeményező amennyire kell.
Együttlét: Dolgom volt miskolcon, kocsival kapcsolatban ami nem úgy alakult ahogy vártam, de ez nem is zavart, később viszont talán még soha nem voltam olyan kellemetlen helyzetben mint amibe csöppentem :S na ezután hívtam őt és szerencsére rögtön fogadni tudott. Másodjára voltam nála, de az egész találka sokkal jobban telt számomra, mint az első (pedig az se volt rossz), most barátnőfeeling abszolút meg volt, odaadó kedves aranyos lány még mindig :) oda figyelt és bele is adott mindent, de nem rajta múlt, hogy a finishbe nem értem be, ő tényleg mindent meg tett. Korábbiak is közrejátszhattak ebben az egészben, de így se távoztam kielégületlenűl, barátnős szex kárpótolt :)
Elégedettség és Ajánlás: Még biztos találkozom vele, kellemesen éreztem magam végig. Uraim vigyázni rá!
szép arcú, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Előző nap hívtam, azonnal felvette. Másnap a megbeszélt időpont előtt kb 5 percel hívtam, nem vette fel, de 1 percen belül vissza csörgött.
Lakás: Kis egyszerű panel lakás, célnak megfelel, tiszta!
Külső: Nagyon nőies, se nem vékony se nem sok, ő a pont jó kategória, jól meg lehet markolni :), gyönyörű teste van. Személyes higiénia csillagos ötös!
Hozzáállás: Rendben volt, kedves és aranyos lány, a mosolya elbűvölő, de sajnos nem éreztem barátnő feelinget, lehet sokat vártam, első alkalmam volt, hogy az oldalról meg látogatok valakit.
Együttlét: Gyors tusi után egy kis masszázs, majd franciát kértem. Jól csinálja szó se róla :) aztán én nyaltam, nagyon finom a puncija, majd kölcsönös, aztán megint kicsi francia, 1 órára mentem, de egész idő alatt tudtam volna élvezni, csak hát nem akartam kihagyni a többi finomságot. Lovaglás, misszi, kutyus stb... következett. Kis szünet, mert már melegem volt, kaptam jó hideg vizet, kis francia megint majd mivel már az idő rohamosan fogyott (azt hittem nem tudok majd elmenni) kértem, hogy feküdjön hasra, ez a póz az egyik kedvencem, kis koncentráció és siker, tűzijáték meg minden :)
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon korrekt és aranyos lány, annak ajánlom aki vigyáz is rá.
Azt sajnálom csak, hogy nem éreztem a barátnő feelinget. Lehet nekem mást jelent, mint sok más embernek.
Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.
Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.
A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.
Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.
A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.
A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.
A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.