Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés
Országos szexpartner & masszázs kereső
eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső
Hivatkozz a Rosszlanyok.hu-ra és Vivi szeretni fog!
Jelige: "Találkozzunk a csúcson. ;)"
Szigetszentmiklós TérképTérkép
29 éves
164 cm
55 kg, 75 mell, 36 derék, 34 csípő
Sportos alkat, Borotvált punci
Hosszú, Vörös haj, Kék szem
Tetoválásom van, Piercingem van, Eredeti cici
Heteró lány
, Szexpartner, Masszázs
hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek:  08-18
szombat:  08-16
vasárnap:  08-16
Német
SMS-re nem válaszolok, Rejtett számot nem veszek fel, Automata válasz beállítva
Csak nálam , Könnyű parkolás
Füstmentes lakás, Dohányzom
Légkondicionált lakás
onlyfans.com/onlykimberly
248 levél, 15 olvasatlan.
9 órája járt itt.
Gyakran tölt fel új képet.
Gyakran be szokott lépni.
248 levél, 15 olvasatlan.
9 órája járt itt.
Hívj, ha ráérek, felveszem.
2025-12-04:  12.04 már csak videókért tudtok keresni keressetek bátran. ;) Partneres videóim vannak minden mennyiségben :)
2025-12-04:  Sziasztok randink előtt egy 15-20 perccel légyszives jelentkezzetek be mert nekem is idő mire elkészülök. :) puszi
2025-12-04:  Barátnő és átjáróház mentes diszkrét lakásomban várlak :*
Kedves Ismeretlen!

TARTALOM GYÁRTÁSSAL IS FOGLALKOZOM. HA GONDOT JELENT A TÁVOLSÁG ONLYFANS-EN MEGTALÁLT. HA CSAK VIDEÓT SZERETNÉL VIBEREN EGYEZTESSÜNK. :* TARTALOM GYÁRTÁSHOZ NEM KERESEK PARTNERT ILYENNEL NE IS KERESSETEK!!!!!

Diszkréció adott és elvárt!

HA IDŐ PONTOT FOGLALSZ DE NEM ÉRKEZEL MEG ÉS LE SEM MONDOD TILTÓ LISTÁRA KERÜLSZ NÁLLAM!
KÉRLEK OLVASSD EL AZ ADATLAPOM. CSAK AZOKAT VÁLLALOM AMIK FEHÉREN KI VANNAK EMELVE. NÁLLAM NINCS OPCIO HOGY OLYAT KÉRHETSZ AMIT NEM VÁLLALOK!
15-30-60 PERCES LEHETŐSÉGEK KÖZÜL VÁLASZTANI.

EGY KICSIT MAGAMRÓL:



Magyar szexéhes vadmacskátok várja potenciális vendégeit egy kellemes kikapcsolodásra vagy akár egy kis vadulgatásra.. ;)
Ha szereted a vadabb szexet akkor a megfelelő hely számodra az ágyam.. Gyere és döngessük szét.. ;)
Én amit szeretek érzéki felvezetés de annál vadabb befejezés. :)

Nállam fontos hogy a Hancur Kandurka elégedetten távozzon.. :)
Szájrátételes gyógyitásomban nem fogsz csalódni.
Amit ma be tehetsz ne halaszd holnapra.. ;)


Képeim valósak 100% ban én vagyok rajtuk nem fog érni csalódás :)
Nagyon közvetlen vagyok mindenkivel kérlek ettől ne tarts hogy bunkó leszek vagy lekezelő.
Nállam az egyszeri fürdés mindenképp kötelező kérlek ezzel tiszteljük meg egymást. Énis mindig tisztán ápoltan várlak :)
Hideg frissetővel várlak nem hagylak kitikkadni :)


HA ITTAS ÁLLAPOTBAN ÉRKEZEL A RANDINK IDŐ ELÖTT VÉGET ÉR. ;)

DISZKRÉCIÓ ADOTT CSAK VELEM FOGSZ TALÁLKOZZNI, NINCS TÖMEG NYOMOR NEM FOG ZAVARNI MINKET SENKI! ;)

AKTUST CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ÓVSZERBEN VÁLLALOK NATUR SZEXÉRT NE IS KERESS FELESLEGES!

HA A LEGFOGLALT IDŐPONTBAN NEM JELENSZ MEG ILLETVE NEM MONDOD LE AZONNAL TILTÓ LISTÁRA KERÜLSZ!!!

ROMÁNOKAT NEM FOGADOK! KÜLFÖLDI SZÁMOT SEM ÁLL MODOMBAN FELVENNI! HA CSAK KÜLFÖLDI SZÁMROL HÍVSZ DE MAGYAR SZÁRMAZÁSÚ VAGY KÉRLEK SMSBEN JELEZZD FELÉM!
HA NAGY MÉRETTEL RENDELKEZEL KIZÁRÓLAG FRANCIÁRA TUDLAK FOGADNI!!! :)

tovább olvasom

Amit szeretek 

Francia óvszerrel
Natúr francia
Natúr francia végén szájba
Natúr francia végén testre
Natúr francia végén arcra
Mélytorok
Kényszerfrancia (ha megkérsz)
Kölcsönös francia
Lenyelés (ha megkérsz)
Aktus (csak óvszerrel)
Ujjazás
Popó mérettől függően (csak óvszerrel)
Vibrátoros játék
Csók (szimpátia alapján)
Együttfürdés
Kézi levezetés
Kebel szex
Telefonszex
Webcam szex
Közös maszturbáció
Prosztata masszázs
Harisnyában fogad
Láberotika
Közös pornófilm nézés
Tánc (sztriptíz)
Kamerázás helyszínen (ha megkérsz)
Fotózás (ha megkérsz)
Szüzesség elvétel
Leszbi show
Popóizgatás férfiaknak nyelvvel
Popóizgatás férfiaknak kézzel / eszközzel
Ökölszex / Fauszt (punciba)
Spriccelés (Squirt)
Puncitágítás
Tágítás, öklözés (férfinek)
Szerepjátékok
Szerepjátékok leírás: Nem szeretem
Masszázs (klasszikus)
Anti stressz masszázs
Csúszka masszázs
Sport masszázs
Thai masszázs
Erotikus masszázs
ESZO masszázs
Lingam masszázs
Tantra masszázs
Négykezes masszázs
Egyéb masszázs: Nem csinálok
Domina, Szado-mazo játék
BDSM (uralkodó), Domina
BDSM (alárendelt), Rabnő
Bizarr
Fétis
Kikötözés - bondage
Fenekelés, büntetés
Taposás, tortúra, CBT
Pisi
Kaki
Orvosi (medical) játék
Strap-on, felcsatolt műpénisz
Nővé nevelés
Több szereplős játék
Amit még érdemes tudni rólam: A jó fiúk munkába mennek a rossz fiúk hozzám....
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Hirdetés log (max 1 év)

2025-11-20 Új kép került fel
2025-10-19 Új kép került fel
2025-10-07 Felkerült az oldalra
2025-10-07 Felkerült az oldalra
2025-10-07 Lekerült az oldalról
2025-10-04 Új kép került fel
Adatcsere loghoz: írj évente legalább egy elfogadott értékelést!

Akit keresek

Férfit
Csak 18 felett 70 év alatt
Látogass meg kapcsolodjunk ki együtt. ;) Nem fog csalodás érni amit a képen látsz az valós :) egy inteligens mosolygos nőci vár téged. :)
Csak nálam
Negyed (SOS francia), Fél, Egy, Több órára

Amilyen vagyok

Csillagjegyem
Skorpió
Kedvenc virágom
Fehér rózsa
Kedvenc autó márkám
Audi, Mercedes
Kedvenc zeném
Sok mindent hallgatok..
Kedvenc filmem
Joker
Kedvenc italom
Gyümilé
Kedvenc pózom
Mindegy csak tövig oda érj ;)
Legextrémebb szexuális kalandom
otthoni iszogatás alkalmával két barátnöm és én kezelésbe vettük a haverunkat...egy mindenkiért ;)
Hány évesen vesztettem el
16
Partner ideálom
Te ;)
Ezt nézem meg először a másikon
Összkép
Leszbikus kalandom
Volt már
Több nővel, férfival
Nem volt
Így hívom a "puncim"
Sunci
Így szoktam maszturbálni
Elégits ki te ;)
Kedvenc női parfüm
Miss Dior
Kedvenc férfi parfüm
Hugo Boss
Kedvenc könyv
Dosztojevszkij: A játékos
Kedvenc étel
Gyros

Vivi +36307807649 | Szexpartner | Hívd innen, és Vivi szeretni fog! Ugrás a lap tetejére.
Vivi
92* értékelés&videók
Retusálatlan Amatőr képek
Fotózás: 2025-11-20

 

Szexpartner adatlap

Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.

Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.

A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.

Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.

A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.

A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.

A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.
 
Tilos az oldal tartalmát másolni, adatokat menteni, forrás nélkül idézni, forrás nélkül hivatkozni.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from https://www.maxmind.com.
2025 | © rosszlanyok.hu