Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés

Országos szexpartner & masszázs kereső

eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső

quros

Régi tag. Aktivitási index: 120,1 (Szokott válogatni, értékelni.)
2018-04-11-én regisztrált
1 levél, 1 olvasatlan
9 értékelést írt
0 fórum bejegyzést írt
3 privát jegyzetet írt
7 hirdető tetszik neki
0 hirdető nem tetszik neki
8579x jelent meg az adatlap
0 felhasználót tiltott le
47 felhasználó találta hasznosnak értékelését
0 felhasználót követ
1 felhasználó követi
Elfogadott (8)
Írt (0)
Kérdőjeles (0)
8.
Csilla (41) | XIII kerület
2 hónapja
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves
2 hónapja, Ő van a képen, Masszázs értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon.

Lakás: Lakás tiszta, rendezett.A fürdő jól felszerelt, minden szükséges kellék van.

Külső: Testalkata szép, karcsú, megragadó!

Hozzáállás: Kedvesen invitált a szobába, ahol megbeszéltük a részleteket. 1 órát voltam nele.

Együttlét: Tisztálkodás után felfeküdtem a masszázspadra és egy kellemes masszázst kaptam, majd egy fenomenális franciával kedveskedett. Csere után Csilla feküdt a padra hassal hát, a látvány nagyon, de nagyon tetszett! Szép formás popsi, és az a punci, ahogy kitüremkedett a combjai közül.... A végén egy finom orgazmussal lepett meg.

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedett voltam a randink alatt történtekkel. Ajánlom bárkinek, aki kicsit különlegesebb élményre vágyik!

 
7.
Angel (33) | IX kerület
1 éve
Környezet:
4

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, nagyon kedves
1 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon egy órán belül már ott is voltam.

Lakás: Lakásra nem tudok semmi negatívumot mondani. A fürdőben egy kis zuhanyzófülke, de a célnak megfelelt.

Külső: Igazi milf! Amit kiemelnék az a csodálatos, izgató popsija, ahogy tipegett a szoba irányába :)

Hozzáállás: Kicsit távolságtartó volt az elején, de ez betudható annak, hogy először voltam nála. Korrektül tartotta a megbeszélteket. Egy órát voltam nála.

Együttlét: Jövetelem célja egy kiváló francia szájba élvezéssel volt, amit maradéktalanul teljesített is. Amíg újra töltődtem addig én kényeztettem. Ami jól sikerült mert, ahogy tekerte a punciját a számon akkorát élvezet, hogy ez engem is lázba hozott és újra keményedni kezdett a farkam, amit hamar a szájába is vett így jól indult a második kanyar. Majd benyálaztam a hüvelykujjamat és lassan a popsijába nyomtam finoman. Elég jól tágult így éreztem, hogy most kell gumit kérnem, mert élvezni akartam a szorítását :) Egy olyat pucsított, hogy csak néztem! Majd lassan betoltam a ....Fantasztikusan jól mozgatta a kis seggét kb.10 perc kemény dugás után végem is lett.
A feneke jól bírja a használatot. Nem csak csinálja, de élvezi is!

Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom!

 
6.
Milfi (45) | XIV kerület
2 éve
Környezet:
4

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
isteni francia, nagyon kedves, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon sikerült felvenni a kapcsolatot a hangja nagyon kellemes.

Lakás: Kellemes, rendezett, és tiszta! Majdnem a ház előtt tudtam parkolni .

Külső: Az ajtót egy szexi mosolygos hölgy nyitotta ki, beléptem és bemutatkoztam.

Hozzáállás: Kedves volt, 1 órát voltam vele, ami teljes mértékben kielégített...

Együttlét: Zuhany után a megbeszélt fehérneműben várt /combfix/. Én elsősorban az orális dolgokért vagyok oda, de a dugás se marad ki, így elsősorban a 69, majd hátulról is kinyaltam, és több pózban dugtunk, ja és a melle is szuper!

Elégedettség és Ajánlás: Tökéletes nap, egy tökéletes szeretővel! Nálam egy 10-es.

 
Milfi
2 éve
Köszönöm
5.
3 éve
Környezet:
4

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk, 1 óra múlva már nyílt az ajtó.

Lakás: A lakás célnak tökéletesen megfelelt.

Külső: Magas Milf, szép méretes duzzadó cicikkel és a fantasztikus popsival. Magassarkú volt rajta, ami kihangsúlyozta szép alakját, olyan fa szállító :)

Hozzáállás: Nagyon,már az első benyomás is pozitív volt! Kedves, vidám, értelmes.
Másfél órát töltöttem vele.

Együttlét: Fürdés után az ágy elé álltam, Ő az ágyon ült és elkezdte kigombolni a köpenyét én közben húzogattam a bőrt a farkamon.
- Milyen nagy makkod van. És elkezdett szopni, nyalni a forró szájával.......néha ráköpött és verte. Szépen megjáratta a nyelvét a farkamon, majd megkértem, hogy feküdjön hanyatt mert most ki akarom nyalni. Felhúzta és széttárta lábait........pár perc nyalakodás után gumit kértem és szexeltünk
A mások kanyarban jött a szép popsija. Szépen fogadta a farkamat a kellően előkészített furat. Nagyon élveztem benne lenni, majd gumi le és spricc a seggére.

Elégedettség és Ajánlás: Mindent megkaptam amiért mentem, biztosan visszatérek még, ha fehérváron lesz.
Összességében jó hirdető!

 
4.
Törölt_Adatlap (inaktív)
5 éve
Környezet:
4

Külső:
4

Hozzáállás:
4

Technika:
4

Összkép:
4
 
nagyon kedves, jó parkolás
5 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Könnyen elértem telefonon, korrekt tájékoztatás.

Lakás: Nyugis környezet, valami családi ház jellegű.
A szoba kicsi, de az ágy kényelmes.

Külső: Mint a képeken, vékony hölgy, cserfes szájjal, szőrős puncival. kb 60 éves! Jó a cicije és a feneke. Érdekelt, mennyire dugható a hölgy!

Hozzáállás: Én irányítottam, de azért kezdeményező. 1 órát vagy egy picit többet.

Együttlét: A zuhanyba együtt mentünk, majd irány az ágy. Mara leült az ágyra én megfogtam a farkamat és a szájába tömtem. Kéjesen szopta a farkamat és a golyóimat, megkértem hogy jó nyálasan szopjon. Mara rá köpött a farkamra és rám nézett, majd erősen verni kezdte. - Igy jó? Éreztem, hogy mindjárt végem így ráhúztam a fejét a farkamra és élvezni kezdtem a szájába, az első spricc után kivette és verni kezdte a lüktető farkamat, amiből csakúgy spriccelt a cucc. Jutott az arcára és mellére is :)
Pihi és cigi után következett a második menet, finoman ujjazni kezdtem a punciját, hamar hangot adott neki, majd mozgatni kezdte a csípőjét és vad szopásba kezdett. Marát igy juttattam a csúcsra, majd gumit kértem és hasra fordítottam igy kezdtem el keményen dugni, majd hanyatt fektettem, lábait felemelve dugtam addig amig el nem kezdtem élvezni, akkor gumi le és a hasára kezdtem spriccelni......

Elégedettség és Ajánlás: Összességében Mara jól dugható, ajánlom!

 
3.
Sissy (55)
6 éve
Környezet:
4

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, isteni francia, maximális diszkréció, jó parkolás
6 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telfonon kb: a 4.-hívást fogadta.kb 1 óra és ott voltam :)

Lakás: lakás jó az ágy mégjobb,de a legjobb Syssi! :)Fürdő ok.

Külső: Csinos érett milf. Formás test,szuper arc! Melle + bimbó,punci és a fenekeeee!
Ha lenne popsi is :))))))))))))))))))) akkor lenne nekem jó:)

Hozzáállás: Kedves és nedves :) kezdeményező,de én írányítók. Másfél órát
Kikötözést egyszer kipróbálom vele :)

Együttlét: Közös zuhanyzás után irány az ágy,Syssi felvette a megbeszélt fehérneműt,majd elém állt. Finoma simogattam a combját,fenekét majd a mellbibóját kezdtem el izgatni,amit nagyon élvezett./szinte rögtön kemény lett/
Hanyatt feküdtem és megkértem Syssit,hogy húzza le a bugyiját és térdeljen az arcomhoz.
Finoman nyalni kezdtem a csiklóját,majd ismét megkértem Syssit,hogy húzza szét a szeméremajkait,hogy bele tudjak nyalni a puciba is,kis idő múlva Syssi szaporábban veszi a levegőt, tekerni kezdte a csipőjét is valami eszméletlen módon, nagyon izgatott a vonaglása,igy erősebben kezdtem nyalni a csiklóját mégjobban vonaglott. Kéjes hanggal széthúzta remegő szeméremajkait és arcomra,nyelvemre csepegtette a nedveit :)
Most pedig leszoplak,de nagyon,olyan jó kurvássan,jó?!
Megfogta a kibaszott kemény farkamat és elkezdte húzogatni a bőrt fel és le,közbe köpködte :) jó bő nyállal kezdte szopni,éreztem hogy nem sokáig fogom húzni, Ő is,látta. Mondtam a Syssinek, hogy verje ki a farkamat, olyan elánnal kezdte el verte a farkamat,hogy pár perc alatt megfeszült mindenem és elkezdtem valami durva módon spriccelni. Syssit felizgatta a sperma látványa és a lenyugodott puncijával ismét ráült a számra és vad mozgással elkezdte nyaltni magát. Nagyon izgatott ahogy beindult :).....szinte extázisba estem Syssi puncija már olyan lucskos és nedves volt,hogy már a nyakamon csordogált a cucc,de csak nyaltam a csiklóját,majd hirtelen megfeszült a teste,megfogta a fejem és elcsukló hangon mondta,hogy mindjárt elélvez nyaljam még,majd elkezdte a csipőjét erősen előre-hátra mozgatni az arcomon majd késöbb picit megemelkedve széthúzta a szeméremajkait csak úgy folyt a csillogó nedve a számba :) Mosolyogva mondta hogy igy még nem élvezete a nyalást :) Kicsi pihi és beszélgetés,majd arra lettem figyelmes,hogy Syssi simogatja a punciját majd lenyalja az ujjait,finom vagyok?! aha...csak néztem :) Syssi megfogta a kezem és a tocsogós puncijához rakta,majd a szájához és lenyalta a nedüt :)
Igy kezdöött a második kanyar + szopás,gumi fel majd lovaglás háttal,majd szemből lábak a nyakba :)eléggé kívántam már a punciját úgyhogy toltam rendesen,csattogott a zacsim a fenekén /amit szívesen kipróbáltam volna/ Szólt hogy hátulról dugjam meg :)
Feltérdelt és bepucsitott kéz nélkül raktam be a farkam a puncijába ami már annyira tocsogott,hogy nagyon kellett koncentrálnom,hogy ne élvezzek el hamar.Syssi csak tolta magát a farkamra egyre hevesebben és mocskos szavakat skandálva könyörgött,hogy élvezzünk el együtt.Eléggé felspanolt a mocskos beszéde,megfogtam a csipőjét és elkezdtem baszni. Olyan erősen húztam magamra hogy elkezdett kiabálni ....és élvezni egyben / arra gondoltam,hogy a seggét dugom / :) kirántottam a farkamat a puncijából gumi le,és elkezdtem spriccelni, az első adagot a fenekére a többit szemből spricceltem Syssi mellére,nyakár,arcára is jutott örökitő anyag :)

Elégedettség és Ajánlás: Hát persze :)

 
Vagabonden
6 éve
Wow! :-)
Sissy
6 éve
Szia drága. Nagyon édi vagy és örülök hogy örömöt omozhattam neked. Várlak is bármikor szeretettel az ilyen kedves urat szívesen látom aki még nekem is örömöt okoz és nem csak magára figyel hanem a partnerére is. Millió csók Sisyke
cicibaszó
6 éve
Szerencsés vagy hogy a *ik hívásra felvette,én speciel hiába csörgök * éve, a haverom fél éve kergeti,EGYSZER SE vette fel! Tökéletes hozzáállás ahhoz hogy vendéget veszítsen
quros
6 éve
:)
Sissy
6 éve
Kedves cicibszó. Ha dolgozom nem tudom és nem is fogom felvenni a telefont. Ha nem villogok zölden nem is fogom felvenni mert nem vagyok szabad. Egyébként érdekes a többi vendégem mindenki elér természetesen ha szabad vagyok. Sajnálom hogy nem sikerűlt elérni. Viszont nem veszitek vendéget hála istennek mert aki már vissza jár hozzám pontosan tudja milyen vagyok aki pedig elsőre jön hozzám maximálisan meg van elégedve. ÍGY NEM VAGYOK ELKESEREDVE. PUSZI
2.
Liza (64)
6 éve
Környezet:
3

Külső:
4

Hozzáállás:
4

Technika:
4

Összkép:
4
 
jó parkolás
6 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment, telefonon.1 óra múlva ott is voltam

Lakás: Panel gunyesz. Tiszta átlagos.Fürdő rendben.Parkolás jó.

Külső: Csinos,jó alakja van,arca is rendben van./egy kicsi szoli/ :)

Hozzáállás: Elején egy kicsit visszafogott volt aztán oldódott mint cukor a kávéban,a végén már-már mohó :)

Együttlét: Fürdés után leültem az ágyra,megkértem Lizát,hogy álljon elém,simogatni kezdtem a combját majd a mellét, ami tetszett neki.Vissza a szoknya alá,meglepödve tapasztaltam,hogy nincs rajta bugyi :)
Megkértem Lizát,hogy húzza fel a szoknyáját,ekkor megláttam a fazonírozott punciját. Hanyatt feküdtem és mondtam Lizának,hogy térdejen az arcomhoz és húzza szét a szeméremajkait,hogy megizleljem a punciját.Éppenhogy hozzá értem,megrezdült a teste,Könnyü dolgom lesz,nagyon érzékeny vagy nem szokták nyalni :)
Finoman kezdtem majd intenzivebben nyaltam aminek hangot is adott,majd a csípőjével is segitett magának.Ekkor már nagyon állt a farkam,de csak nyaltam a punciját, izgatott a hangja és éreztem hogy hamarossan elfog élvezni,közben izgatom a mellbimbóit ami már nagyon kemény volt :) nagyon élvezte a morzsolgatás.Egyszer csak hátranyúlt és megfogta a farkam,ami addigra kibaszott kemény volt.
Liza szinte könyörgött hogy forduljunk 69-be.Nem bánod meg,mondta! Meg is lepödtem mikor elkezdte simogatni a segglukát. Na ez annyira izgalomba hozott,hogy elkezdtem nyalni a popsiját is,néhe becsúszott az ujjam ami nagy izgalomba hozthatta,
mert hirtel olyan vonaglásba kezdett,hogy alig birta magamon tartani
olyan vadul kezdte verni a farkamat hogy másodpercek alatt elkezdtem spriccelni amitöl Liza mégjobban begerjedt és lihegve mondta hogy még nyaljam.
Mikor lenyugodtunk azt mondta hogy ilyenben még nem volt része,mondom milyenben? olyan izgalomba jöttem a popsi nyalás és spriccelésemtöl
hogy nem birtam uralkodni magamon. Megdicsért :)

Második kanyarban hasra fektettem egy kis terpesz és elkeztem simogatni a punciját,még az előző akcióból maradt nedves,ezzel izgattam a segglukát majd elkezdtem finom nyalni,hol a puncit hol a popsit.Mikor a posinál időztem egy kicsit többet hátranyúlt és rányomta a fejemet a popsijára és elcsukló hangon mondta hogy mindjárt elélvez,simogatni kezdtem a csiklóját,majd mondtam neki,hogy húzza szét a fenekét finom belenyaltam és abban a pillanban ismét elélvezett.
A helyzetet kihasználva gyorsan gumit kértem,hogy most én élvezek,lassan raktam a farkamat a seggébe egy örökkévalóságnak tünt,meg is jagyezte milyen finom vagyok.
Én csak térdeltem Ő mozgott pár lassú mozdulat után egyre jobban tolta a fenekét nekem. minden lökésnél ringott a feneke tetszett a dolog igy megfogtam a csipőjét és elkezdtem magamra húzni,de jól,ezt jó hangal vette tudomásul, egyre hevesebben húztam magamra Lizát.Liza csak liheget majd kihúztam a farkamat a seggéböl gumi le majd elkezdtem verni a popsijára,megfordult kikapta a kezemböl és vadul verni kezdi a farkamat és közben azt zihálta élvezzek rá, meg is tettem a mellére,arca haja is kapot olyan vadul rázta.Ismét dicséri spirccelésem és a mennyiséget :)

Elégedettség és Ajánlás: Kényeztetni kell a NŐT és meghálálja!

 
Bajpet
6 éve
Mekkora egy piszkos mázlista vagy te! :) Liza pedig eszméletlenül gyönyörű és kedves hölgy. Rajongója vagyok.
1.
Törölt_Adatlap (inaktív)
6 éve
Környezet:
3

Külső:
4

Hozzáállás:
4

Technika:
4

Összkép:
4
 
6 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon,kb 30 perc múlva ott voltam egy légyottra.

Lakás: Kicsit régies :) de jó!

Külső: A képeken lévő hölgy fogadott,bár szerintem kicsit idősebb + kg. Kedvencem a popsija a pici bugyiban :)!

Hozzáállás: A szobában kellemes meleg ill.illat és Ő! 1 órárt voltam,de lehet egy picit többet :) Pont annyira amennyire számitottam. Kis rocker csaj......

Együttlét: Állva szopattam egy kicsit nagyon jól lehetet tolni neki a brét majdhogynem öklendezett,majd csere és kinyaltam,szereti ha kényeztetik a punciját / nagyon szép puncija van / gumit kértem majd hátulról estem neki.Minden lökésnél renget a feneke /csodás kilátásban volt részem/ :) majd gumi le és ráélveztem a fenekére és a hátára /megdicsérte a mennyiséget/.Második egy kicsi nyalakodással kezdödött majd csere és szex szemböl,fogtam a lábát és csak toltam neki mint állat, és ismét spricc de most a mellére spricceltem az örökitő anyagot.

Elégedettség és Ajánlás: 10-ből 8 adok neki mert jol szopik

 

Akik tetszenek neki

Intelligens szerető!
Brigi42
Brigi42 (42)
 
Demi
Demi (45)
 
MASSZÁZS nálad-nálam
Dóri
Dóri (53)
 
Hívj! Gyere!
Jasmine
Jasmine (48)
 
Egyedi és önazonos
Milfi
Milfi (45)
 
Új lány :)
Virág
Virág (24)
 
Most inaktív
Veronika
Veronika (57)
 
quros
7 éve tag

Jelentem

Mobil verzió

Kiemeltek

Mimi szexpartner Budapest lĂĄnyok
Mimi
Mimi szexpartner Budapest lĂĄnyok
Mimi (18)
 
ZoĂŠ szexpartner Budapest lĂĄnyok
Escort is!;)
ZoĂŠ
ZoĂŠ szexpartner Budapest lĂĄnyok
ZoĂŠ (18)
 
Nicole92 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Hivj egĂŠsz ĂŠjjel !!
Nicole92
Nicole92 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nicole92 (27)
 
Liza szexpartner Budapest lĂĄnyok
Liza
Liza szexpartner Budapest lĂĄnyok
Liza (37)
 
Claudia szexpartner Budapest lĂĄnyok
Claudia
Claudia szexpartner Budapest lĂĄnyok
Claudia (27)
 
Tessa szexpartner Budapest lĂĄnyok
Egyetemista lĂĄny vĂĄr
Tessa
Tessa szexpartner Budapest lĂĄnyok
Tessa (23)
 
Steffi40 szexpartner Budapest lĂĄnyok
SzĂŠparcĂş finomsĂĄg!!!
Steffi40
Steffi40 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Steffi40 (45)
 
Lara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lara
Lara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lara (20)
 
Vicus szexpartner Budapest lĂĄnyok
Cuki kis milf
Vicus
Vicus szexpartner Budapest lĂĄnyok
Vicus (45)
 
MĂĄsaMilf szexpartner Budapest lĂĄnyok
VĂĄrlak!
MĂĄsaMilf
MĂĄsaMilf szexpartner Budapest lĂĄnyok
MĂĄsaMilf (40)