|
Bob76
Régi tag.
Aktivitási index:
112,2
(Szokott válogatni, levelezni.)
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
2025-02-25 19:00-kor járt itt 2017-11-26-én regisztrált 68 levél, 0 olvasatlan 2 értékelést írt 0 fórum bejegyzést írt 0 privát jegyzetet írt 165 hirdető tetszik neki 0 hirdető nem tetszik neki
|
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, már a hangja is cuki. Könnyen sikerült időpontot egyeztetnünk. Lakás: A lakás teljesen rendben van, tisztaság és rend van, a fürdőszoba jól felszerelt, a szoba hangulatos, kellemes fények és zene, és egy nagy tükör a falon ;) Külső: Egy cuki kis tündér, szép arccal és bomba alakkal. Hozzáállás: Nagyon kedves, érdeklődő, sokat mosolyog, nagyon aranyos lány.
Kezdeményező, be tudja indítani az embert, semmi hideg távolságtartás, olyan volt mintha a barátnőm lenne. Együttlét: Mindent is csináltunk :)
Ügyes mindenben, szexi, érzéki és odaadó. És ahogy a szemedbe néz... Rég volt ilyen élvezetben részem... Elégedettség és Ajánlás: Egy cuki szexi tündér, én két nap alatt kétszer látogattam meg :)
Ajánlom, még szép, ritka kincs, vigyázni rá!
Köszönöm Timike, ha rajtam múlik, még látjuk egymást! ;)
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, korrekt tájékoztatást és útbaigazítást kaptam. Lakás: Lakás teljes mértékben megfelelő, otthonos, hangulatos, rend és tisztaság van. Külső: Nagyon szép lány, megfordulnék utána az utcán... :) Hozzáállás: A hozzáállása példaértékű, kedves, figyelmes és nagyon közvetlen. A kezdeti feszültségem hamar feloldódott, és beszélgetni is jó vele. Együttlét: Az együttlétet nem részletetezem, maradjunk annyiban hogy mindenben ügyes, az egyik legjobb ilyen jellegű élményem volt... Elégedettség és Ajánlás: Szereti és élvezi, amit csinál, ez ritkaság. Tejes mértékben ajánlott, én biztos visszamegyek. Köszönöm az élményt, Angel! ;)
|
Akik tetszenek neki
Anna_The_one_and_o.. (30)
Fruzsina szexpartner Budapest lányok
Rebeka szexpartner Budapest lányok
BigAss szexpartner Budapest lányok
BarbiVIP szexpartner Budapest lányok
Elizabet18 szexpartner Budapest lányok
Kamilla szexpartner Budapest lányok
Tímea szexpartner Budapest lányok
Moncsi23 szexpartner Budapest lányok
Léna szexpartner Budapest lányok
Kitty szexpartner Budapest lányok
|