|
perseus834 (Férfi)
Régi tag.
Aktivitási index:
106,9
(Szokott értékelni.)
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
2025-03-23 16:27-kor járt itt 2017-10-03-én regisztrált 1 levél, 0 olvasatlan 5 értékelést írt 0 fórum bejegyzést írt 0 privát jegyzetet írt 1 hirdető nem tetszik neki
|
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
7 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon. Rendszeresen megyek hozzá. Lakás: Parkolás könnyű. Szép, rendezett klímás panellakás. Fürdő jól felszerelt. Kényelmes franciaágy. Külső: Külsőre, mint a képeken, nekem nagyon bejön. Nagyon szép arca van, kellemes a hangja. Hozzáállás: A hozzáállása nagyon jó, egyáltalán nem óranézős. Nagyon kedves, mintha a barátnőjével lenne az ember. Beszélgetni is lehet vele. Általában félórás találkákra ugrok fel hozzá. Együttlét: Közös tusolás, majd masszázzsal kezdünk, ami segít ellazulni. Utána kölcsönös francia, amivel teljesen fel szokott ajzani. Nagyon szeretem nyalni a punciját. Ezután szex több pózban. Nagyon szép látványt nyújt szemből missziben és hátulról kutyus pózban is. Elégedettség és Ajánlás: Aki egy kedves, korrekt lányra vágyik, annak ajánlom. Én nagyon elégedett vagyok vele minden egyes alkalommal.
|
Környezet:
Külső:
Hozzáállás:
Technika:
Összkép:
|
|
barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, jó parkolás
1 éve, Ő van a képen, Masszázs értékelés
Kapcsolatfelvétel: Kapcsolatfelvétel telefonon, majd később egyeztetés SMS-ben. Lakás: Modern, jól felszerelt lakás. Parkolást kicsit távolabb oldottam meg, bár a belső udvarban is lett volna még hely. Fürdőben többfajta tusfürdő. Külső: Nagyon csinos, ápolt. Mint a képeken is látszik. Szép hangja van. Kedvencem a feneke. Hozzáállás: Háromnegyed órára neveztem be. Érkezésemkor itallal kínált. Az elején megbeszéltük miket szeretnék. Kezdeményező, nagyon kedves. Kellemesen el lehet vele beszélgetni. Együttlét: Akció előtt és után is tusolási lehetőség adott. Klasszikus masszázs, majd csúszka masszázs masszázsolaj alkalmazásával, ami kölcsönön franciába torkollott. Nagyon ügyes a hölgy, nem kellett sokat várni a kellemes végkifejlettre. Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedett vagyok. Régebben már voltam masszázslányoknál, de a környéken Ő a legjobb. Ajánlott kategória, még biztos fogom keresni.
|
Moniqe_VIP szexpartner Budapest lÄÄnyok
Nikolett_VIP szexpartner Budapest lÄÄnyok
SindySixx szexpartner Budapest lÄÄnyok
Csilla szexpartner Budapest lÄÄnyok
Hivj egÄĹ sz ÄĹ jjel !!
Nicole92 szexpartner Budapest lÄÄnyok
Nara szexpartner Budapest lÄÄnyok
Zara szexpartner Budapest lÄÄnyok
Vivien szexpartner Budapest lÄÄnyok
Szintia szexpartner SzigetszentmiklÄĹs lÄÄnyok
Tiffany szexpartner Budapest lÄÄnyok
|