Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.
Budapest XIII. kerület, Lehel térTérkép 49+ éves 160 cm 63 kg, 95 mell, 70 derék, 92 csípő
Normál alkat, Fazonra igazított punci
Félhosszú, Szőke haj, Zöld szem
Tetoválásom van, Piercingem van, A mellem szilikon cici
2025-03-27 Lekerült az oldalról
2025-03-24 Felkerült az oldalra
2025-03-21 Lekerült az oldalról
2025-03-17 Felkerült az oldalra
2025-03-15 Lekerült az oldalról
2025-03-10 Felkerült az oldalra
2025-03-06 Lekerült az oldalról
2025-03-06 Felkerült az oldalra
2025-03-04 Lekerült az oldalról
2025-03-03 Felkerült az oldalra
2025-02-27 Lekerült az oldalról
2025-02-27 Felkerült az oldalra
2025-02-25 Lekerült az oldalról
2025-02-25 Felkerült az oldalra
2025-02-21 Lekerült az oldalról
2025-02-17 Felkerült az oldalra
2025-02-14 Lekerült az oldalról
2025-02-10 Felkerült az oldalra
2025-02-07 Lekerült az oldalról
2025-02-04 Felkerült az oldalra
2025-02-01 Lekerült az oldalról
2025-01-27 Felkerült az oldalra
2025-01-24 Lekerült az oldalról
2025-01-20 Felkerült az oldalra
2025-01-18 Lekerült az oldalról
2025-01-13 Felkerült az oldalra
2025-01-10 Lekerült az oldalról
2025-01-06 Felkerült az oldalra
2025-01-04 Lekerült az oldalról
2025-01-02 Felkerült az oldalra
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
3 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Simán ment, egyből felvette. Aznapra meg is tudtunk beszélni egy időpontot.
Lakás: Taxival mentem, de tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. A fürdő és a hálószoba is tiszta és igényes volt. Többféle tusfürdő, tiszta törölköző, szájvíz, nagy és kényelmes franciaágy, falitükör, klíma, minden volt ami egy kellemes légyotthoz szükséges.
Külső: Pont mint a képein és a videóin, ha nem még jobb. Imádtam minden porcikáját. :)
Hozzáállás: Egy órát voltam nála, nagyon kedves és kezdeményező volt, pillanatok alatt feloldotta minden feszültségemet.
Együttlét: Normál dolgokat csináltunk, szépen kereken kitöltöttük az egy órát. Nem siettet, szeret irányítani én pedig szeretem ha irányítanak. Életem egyik legfantasztikusabb orgazmusát köszönhetem neki.
Elégedettség és Ajánlás: Természetesen csak ajánlani tudom. :)
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
1 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Külső: Nagyon szexi, nagyon vonzó, tökéletes.
Együttlét: Csak francia fért bele, mivel nagyon jól csinálja és nagyon élveztem, na persze még imádom az édes csókját és a formás finom melleit. Legközelebb remélem a szex is belefér és olyan tökéletes lesz mint minden egyéb.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltünk, már ott elcsábított a hangja.
Lakás: A lakás a célnak mefelelő, nekem teljesen rendben volt.
Külső: Olyan mint a képeken (inkább szebb). Mellei azok nagyon durván jók. A popsija is az, de én inkább a cicikre bukom.
Hozzáállás: Nagyon kedves és kezdeményező volt, mindenben benne volt amit kértem, nem volt nyafogás. 1 órát voltunk együtt, nem óranézős.
Együttlét: Natúr franciával kezdtük, nagyon tudja hogyan kell csinálni. Több pózt is kipróbáltunk, inkább nem részletezem,de annyit elmondok, hogy megéri hozzá elmenni.
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedett voltam, megkaptam amiért mentem, semmiben nem csalódtam. Remélem lesz még alkalmam találkozni vele.
Hozzáállás: Maximalisan kezdemenyezo. Ket ora hosszara mentem
Együttlét: Az elso korben egy darabig a melleivel voltam elfoglalva. Nagyon jo volt csokolgatni oket. Azutan kaptam egy brutal jo franciat...majd kolcsonos francia,nyaltam faltam...elvezte is a tevekenysegemet akarcsak en... nagyon jo puncija van! Utanna beraktam hatulrol... lehet pakolni neki rendesen. Aztan gumi le...es a szajaba elveztem. Masodik korben egy kis beszelgetes...remek beszelgeto partner. Aztan megmaszirozott...abban is profi. Utanna kaptam ismet egy nagyon jo franciat... es ismet a szajaba elveztem.
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon ajanlom. Ugy erzem,hogy a kozel jovoben,visszajaros vendege leszek.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
4 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Tegnap hívtam, egyből felvette. Egy részletes tájékoztatást követően meg is tudtuk beszélni a légyott időpontját.
Lakás: Taxival mentem, de tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. Maga a lakás is nagyon hangulatos.
Külső: Egyértelműen ő van a képeken és a videókon, de élőben még kívánatosabb. Messze ő a legdögösebb MILF akivel valaha is együtt voltam.
Hozzáállás: Kedves, figyelmes és kezdeményező. Olvasott a gondolataimban, egy szót se kellett szólnom hogy tudja miket szeretek. Minden erogén zónámhoz pont úgy ért hozzá ahogyan szeretem.
Együttlét: Nagyon szenvedélyes vele az együttlét, hamar sikerült feloldania a gátlásaimat. Csak úgy kapkodtam a fejemet mert hol őt néztem, hol kettőnket a tükörben. Végre átélhettem vele mindazt, amit a filmjeiben láttam. Még annál is jobb volt mint reméltem, minden képzeletemet felülmúlta ez az együttlét.
Elégedettség és Ajánlás: Még mindig az élmény hatása alatt vagyok. :)
szép arcú, barátnő feeling, nagyon kedves, maximális diszkréció
4 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon keresztül beszéltük meg az időpontot. Egy nagyon kedves és erotikus női hang fogadott. Gyorsan meg is beszéltem vele egy időpontot.
Lakás: A lakás, amiben voltunk nagyon szépen kialakított, kényelmes kis kecó. Minden fontos részletet láttam, amit eredetileg is terveztem.
Külső: Nagyon csinos, nőies milfet ismerhettem meg a személyébe. A finom puncikája és a mellei nyűgöztek le a legjobban.
Hozzáállás: Abszolút kezdeményező volt, nagyon tudta, hogy mire vágyom, de teret engedett a keratív elképzeléseimnek is.
Együttlét: Huh, ha ezt most itt leírnám... Elégedjetek meg annyival, hogy azt kapjátok, amit a videókon és a képeken is látni lehet.
Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan elégedett voltam és remélem, hogy egyszer még lesz folytatása 😊
barátnő feeling, isteni francia, maximális diszkréció
5 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk.
Lakás: A lakás a célnak teljesen megfelelt.
Külső: Kb 50 éves, szexuális kisugárzású, dugnivaló MILF. A képekkel megegyező külső.
Hozzáállás: Egy órára mentem.
Együttlét: Kértem, hogy nyalással kezdhessek. Ezt nagyon élvezte, pár perc alatt elélvezett. Utána szopott. Nagyon hamar a szájába durrantam. Utána masszázs és beszélgetés, majd következett a második mehet. Ez normál szex volt. Háton feküdtem, ő lovagolt. Néhány percig bírtam, majd ismét eldurrantam.
Elégedettség és Ajánlás: Ajánlott annak, aki egy tapasztalt MILF-re vágyik.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
5 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Többször voltam már Anna-barátnőjénél.
Eszembe jutott, talán elmehetnénk Annához, ha már annyi közös fotójuk van.
Érdeklődtem, és a legjobbakat hallottam Annáról.
A videói is meggyőzték.
Felhívtam és meglátogattam.
Lakás: Meg voltam elégedve.
Külső: Nagyon szeretem az érett hölgyeket, főleg a szőkéket.
Kedvenc testrészem a puncija
Hozzáállás: Tetszett a hozzáállása. Érett, belevaló csaj.
Ami a ciciket illeti, szeretem ha természetes, mégha kisebb is.
Láttam már tökéletes, modell alakú csajokat, de korához képest Anna is elég jól néz ki.
Egy órát voltam nála.
Együttlét: Tök normális nő!ügyes
Nagyon tisztelem azokat a hölgyeket, akik engedik szájba, mert ezzel hatalmas örömet szereznek.
Hát ez történt először.
Nagyon nagy szeretettel bánt a farkammal!
Kis pihenő után jött a második felvonás, amikor is szeretettel kizárta nekem a combjait és vágytól duzzadó farkam eljárta benne vad és szenvedélyes táncát.
Elégedettség és Ajánlás: Szimpatikus. Járnék vele!
Szia kedves Dugattyuu
Köszönöm az értékelést , de így 5 hét távlatából hozzászólni nem tudok mert nem tudom ki vagy...azaz tudnék :)))de mondjuk azt , hogy köszi hogy vetted a fáradtságot az értékelésre és eszedbe jutok még mindíg :)
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves
5 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Néhány év távlatából írom ezeket a sorokat, remélem nem haragszol érte kedves Anna! :)
Mindig telefonon egyeztettük, a randi előtt fél órával kb, nagyon kétséges felvilágosítást ad!
Lakás: Lakás rendben van, fürdő tiszta, a baszobában nagy francia ágy tükrök a falon, és egy szexfotel is figyel! :)
Külső: Húú, hol is kezdjem?
Istennő! Csodás alakja van, szép arca, gyönyörű lábai, szexi popsija!
Azért is vettem rá magam a beszámoló írásra, mert a képeit nézve ismét megkívántam!
Hozzáállás: Maximálisan kedves, kezdeményező, oda figyel rád hogy neked a legjobb legyen!
Együttlét: Annát már kétszer volt szerencsém meglátogatni, igaz régebben, remélem mielőbb lesz módom újra felkeresni!
Érkezésemkor puszival üdvözölt, megbeszéltük mit szeretnék, majd mentem is tusolni. A tus alatt végig azon kattogott az agyam hogy úr isten, micsoda bomba egy MILF, egy pillanat alatt ki fog végezni!
Ahogy kiléptem a fürdőből derekmra csavart törölközőben, amit már meg tartott volna a műszer is, ott állt előttem, szexi magassarkúban szemeivel pedig olyan kívánatosan nézett rám hogy azt hittem ott menten végem lesz!
Magához húzott, smároltunk kicsit, majd az ágy szélére ülve ledobda rólam a törcsit, kezelésbe vette a velem egykorú!
Mondanom sem kell, istenien franciázik, tökéletes a ritmus, nagyon érzi mi a jó a másiknak!
Kis idő elteltével javasolta feküdjünk az ágyra, ott jobban egymáshoz férünk!
Így is tettünk, ott folytatódtak az események, ahol abba hagytuk!
Finoman cumizott, halkan nyögdécselt is hozzá! Eszméletlenül izgató volt!
A makkomtól a zacsimig felváltva szopizott, majd észre vettem hogy szeretne kicsit lejjebb is furakodni pajkos nyelvecskéje, fel húztam hát lábaimat hogy rendesen oda férjen ánuszomhoz is!
Isteni volt miközben izgatta nyelvével a popsimat, közben kezével verte a dákómat!
Javasoltam neki hogy húzzunk védő ruhát, mert ezt így sokáig nem bírom!
Megkérdezte ki próbáljuk-e a szex fotelt?
Nem mondhattam nemet!
Tiszta törölközőt terített rá, én kényelembe helyeztem magam ő pedig belém ült!
Kéjes nyögések között lovagolt rajtam, közben bíztatott;"De jó kemény vagy, húzz jól a faszodra!"
Nekem sem kellett több, bele gyorsítottam, és tele is töltöttem a gumit!
Szépen lecsillapodtunk, rendbe tettük magunkat, beszélgettünk kicsit, aztán indultam utamra!
Elégedettség és Ajánlás: A hozzá fűzött reményeket nálam beváltotta, mint írtam is, remélem lesz még lehetőségem mielőbb újra felkeresni!
Vétek lenne kihagyni! :)
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
5 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Telefonon értem el. Határozott de kedves hangú hölgy, egyszerűen, gyorsan megbeszéltük a részleteket. Gördülékenyen, flottul ment minden. Arra kért (érthető okokból, hiszen a randira Ő is készül!) hogy a megbeszélt időpont elött 1 órával legyen megerősítve az érkezésem. Természetesen betartottam, ahogy illik.
Lakás: Régi építésű ház, a lakás szépen rendbetartott. A fürdőszobában többféle tusfürdő, kikészített puha nagy törülköző és kis műanyag poharak a szájvíz használatához. A szobában szép nagy franciaágy, tükrös fal, rend és tisztaság! Mivel tömegközlekedéssel mentem a parkolást nem tudom hogy hol lehet, de BKV-val könnyen megközelíthető.
Külső: Külsőre nagyon szép, nagyon vonzó, szexi Nő. Szép nagy mellek, szép arc, mosolygós száj és... rabul ejtő gyönyörű szemek! Kedvenc testrész... nekem így egyben, mindene. Mint gyerek az édességboltban, most melyik testrészét érintsem, simogassam, csókoljam először.. hú.. aztán jött minden magától.. kánaán. :)
Hozzáállás: Maximálisan kedves, figyelmes. A kezdeti zavaromat, lámpalázamat egyből oldotta. Pár kedves mondat, mosoly, közvetlenség és máris kezdtem érezni hogy jó helyre jöttem. 1 órát voltam Vele ami alatt végig maximálisan a kedvemet leste odaadóan. Mivel izgultam a kezdeményezés az Övé volt de nagyon jól megérezte mennyire kell ezt, hogy oldódjak.
Együttlét: Én nagyon szeretem az érzéki, összebújós, simogatással, csókkal járó együttlétet így ezt kértem Tőle. A tökéletes szó nem is fejezi ki amit nyújtott! Érzéki, igazi csókok (nincs alibizés) amivel kellően feltüzelt, nem mintha már a puszta látványa nem lett volna elég, mert igenis.. nagyon finom, puha bőre van, a puncija valami fenomenálisan varázslatos, élvezet volt elidőzni rajta. Igyekeztem nagyon, hogy Neki is jó legyen, hiszen a szex egy kölcsönös adok és kapok játék. Szégyenlősen megjegyeztem, hogy gumifóbiás vagyok így lehet az aktusnál lesznek gondok. Megnyugtatott, hogy nem lesz probléma, és amilyen határozottan állította nem is volt kétségem. Igaza volt! És ahogy abba a tüzes, szűk betettem tényleg gond nélkül minden. Lovaglás volt, nem is akármilyen, mert közben rámhajolt, ölelt, csókolt és nagyon édes hangon nyögdécselt. Franciás befejezés volt. Konkrétan nekem majdnem annyi is volt.. őrület amit az ajkaival és nyelvével művel! A letisztogatást megcsinálta szépen helyettem mivel én elterülve levegőért kapkodva más dimenzióból próbáltam visszatérni, másra képtelen voltam. Magát is rendbeszedte a fürdőben, majd egy puha plédet magára és rám terített és így összebújva nagyon kellemesen elbeszélgettünk, több változatos témát érintve. Második menetre esélyem se volt, kifacsart teljesen, de így a maximális barátnő feelinges dumcsival fűszerezve tökéletes, brill élményt adott, minden előzetes várakozásomat nem kicsit felülmúlva! Így első találkozás után nem merek mondani olyat ami az Ő kedvence, de francialecke általam adott része biztos jól esett Neki, mikor beleült igencsak forró volt, és nedves. Igyekeztem kitenni magamért, szeretek kapni de adni is!
Elégedettség és Ajánlás: Elégedettség? De még mennyire, hogy elégedett vagyok! Másik dimenziót ismertem meg általa! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! De ami nagyon fontos: Uraim, maximális tisztelet és udvariasság megadása kötelező, AnnaValentine egy igazi kincs, vigyázni Rá!!
Drága AnnaValentine, köszönöm szépen ezt a varázslatos órát, és élményeket amit kaptam Tőled! Bátran mondhatom, felejthetetlen! Mindenképp megyek Hozzád! Köszönöm!!!!
Kedvesem , ahogy írtad is kölcsönös jó "játék" volt , lubickoltam a csodáló tekintetedben . Ha Te nem lettél volna finom és inspiráló , akkor én sem tudok maradandó mosolyt csalni a mai napra az arcodra :))) Köszönöm hogy meg is osztottad ezt az élményt :) Hívj ha élveznéd újra ...újra meg újra :)
" Nagyölelést " küldök Neked , hogy maradjon belőle holnapra is
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves
5 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Contact: Very easy. She can text back . Every time I'm coming to Budapest she's always available. We know each other for a while. I'm the guy from Canada if you remember me :)
Place: Cozy and private appartment with all the facilities available. Mirrors around the bed. Very nice.
Looks: She's beautiful and very sexy. That eye contact really turns you on. Beautiful big breasts, very soft to the touch. Her body is sensational. A quality milf for sure.
Attitude: She's very kind. Once you cross the door she offers you everything to make you feel welcome. Once you're out of the shower she goes all the way, like a girlfriend. Even if she speaks barely english we understand each other.
Act: She starts with a wonderful blowjob, deep throat, spitting and visiting the balls. Just like in a porn movie :) then we go into missionary and she seems to enjoy it, spanking your buttocks from time to time. You can't believe pounding and pounding that hour glass body, very pleasant. Then some doggy style and finally coming all over her mouth and just having that grind on her face is priceless.
Satisfaction and Recommendation: Very satisfied. Missing a date with her while I'm in Budapest would be a stupid idea.
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
6 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Nagyon rugalmas, érkezés előtt változtattam időpontot és habozás nélkül belement.
Nagyon kellemes a hangja, élőben mégjobb.
Lakás: Átlagos
Külső: Jobb, mint a képeken.
Hozzáállás: Szombaton reggel mentem, mert nem tudtam máskor, de ez sem volt probléma, megoldotta.
Együttlét: Egyedülálló, maximálisan barátnős. Kicsit zavarban voltam, de egyből feloldott, maradtam volna még szívesen, de siettem, úgyhogy mentem.
A francia tudása perfect!!!
Szép szeme van.
Szia Kedves :) Kellemes Férfi vagy úgyhogy nem volt nehéz jól érezni magunkat együtt . Köszönöm hogy nálam jártál és hogy értékelted . Várlak szeretettel ,csókollak .
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
6 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Másodszor voltam nála, először tavaly év végen és ma. Azonnal felvette, 20 percen belül a helyszínen voltam.
Lakás: Normális, ízléses lakás, fürdő célnak megfelel, ágy nagy és kényelmes. Egyedül fogad.
Külső: Egy kigombolt ingben egy nyakkendővel, fekete tűsarkú csizmában fogadott, azonnal beindított. :) Hihetetlen erotikus kisugárzása van.
Hozzáállás: Gyors fürdés után Ő már az ágyon várt, majd odalépett hozzám, és elkezdődött az egy órás őrült kéjelgés. :)
Együttlét: Mindenben ügyes volt, hihetetlen jól tud szopni, szereti a kölcsönösséget, így igyekeztem én is, és alaposan kinyaltam, majd első körben a szájában lett végem. Második körben szinte szünet nélkül franciával folytattuk majd jött a szex, több pózban. Húzott magába, ölelt, csókolt, átadta magát. Nem volt műnyögés, megjátszás, színészkedés. Annyira beindított, hogy folyamatosan csak dugtam, csókoltam, ahol értem. :) Intenzív egy óra volt, kétszer is alaposan kifacsart. :)
Elégedettség és Ajánlás: Egyik legjobb szexélményem volt pályafutásom alatt. :) Ajánlom persze, de leginkább magamnak. :) Köszönöm a felejthetetlen egy órát!
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
6 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés
Kapcsolatfelvétel: Tavaly tavasszal voltam nála először, azóta sajnos nem kerestem. A mai napig! A telefont azonnal felvette, 1 órán belül fogadott is.
Lakás: Régimódi épületben szexcsatákra tökéletes kis kéjkuckó, megfelelő fürdővel, autóval és bkv-val is könnyen megközelíthető, a parkolás fizetős, de hely mindíg akad.
Külső: Nagybetűs NŐ, szép arc, igéző szemek, érzéki ajkak, formás szilikon cicik, hamvas punci, jól markolható popsi, gusztusosan tetovált test.
Hozzáállás: 1 órát töltöttem vele, ami sajna gyorsan elrepült. Nagyon figyelmes, mindíg a vendég van a középpontban, nem játssza meg magát, tényleg élvezi amit csinál, és nem utolsó sorban jó beszédpartner is.
Együttlét: Legyen a kettőnk titka...
Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan ajánlom, bár szívesen megtartanám magamnak. Anna egy igazi barátnőfeelinges szexistennő, köszönöm a csodás órát!
Köszönöm édes,mondjuk ebből nem tudom ki lehetsz....de az biztos hogy jó voltam :)))))
De viccet félretéve, mindenképp értékelem ha annyira jól érezted magad hogy jelezted ezt nekem és megosztottad másokkal is :) Úgyhogy még egyszer köszi és remélem megtudom legközelebb ki volt aki megtisztelt egy értékeléssel is :)
Contact: Via the website. Very easy.
I arranged a threesome with her and her friend Daniella.
Place: A small apartment, easily reachable by metro and a short walk.
Looks: Not young but somehow fairly preserved ladies, especially Anna.
Attitude: Very kind and friendly. Anna doesn't speak much English but tries.
Act: Willing to do absolutely anything.
Anna does fantastic rimming. She also does anal. They kiss and lick each other with passion. I came the first time while they were kissing, and they even swapped cum. The second time, I found it difficult to come and pushed hard and deep into Anna's throat.
They even let me shoot a movie. It was a fantastic experience.
Satisfaction and Recommendation: If you're into teens or model-type stunners, look elsewhere. With them it's a lot of fun, though.
Kapcsolatfelvétel: Szerdan voltam nala ismet es nem utoljara!
Egyeztetes konnyen ment, mert mar voltam nala!!!
Lakás: A lakas tudtam milyen lesz, mert mar voltam! Egyebkent celnak tokeletes es a haz elott eddig mindig talaltam parkolot!! Furdoben van minden!
Külső: megerkezve az ajtajahoz mar nyitva volt! En beleptem mar ott vart ram szexin oltozve, egy kis bodyban es magassarkuban! Imadom a feneket, formas, szepasszonyos!!
Hozzáállás: Abszolut kezdemenyezo volt velem ismet!
Együttlét: Nem nagyon akarom reszletezni! Egyszoval isteni! Ilyen igazi melytorkos es bonyalas franciat nem kap az ember akarkinel!! Fantasztikusan szopja az ezredest, van kopkodes, hangja minden, ami kell!!!
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon ajanlott ! Isteni vagy nagyon, itt is ezt kell mondjam!!
Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.
Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.
A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.
Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.
A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.
A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.
A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.