Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés
Országos szexpartner & masszázs kereső
eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső
Hivatkozz a Rosszlanyok.hu-ra és Réka szeretni fog!
Jelige: "rosszlányok.hu"
Szombathely TérképTérkép
25 éves
174 cm
65 kg, 90 mell
Normál alkat, Borotvált punci
Hosszú, Fekete haj, Sötét barna szem
Eredeti cici
Heteró lány
, Szexpartner, Masszázs
hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek:  00-24
szombat:  00-24
vasárnap:  00-24
Angol Német
SMS-re nem válaszolok, Rejtett számot nem veszek fel
Csak nálam , Könnyű parkolás
Füstmentes lakás, Nem dohányzom
Légkondicionált lakás
2 órája járt itt.
Gyakran be szokott lépni.
2 órája járt itt.
Most hívj, felveszem a telefont. (Rejtett számot nem veszek fel.)
Felvette?
x

Felvette a telefont mikor hívtad?

Tipp: ha foglalt, próbáld újra kicsit később.

(Tudd: a hirdetők döntik el kinek a hívását fogadják.)

x

Hirdetők nem használhatják ezt a visszajelzést

2026-02-07:  Visszakerültem az oldalra.
2026-02-03:  Visszakerültem az oldalra.
Szia, Réka vagyok.
Csábító, fiatal - igazi kis cicus, aki pontosan tudja, hogyan kell egy férfit teljes figyelemmel és teljes odaadással kényeztetni, illetve garantáltan levesz a lábadról. Ha olyan lányt keresel, aki élvezi, amit csinál, és nem fél közel kerülni hozzád, a szerszámodhoz és azt a mély torkával - szűk puncusával kényeztetni, akkor jó helyen jársz. :) imádok egy szép farkat kényeztetni... *-*

Szenvedélyes vagyok, játékos.. Szeretem a lassú felvezetést a számmal, az intenzív közelséget és azt, amikor minden érzék szerepet kap! Partnered leszek minden pillanatban, maximális odaadással, nálam nem kell sietni semmivel. ;)

** Fontos, hogy tudd: magyar lány vagyok, világos bőrrel, hosszú fekete hajjal (így érzem igazán magaménak), néhány ízléses tetoválással. Szeretem, ha egyértelműek vagyunk egymással, ezért nem szeretem, ha összekevernek más típusokkal... :) **

Tiszta, diszkrét környezetben várlak, érzéki hangulattal már az első perctől.
Ha tudod, mit akarsz, és értékeled az igazi kényeztetést, keress bátran.

Puszi oda,
Rékuci :)

tovább olvasom

Amit szeretek 

Francia óvszerrel
Natúr francia
Natúr francia végén szájba
Natúr francia végén testre
Natúr francia végén arcra
Mélytorok
Kényszerfrancia
Kölcsönös francia
Aktus (csak óvszerrel)
Ujjazás
Popó mérettől függően (csak óvszerrel)
Vibrátoros játék
Csók (szimpátia alapján)
Együttfürdés
Kézi levezetés
Kebel szex
Telefonszex
Webcam szex
Közös maszturbáció
Harisnyában fogad
Láberotika
Közös pornófilm nézés
Szüzesség elvétel
Spriccelés (Squirt)
Masszázs (klasszikus)
Erotikus masszázs
ESZO masszázs
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Hirdetés log (max 1 év)

2026-02-07 Felkerült az oldalra
2026-02-05 Új kép került fel
2026-02-03 Lekerült az oldalról
2026-02-03 Új kép került fel
2026-02-03 Felkerült az oldalra
2026-02-01 Lekerült az oldalról
Adatcsere loghoz: írj évente legalább egy elfogadott értékelést!

Akit keresek

Férfit
Csak 20 felett 70 év alatt
Légy ápolt és kedves.
Csak nálam
Negyed (SOS francia), Fél, Egy, Több órára

Amilyen vagyok

Csillagjegyem
Rák
Kedvenc virágom
Vörös rózsa
Kedvenc autó márkám
Mercedes Benz
Kedvenc zeném
John Dahlbäck - Blink
Kedvenc filmem
Fűrész
Kedvenc pózom
Kutyus, lovagló
Legextrémebb szexuális kalandom
Duna part
Így hívom a "puncim"
Nuncus
Kedvenc női parfüm
YSL - Libre
Kedvenc férfi parfüm
Hugo Boss - The Scent

Réka
Mélytorkos/ Szűk
Retusálatlan Amatőr képek
Fotózás: 2026-01-30

 Ellenőrzött képek

 

Szexpartner adatlap

Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.

Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.

A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.

Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.

A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.

A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.

A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.
 
Tilos az oldal tartalmát másolni, adatokat menteni, forrás nélkül idézni, forrás nélkül hivatkozni.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from https://www.maxmind.com.
2026 | © rosszlanyok.hu