Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.
Budapest XI. Bezirk, Fehérvári út Karte 30 Jahre 174 cm 59 kg, 90 Brust, 63 Taille, 92 Hüfte
Dünn Körperbau, rasiert Muschi, Black
Lang, Braun Haare, Braun Augen
Heterosexuell
Mädchen
, Sexpartner, Massage
16 hours ago war hier.
2025-04-13: Legközelebb 2025-04-15 napon leszek újra
Was ich mag
Blase mit Kondom
Blase
Nach Blase auf den Körper spritzen
69
Verkehr (nur mit Kondom)
Fingerspiele
Kuss (wenn sympathisch)
Zusammen baden
Handjob
Tittenfick
Zusammen masturbieren
In Strümpfen empfangen
Fusserotik
Zusammen Porno schauen
Massage
Erotisch Massage
Lingam massage
Rufen Sie mich an, wenn Sie mehr wünschen!
girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 3 days, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Már egy jó ideje kinéztem magamnak, révén, hogy engem az egzotikumok varázsolnak el. Itt szó szerint ez történt, de erről majd később 😄 Pár órával érkezés előtt hívtam, gyorsan felvette, tájékoztatott kedvesen a tudnivalókról majd a megbeszélt időpontba megérkeztem.
Lakás: A Fehérvári úton, egy újépítésű lakásban fogadott. Ajtót nyitott, majd mikor beléptem megpillanthattam...egy fekete hálóköntösben állt előttem. Bemutatkoztunk, levetettem a cipőm, majd a beinvitált a szobába. Itt zenei ízlésemről érdeklődött, mondtam neki pár műfajt de a konkrét zenét illetően 'cserben hagytam' , bár nem csoda, kitud ilyenkor koncentrálni 😂 végül kaptam tiszta törölközőt, elkísért a fürdőig és egészen kijövetelemig ott várt engem. A fürdő tiszta, van minden amire szükség lehet (tusfürdő, szájvíz).
Külső: Mint a képeken, formás fogadható idomok, kedves mosolygós arc, igéző szemek és szexi göndör fekete haj.
Hozzáállás: Nehéz lenne választani mi volt a legjobb, mert a teste és lényének egésze magába szippantott. Kezdeményező, de itt abszolút egy húron pendültünk, a kölcsönösség jegyében oda-vissza ment az adok-kapok. Ami biztos, hogy erős szexuális kisugárzása van, tudja mit és hogyan csináljon, látszik és elmondása szerint is szereti és élvezi is amit csinál. A hozzáhasonló nő az akit már jó ideje kutatok az oldalon. Ezek szerint nem eredménytelenül.
Együttlét: Fürdés után visszamentünk a szobába, elém állt...jó közel majd a korábban mások által megregélt forgatókönyv következett. Nagyon gyorsan átbeszéltük, hogy milyen együttlét az ami mozgatja a fantáziám, majd belekezdtünk egymás testének felfedezésébe. Simogattuk majd csókoltuk egymást. Nyelves csókja fantasztikus, ahogyan tapintása is. Borzasztóan felkemenyedtem már ettől is, pedig még hol volt a vége. Ajánlkoztam, hogy megszabadítom a hálóköntöstől, mivel baromira kiváncsi voltam mi van a textília túloldalán. Kicsomagoltam, majd kezelésbe vettem a melleket, hasát, oldalát és karjait simogattam, miközben a már megkezdett csók csata aligha maradt abba. Ekkor jött egy 'kósza' ötlet, hogy megnézné szájjal is mi lehet odalent. Először oldaról behajolt, úgy hogy közben a hátát és a fenekét pillanthattam meg, miközben fejét féloldalasan el forgatva járatta meg a péniszemet a felvezető körökkel. Én közben átadtam magam az élvezeteknek, hol a hátát simítottam, hol a melleit fogtam, hol pedig a melletünk lévő állótükörben figyeltem ahogy ez az egzotikus szépség kényeztet. Végén elém térdelt, szopogatta a hegyét, majd szoros ölelésben hergelte egyre jobban a farkam, néhol adott egy-egy brutál mélytorkos szopást is és persze a herék sem maradtak ki a buliból, mindent kezelésbe vett, franciája nem mindennapi az biztos.
Mondtam, hogy ezt nagyon gyorsan szeretném viszonozni, ezért háttal az ágynak dőlt, majd néhány csók után megkezdtem az offenzívát a kelyhe felé. Végig csókoltam a testét, majd lejutottam a puncihoz. Szépen körbe puszilgattam majd egyre mohóbban faltam. Ekkor éreztem, hogy lábaival elkezdett rendezkedni.. a huncut! 😄 lábfejjel megkereste a farkam, ahogy térdeltem az ágyon és azzal simogatta a farkam. Már előbb is kiderült, hogy itt van tapasztalat, de, hogy ennyi 😀👌 Hangjelzései arról árulkodtak hogy a tevékenységem igen jól esik neki. Ezután kérte, hogy még egy picit hagy vegye vissza a szájába. Ekkor már az ágyon terdeltem, ő pedig az előző bevált technikával kedveskedett a farkamnak. Ezt követően illedelmesen bejutást kértem, gumi majd kutyába kezdtünk. Az a fenék! Te jóég. Nem győztem markolni. Neki láttam a pumpálásnak, hol lassabban, hol gyorsabban. Ha épp nem fenekét akkor a vállát, a melleit fogtam, ő pedig a ritmust felvéve dolgozott velem együtt. Hol én szorítottam magamhoz, hol pedig Ő. Ezután misszi következett, itt amit lehetett fogni egymáson azt fogtuk, intenzív csókcsaták, markolások, nyögések..amit csak el tudsz képzelni. Mivel egy fáradt napom volt, nem voltam felkészülve arra ami itt engem várni fog, így a kimerülés szélén kezdte a farkam megadni magát és lankadni kezdett. Ő ezt semmi esetre sem hagyta. Mindenféle technika alkalmazásával még ott helyben észhez térítette kisbarátomat, így folytattuk tovább amit elkedztünk. Itt még biztosan vagy 2x váltottunk pózt és egyszer újból szájjal kényeztetett. Végül kifutottunk az időből én pedig már fáradt voltam, hogy eldurranjak, ezért a mókát nem befejeztük, csak abbahagytuk 😅 Gyors tusi, majd majd búcsú és távozás.
Elégedettség és Ajánlás: Itt jönne az, hogy 'ne menjél, megtartom magamnak', de nyílván ilyet nem mondunk 😄 viszont azt feltudom ajánlani, hogyha esetleg nemtudnál menni, én szívesen megyek helyetted is 😄
Annyi minden történt, hogy nem egyszerű ezt rekonstrulálni, de talán így jó. Nem lehet és nem is kell mindent leírni. De megélni azt kötelező!
Megígértem neki, hogy újult erővel fogok visszatérni hozzá, és pár ötlettel amit mindenképp kipróbálok vele. Itt mindketten nagyon jól éreztük magunkat és ez látszott is. A folytonos szemkontaktus szex közben, a kölcsönösség, a pornós intenzivitás és a barátnő feelinges örömszerzés együtt kovácsolta felejthetetlenné számomra ezt az alkalmat.
Több ilyen nőre lenne szükség az oldalon. Bátran mondhatom, hogy az egyik, ha nem a legjobb élményem a vele töltött idővel született meg. Pedig most már lassan súrolom a 10 évet amit rosszlányok körében töltök. Ha mentek, bánjatok vele tisztességesen, és viszonozzátok azt amit ad. Így garantáltan olyan élményben lesz részetek amit elfeledni nem lehet!
Szebben nem is indulhatott volna a mai reggelem, miután elolvastam soraidat kedves Bence :)
Nagyon szépen köszönöm! Örülök hogy nem csak én, hanem Te is jól érezted magad ;)
Remélem megismételjük ;)
Nagyon szép napot kívánok Neked!
Csók X
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind
Since 4 weeks, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Jó ideje szemezgettem már Xenia hirdetésével, a képei és az értékelései nagyon megnyerőek voltak, így egy kedd délután rászántam magam, hogy felívom. Másnapra sikerült is lefixálni az időpontot. Nagyon bájos volt a hangja, sőt, már a telefonban megmutatta, milyen elragadó humora van. Ezt a találkozónk alatt még inkább tapasztaltam, és egyszerűen imádtam.
Lakás: Patyolat tiszta luxuslakás. A fürdő kiválóan felszerelt, minden van, ami kell. A hálóban úgy vettem észre, hogy a lazacszín dominál (szándékosan nem rózsaszínt írok :D), de nekem bejött, abszolút hangulatos. A szoba több oldalról is fel van szerelve tükrökkel, hogy pazar látványt kaphass az együttlétetekről, háttérben pedig kellemes zene szól, amit Xenia a partner óhaja szerint választ ki, ami ismét csak a figyelmességéről árulkodik.
Külső: Sokan megírták már, én sem fukarkodhatok a szavakkal, hogy mennyire különleges szépség. Olyan teste és szexuális kisugárzása van, amivel egyszerűen nem lehet betelni, és nem győzöl elég hálásnak lenni, hogy egy ilyen gyönyörűséggel lehetsz együtt. Hú, most hogy így visszagondolok rá, máris begerjedek. ;)
Hozzáállás: Ebben alaposan meglepett. Sok lánnyal voltam, így a kötelező köröket néha rutinszerűen csinálom, de ő egészen új oldalról közelítette meg. Elkísért a zuhanyig, ahol meg is várt, és közben beszélgettünk is. Majd ahelyett, hogy rögtön az ágyra feküdtünk volna, kérte, hogy az ismerkedést állva kezdjük. Szerette volna, hogy megismerjük egymás testét, mielőtt belelendülünk. Kicsomagoltam a köntöséből, és apránként fedeztem fel a testének minden porcikáját. Nem kellett hozzá sok idő, hogy ő is kíváncsi legyen az enyémre, így azonnal a helyzet magaslatára állt. Vagyis én álltam, mint a cövek, ő pedig ezt rendesen ki is használta :D
Együttlét: Szinte pornófilmbe illő volt, ahogy letérdelt elém és a szájába vette a farkam, majd egy olyan orális kényeztetésbe kezdett, amilyet még nem pipáltam. A kezeit egyáltalán nem is használta, az ajkait és a nyelvét viszont annál inkább. Egyszerre volt játékos és kéjéhes. Nagyon izgató volt, ahogy végig tartotta a szemkontaktust, miközben néha lejjebb csúszott a nyelve, és a golyókkal is foglalkozott. Egy ilyen bánásmódot muszáj volt hamar viszonoznom. Így hát lefektettem, és a comjai közé hatolva elkezdtem nyalni, amit sűrű, kéjjel teli nyögésekkel hálált meg. Szerintem ezen a ponton mindketten éreztük, hogy nagyon kívánjuk már a másikat, így gyorsan gumit kértem. Lovagló pózt javasoltam, ami helyett ő inkább a békát választotta, gondolom, nem véletlenül, mert láttam rajta, hogy nagyon be van indulva, és néhány fürge 'ugrándozás' után azonnal el is ment. Isteni volt látni, ahogy egy ilyen csodálatos egzotikus nő óriási nyögéssel elélvez rajtam. Nekem még maradt némi tartalékom, úgyhogy javasolta a misszit. Ebben a pózban óriási tűzijátékkal sikerült is kivégeznie. Az időnk hátralévő részében megmaszírozott, valami elképesztően ügyes technikával. Azután visszakísért a zuhanyba, ahol érzékien megmosta a hátamat, közben ismét jót beszélgetünk. Majd felöltöztem, loptam még néhány csókot, és hatalmas elégedettséggel távoztam.
Elégedettség és Ajánlás: Nem, nem akarom ajánlani senkinek... Meg akarom tartani magamnak! De hát nem lehetek önző. :D De kérlek, vigyázzatok rá nagyon, mert valóban egy igazi gyöngyszem. Alig várom, hogy visszatérjek hozzá!
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 7 weeks, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, délután. Fél órával későbbre beszéltük meg a találkát.
Lakás: Új lakás, minden volt ami csak kell.
Külső: A hölgy arca nem látszik a képeken, de az egyik legszebb, ha nem a legszebb része. Nagyon szép a teste is, de ez még hagyján.
Hozzáállás: Sugárzik belőle, hogy imádja amit csinál. Nagyon kedves, végig mosolygott, és a szemembe nézett. Ami ki van írva, abba nagy lelkesedéssel veti bele magát. Teljesen feltöltött a pozitív energiáival. Jó beszélgetőpartner, de úgy láttam rajta, hogy beszélgetés közben is már alig várja hogy rebootoljak, és folytatódhasson az akció:)
Együttlét: Mindenben ügyes, és látszik rajta hogy ő is élvezi. Voltam már olyan lánynál akinek 5 csillagos értékelése volt, de Xenianak 10 csillag járna. Részletezni nem szeretném.
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon tapasztalt, és nagyon ügyes. Csodás egy órát töltöttem vele, nagyon magával ragadó személyisége van. Pontosan azt kaptam tőle amire szükségem volt, minden szó nélkül. Ezért is írom ezt az értékelést, hogy aki menne ne legyen bizonytalan, jó kezekben lesz:)
Szia. Szeretném megköszönni a pozitív értékelést :)
Nagyon jól esnek a kedves szavaid! Remélem nem ez volt az utolsó találkozásunk! Legyen további szép napod! Az enyémet ma szebbé tetted ebben a borús esős időben ;)
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 2 months, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Xénire Jótündérem hívta fel a figyelmemet. Mivel ez a lánytípus bakancslistás nálam és a képei is igen meggyőzőek- nem volt kérdés a tali. Hívtam, megbeszéltük, mentem.
Lakás: Luxuskecó a Fehérvári. Pazar berendezés, minden ami kell egy jó randihoz.
Külső: GYÖNYÖRŰ!
Xéni egy csodaszép lány, remek testtel. Pillantása és mosolya olyan, hogy attól megoldás a jég is. Arányosan huncut igézően szexi vadmacska.
Mindenét imádtam, de a kedvencem a popsija volt és az "eperfagyi csokis-mandulás tölcsérben" 😀
Hozzáállás: Elképesztő szexuális étvággyal és kultúrával rendelkező szexéhes vadmacska. Nem volt olyan beteg kívánságom amit örömmel ne teljesített volna - sőt, nagy meglepetésemre, még túl is tett rajtam. Olyan fétiseket mondott, hogy csak pislogtam...
Be is mutatott párat: a bimbóm harapdálása és csipkedése egészen zseniális volt...mondjuk este lehet jegelnem kell őket 😀
De nem csak adni szeretett, hanem el is várta a hasonló kis perverziókat.
Régen találkoztam hozzá hasonló lánnyal, aki tökéletesen a zsánerem!
Együttlét: Nagyon intenzív buli volt, a fentebb említett kis perverziókkal.
Talán csak egy-két dolgot emelnék ki.
Ahogy rajtam lovagolva lobogó hajzuhatagával ráélvezett a farkamra, ahogy a bimbóimat harapdálva szinte áramütés ért, ahogy 69-ben az arcomba tolta gyönyörű popsiját és kellhet hogy élvezzem a nyalakodást.
Mikor a végén lankadni kezdve már feladtam a reményt, azt mondta, tőle nem távozhatok kielégületlenül 😀
Mögé simult, hátulról elkapta a bágyadt barátomat és csókolózva pillanatok alatt a csúcsra vitt.
Eszméletlenül jó volt vele.
Elégedettség és Ajánlás: Xéni egy döbbenetesen érzéki széléhez vadmacska, akivel egy felejthetetlen és igen intenzív randim volt.
Megbeszéltük a hasonlóan perverz folytatást, megígérte hogy itt lesz még.
Mindent köszönök Vadmacskám!
Szia :)
Köszönöm újra a kedves szavakat és ezt a csodás értékelést! Felejthetetlen élményben volt részem Veled!
Remelem mihamarabb újra találkozunk!
Puszi puszi