Create ad |  Registration |  Einloggen
biggest hungarian escort & massage finder site
hun eng mobile

Inhalte für Erwachsene

18

Sind Sie über 18?

Ja Ja, hinweis Nein
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső

Éva, a vidékilány:)

Now inactive. Expected to be active.
Refer to Rosszlanyok.hu und Éva wird Sie lieben!
Kecskemét, Széchenyiváros KarteKarte
48 Jahre
172 cm
85 kg, 110 Brust
Füllig Körperbau, rasiert Muschi
Halblang, Blond Haare, Grün Augen
Tätowierung hat, Natural breast
Bisexuell Mädchen
, Sexpartner, Massage
84 Nachrichten, 0 ungelesene.
8 hours ago war hier.
2025-03-28: Legközelebb 2025-04-03 napon leszek újra
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730

Was ich mag 

Blase mit Kondom
Blase
Nach Blase im Mund enden (if you ask)
Nach Blase auf den Körper spritzen
Deepthroat (if you ask)
69
Schlucken (if you ask)
Verkehr (nur mit Kondom)
Fingerspiele
Anal hängt von Grösse ab (nur mit Kondom) (if you ask)
Vibratorspiel (if you ask)
Handjob
Tittenfick
Zusammen masturbieren
In Strümpfen empfangen
Lesbische Show (if you ask)
Rollenspiele
Massage
Anti-Stress Massage
Erotisch Massage (if you ask)
Lingam massage
Strap-on (if you ask)
Mehr Information über mich: Élvezem a szex minden formáját.Ha nem villog a zöld akkor nem tudom felvenni a telefont,próbáld késő
Rufen Sie mich an, wenn Sie mehr wünschen!

Log (max 1 Jahr)

2025-03-28 Deactivated
2025-03-28 Activated
2025-03-24 Deactivated
2025-03-24 Activated
2025-03-18 Deactivated
2025-03-17 Activated
For the full log: write at least one accepted review a year.

Wen ich suche

Mann, Paare, Frauen
nur über 25 Jahre nur unter 60 Jahre
Sie sollen gepflegt und nett sein.
Nur bei mir
Viertel (SOS blowjob), halb, eins biss

Wie ich bin

Mein Sternzeichen
Löwe
Lieblingsblume
Lilie

Elfogadott (2)
Kapott (0)
Kérdőjeles (0)
Elutasított (0)
2.
11 pozitív 1 negatív értékelés, Régi tag
5 hónapja
Zo735
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
5 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltünk,sikerült gyorsan mindkettőnknek megfelelő időpontot egyeztetni. Mindenről tájékoztatott kedvesen.

Lakás: Panel, nyugis részen, parkolni lehet a közelben.
Nagyon szép lakás, fürdő rendben, tusfürdő választék is van, tiszta illatos törölköző, és a szoba is Csodajó! Alkalomhoz pont megy a hangulatvilágítás.

Külső: Hozzám képest magas, ami nagyon vonzott, kedves mosollyal várt, képekkel egyező testalkat,csinos, és kedves hölgy.

Hozzáállás: Kezdeményező de nem a siettető hozzáállással, inkább úgy mondanám érezteti hogy ő az akivel kiélheted a vágyaidat és most itt az alkalom :)

Egyébként nagyon kedves, korrekt, és figyelmes hölgy, jókat lehet beszélgetni IS vele. :)

Mikor oda értem, már alkalomhoz illő ruhában fogadott, megpillantottam teljes "harci díszben" és már tudtam hogy itt jó este lesz 😃.

Együttlét: Fürdés után ágyon némi csacsogásba kezdtünk, aztán közben a simogatás megtette a hatását és egymásra hangolódtunk, aztán kérésemre francia óvszerrel, amit gyengéden csinált.
Ezt külön kiemeltem neki is hogy nagyon jólesett így, mert nekem nem az a vád gyors és durva pornós verzió az izgató ebből. Huu itt majdnem sikerült el is durranni, de aztán szemből sikerült tovább lépni a tettek mezején és egykis misszionárius pózban folytatás következett.
Amikor már úgy éreztem el fogok élvezni, megkértem hogy meg próbáljuk e popsiba mert az nagyon izgat, és sosem volt lehetőségem eddig erre, akkor egyből igent mondott és úgy helyezkedett hogy kényelmes legyen mindkettőnknek.
Na, itt következett az új érzések felfedezése számomra, hagyta hogy minden percét kiélvezzem az időnek, és hát... Így feltüzelve szerintem egy 5percet ha bírtam, és élveztem akkorát hogy elszédültem 😅 :D



Utána felajánlotta hogy meg masszíroz és addig töltődjek újra, majd miután át gyúrt, jöhetett a folytatás, egykis kézimunka, aztán újra gumi és ismét popsi, annyira jólesett vissza tenni, érezni ahogy befogadta a szerszámomat, az fantasztikus. És ahogy szeretem, mondott közben pár csábító erotikus mondatot. A látvány, az érzés, a hangok hatására másodjára is sikerült egy hatalmasat élveznem, majd miután lenyugodott a cerka, óvatosan megtörölt, majd még egy kis időnk maradt addig elmentem zuhanyozni. Némi összegzés után megköszöntem, hogy valóra váltotta ezt a vágyam, a bakancslistás vágyam.... Majd köszönés és indultam, de úgy remegtek a lábaim, hogy mondtam is jól elrendezett :D

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedett vagyok és maximálisan ajánlom őt!!
Korrekt, kedves, vonzó nő, aki nem csak mondja hanem valóban vállalja is amit megbeszéltek.
Ha kicsit is gátlásosabb vagy vagy parázni vagy hajlamos, akkor hozzá menj, ő majd felold, ellazít aztán majd élvezel akkorát hogy a szemed felakad.. 😃Én ajánlom, biztos hogy fogok még menni, ez az óra vele szuper volt.
Alig várom a folytatást!

Ui.: köszönök mindent neked!

Hirdető által Elfogadott     
Éva
Éva (inaktív)
5 hónapja
Kedves Zo :) Én is köszönöm ezt a szép órát!Szeretettel várlak legközelebb is :* Puszi Évi
1.
1 pozitív értékelés, Régi tag
suspicious
5 hónapja
Yoki
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
5 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon. Pár csengetés után felvette. Egy óra múlva tudott fogadni.

Lakás: Panel lakás,könnyen megközelíthető. Parkolás a ház előtt ingyenes,több hely is volt. A lakás tiszta,rendezett. A fürdőben több fajta tusfűrdő,szájvíz,dezodor és törölköző van.Kellemes illat mindenhol,hatalmas franciaágy.

Külső: Csinos,formás alakú. Nőiesen telt de feszes kemény popsi,formás mellék. Az arc kitakarástól nem kell félni,szép arcú kedves.

Hozzáállás: Egy órát voltam vele. Nem erőlteti rád az akaratát,engedi,hogy a te kivánságaid érvényesüljenek. A megbeszélt dolgokat szívesen csinálja. Ha valamiben túlléped a megbeszélt határt azt finoman közli veled,hogy azt nem szeretné.

Együttlét: Megérkezésemkor egy üdvözlö puszit kaptam. A megbeszélt szexi fehérneműben várt. Kis egyeztetés után irány a fürdő. Mire visszatértem az ágyon várt. Simogatás közben levettem a melltartót és nem tudtam megállni,hogy ne játszak kicsit azokkal a formás cicikkel,amik nagyon jól reagáltak rá. Aztán lejjebb tévedtem,kis simi és lemerült a bugyi is. Teljesen sima punci. Kértem,hogy szopjon kicsit,amit nagyon jól csinál,isteni a technikája. Azután én kezdtem nyalni,aminek hangot is adott,hatalmasat élvezett. Gumit kértem és több pózt is kipróbáltunk. Nagyon jó szűk. Először a gumiba mentem el. Pihenés közben kaptam egy kellemes masszázst. Ismét bekapta és hamar lelket vert bele. Kutyába kezdtük aztán még pár póz és a végén a szájába mentem el. Tusolás és elkészítés. Nem nézegette az órát,szerintem kitöltöttem bőven az időm.

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedett vagyok mindennel. Legközelebb a popsit is kipróbálom vele,igaz hogy extrában van de azt a feszes popót nem hagyom ki. Aki szereti az ilyen milfeket annak szívesen merem ajánlani,nem éri csalódás. Biztosan visszajáró vendég leszek nála.

Hirdető által Elfogadott     
Éva
Éva (inaktív)
5 hónapja
Nagyon köszönöm a kedves szavaidat:) Együtt voltunk szuper jók!Szivesen látlak legközelebb is :)

Empfehlung

Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya (46)
 
Nati szexpartner Kecskemét lányok
Érzéki francia!
Nati
Nati szexpartner Kecskemét lányok
Nati (48)
 
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika (36)
 
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada (40)
 
Lamira szexpartner Kecskemét lányok
Autos találkozó!
Lamira
Lamira szexpartner Kecskemét lányok
Lamira (30)
 
Kamilla szexpartner Kecskemét lányok
Kamilla
Kamilla szexpartner Kecskemét lányok
Kamilla (19)
 
Korinna30 szexpartner Kecskemét lányok
Szőke popsi imádó
Korinna30
Korinna30 szexpartner Kecskemét lányok
Korinna30 (30)
 
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Squirt spricc punci!
Jázminasquirtpunci..
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Jázminasquirtpunci.. (38)
 
Miranda szexpartner Kecskemét lányok
Igényesség...
Miranda
Miranda szexpartner Kecskemét lányok
Miranda (50)
 
Gina szexpartner Kecskemét lányok
Mindenből a Maximum
Gina
Gina szexpartner Kecskemét lányok
Gina (26)
 

Mehr reife Frau

Nati szexpartner Kecskemét lányok
Érzéki francia!
Nati
Nati szexpartner Kecskemét lányok
Nati (48)
 
Dorina szexpartner Kecskemét lányok
KORREKT SZERETŐD ;)
Dorina
Dorina szexpartner Kecskemét lányok
Dorina (38)
 
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya (46)
 
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada (40)
 
Ági44 szexpartner Kecskemét lányok
Ági44
Ági44 szexpartner Kecskemét lányok
Ági44 (47)
 
Veronika szexpartner Kecskemét lányok
Elérhető ápr 2-ig
Veronika
Veronika szexpartner Kecskemét lányok
Veronika (57)
 
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Squirt spricc punci!
Jázminasquirtpunci..
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Jázminasquirtpunci.. (38)
 
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika (36)
 
Líz szexpartner Kecskemét lányok
Líz
Líz szexpartner Kecskemét lányok
Líz (45)
 
Miranda szexpartner Kecskemét lányok
Igényesség...
Miranda
Miranda szexpartner Kecskemét lányok
Miranda (50)
 

Mehr füllig Mädchen

Dorina szexpartner Kecskemét lányok
KORREKT SZERETŐD ;)
Dorina
Dorina szexpartner Kecskemét lányok
Dorina (38)
 
Korinna30 szexpartner Kecskemét lányok
Szőke popsi imádó
Korinna30
Korinna30 szexpartner Kecskemét lányok
Korinna30 (30)
 
Miranda szexpartner Kecskemét lányok
Igényesség...
Miranda
Miranda szexpartner Kecskemét lányok
Miranda (50)
 
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika (36)
 
Jázmin szexpartner Kalocsa lányok
Jázmin
Jázmin szexpartner Kalocsa lányok
Jázmin (26)
 
Szandra szexpartner Kecskemét lányok
Szandra
Szandra szexpartner Kecskemét lányok
Szandra (22)
 
Luca szexpartner Kiskunfélegyháza lányok
Kedves Türelmes
Luca
Luca szexpartner Kiskunfélegyháza lányok
Luca (35)
 
Éva
Original Amateur Bilder
Photoshoot: 2024-12-24


Értékelések
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
2 értékelés alapján
Mai nézettség: 32
Tetszik: 117
Rendszeresen megyek: 1
Biztos visszamegyek: 4
Egyszer voltam: 1
beautiful face
2 Bewertung
girlfriend feeling
2 Bewertung
heavenly blowjob
2 Bewertung
very kind
2 Bewertung
maximal discretion
2 Bewertung
good parking
2 Bewertung

They like

x
They like
Éva
(users who allowed to appear here)
TĂśltĂŠs / Loading ...

Highlights

GetSophia szexpartner Érd lányok
GetSophia
GetSophia szexpartner Érd lányok
GetSophia (26)
 
Zita22 szexpartner Veszprém lányok
Imádom hogy imádod
Zita22
Zita22 szexpartner Veszprém lányok
Zita22 (28)
 
Klaudya szexpartner Szolnok lányok
Klaudya
Klaudya szexpartner Szolnok lányok
Klaudya (19)
 
Natasa szexpartner Győr lányok
Natasa
Natasa szexpartner Győr lányok
Natasa (24)
 
Fanni szexpartner Győr lányok
Isteni Francia :)
Fanni
Fanni szexpartner Győr lányok
Fanni (25)
 
Irina szexpartner Vecsés lányok
Nálam-Nálad
Irina
Irina szexpartner Vecsés lányok
Irina (25)
 
Dia szexpartner Kápolna lányok
Dia
Dia szexpartner Kápolna lányok
Dia (26)
 
Emili szexpartner Pécs lányok
Emili
Emili szexpartner Pécs lányok
Emili (22)
 
Anna szexpartner Hajdúszoboszló lányok
Anna
Anna szexpartner Hajdúszoboszló lányok
Anna (27)
 
Alinababa szexpartner Sopron lányok
Alinababa
Alinababa szexpartner Sopron lányok
Alinababa (21)