Lepd meg a hirdetőt és tölts a hirdetés egyenlegére!
600 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 133101
" sms-t a
06 / 90 / 888-310
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 800 Ft + Áfa.
1200 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 133101
" sms-t a
06 / 90 / 888-430
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 1600 Ft + Áfa.
3000 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 133101
" sms-t a
06 / 90 / 649-644
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 4000 Ft + Áfa.
A fizetés bonyolítója a netfizetes.hu, ügyfélszolgálat: info @ netfizetes.hu | 06/70/2972357
Tartalommal kapcsolatos ügyfélszolgálat az Elérhetőségnél.
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
Budapest 18+ éves 156 cm 49 kg, 70 mell
Vékony alkat, Borotvált punci
Hosszú, Fekete haj, Sötét barna szem
Piercingem van, Eredeti cici
Heteró
lány
, Szexpartner, Masszázs, Domina
hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek:
00-24
szombat:
00-24
vasárnap:
00-24
SMS-re nem válaszolok
Nálam - nálad , Nem dohányzom
73 levél, 73 olvasatlan.
2 órája járt itt.
Gyakran be szokott lépni.
73 levél, 73 olvasatlan.
2 órája járt itt.
Hívj, ha ráérek, felveszem.
2026-05-24:
Visszakerültem az oldalra.
2026-05-21:
Visszakerültem az oldalra.
2026-04-17:
Visszakerültem az oldalra.
2026-04-04:
Visszakerültem az oldalra. 2026-03-26:
Visszakerültem az oldalra. 2026-02-18:
Visszakerültem az oldalra. 2026-01-31:
Visszakerültem az oldalra.
Ápolt, fantáziadús, szeximádó nő vagyok! Gyere súgd meg tikos vágyaid, amit otthon nem lehet..én megadom amire vágysz!Szeretem ha néznek miközben felizgatom magam, de te is részt vehetsz az izgatásomban! Te döntesz, hogy kiscicát vagy vadmacskát akarsz. Ha már eleged van a gyengéd férj skatulyából esetleg unod a mutatós, de hideg cicababákat, akkor gyere, tedd amit szeretnél, ahogyan szeretnéd, jól szopó szám finom franciám, és szűk puncim téged vár! Próbáld ki milyen egy minőségi együttlét egy igazi nővel. Hivj bátran gyere, ne hagyd ki életed vágyait, megmutatom neked mi az igazi, felejthetetlen szex, amire többször is vágyni fogsz, mert velem önnmagad lehetsz. Hivj bátran érezz és élvezvelem. Diszkréció, Tusolási lehetőség, adott és elvárt! Csók Szimonetta
Natúr francia végén testre
Natúr francia végén arcra (ha megkérsz)
Mélytorok (ha megkérsz)
Kényszerfrancia (ha megkérsz)
Kölcsönös francia
Aktus (csak óvszerrel)
Ujjazás (ha megkérsz)
Popó mérettől függően (csak óvszerrel)
Vibrátoros játék
Együttfürdés
Kézi levezetés
Webcam szex (ha megkérsz)
Közös maszturbáció
Prosztata masszázs (ha megkérsz)
Harisnyában fogad
Láberotika
Közös pornófilm nézés
Tánc (sztriptíz)
Kamerázás helyszínen (ha megkérsz)
Fotózás (ha megkérsz)
Szüzesség elvétel
Leszbi show (ha megkérsz)
Popóizgatás férfiaknak nyelvvel
Popóizgatás férfiaknak kézzel / eszközzel (ha megkérsz)
Tágítás, öklözés (férfinek) (ha megkérsz)
Szerepjátékok (ha megkérsz)
Szerepjátékok leírás: Szomszéd kislány, ápoló nő,és bármi amit el tudsz képzelni
Masszázs (klasszikus)
Csúszka masszázs
Sport masszázs
Thai masszázs
ESZO masszázs
Domina, Szado-mazo játék
BDSM (uralkodó), Domina
BDSM (alárendelt), Rabnő
Bizarr
Fétis (ha megkérsz)
Kikötözés - bondage (ha megkérsz)
Fenekelés, büntetés (ha megkérsz)
Taposás, tortúra, CBT (ha megkérsz)
Pisi (ha megkérsz)
Strap-on, felcsatolt műpénisz (ha megkérsz)
Nővé nevelés (ha megkérsz)
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
Hirdetés log (max 1 év)
2026-05-24 Felkerült az oldalra
2026-05-24 Lekerült az oldalról
2026-05-21 Új kép került fel
2026-05-21 Felkerült az oldalra
2026-05-12 Lekerült az oldalról
2026-04-17 Felkerült az oldalra
2026-04-16 Lekerült az oldalról
2026-04-04 Felkerült az oldalra
2026-04-02 Lekerült az oldalról
2026-03-26 Felkerült az oldalra
2026-03-19 Lekerült az oldalról
2026-03-14 Új kép került fel
2026-02-18 Felkerült az oldalra
2026-02-08 Lekerült az oldalról
2026-02-02 Új kép került fel
2026-01-31 Felkerült az oldalra
2026-01-30 Lekerült az oldalról
2026-01-30 Új kép került fel
2026-01-29 Felkerült az oldalra
2026-01-29 Lekerült az oldalról
2026-01-26 Felkerült az oldalra
2026-01-11 Lekerült az oldalról
2026-01-10 Felkerült az oldalra
2025-12-22 Lekerült az oldalról
2025-12-17 Felkerült az oldalra
2025-12-07 Lekerült az oldalról
2025-12-04 Felkerült az oldalra
2025-12-04 Lekerült az oldalról
2025-11-29 Felkerült az oldalra
2025-10-27 Lekerült az oldalról
Adatcsere loghoz: írj évente legalább egy elfogadott értékelést!
Akit keresek
Férfit, Párokat, Nőket
Csak 22 felett 60 év alatt
Légy ápolt és kedves.
Legénybúcsúba, buliba is
Escort (kíséret) is
Nálam - nálad
Fél, Egy, Több órára
Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.
Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.
A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.
Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.
A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.
A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.
A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.