Lepd meg a hirdetőt és tölts a hirdetés egyenlegére!
600 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 130406
" sms-t a
06 / 90 / 888-310
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 800 Ft + Áfa.
1200 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 130406
" sms-t a
06 / 90 / 888-430
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 1600 Ft + Áfa.
3000 Ft
feltöltés: Küldd a "
RLX 130406
" sms-t a
06 / 90 / 649-644
számra.
A fizetés anonim.
A szolgáltatók díja miatt, az SMS ára 4000 Ft + Áfa.
A fizetés bonyolítója a netfizetes.hu, ügyfélszolgálat: info @ netfizetes.hu | 06/70/2972357
Tartalommal kapcsolatos ügyfélszolgálat az Elérhetőségnél.
Újak csak limitált üzenetet küldhetnek. Gyere vissza később!
Budapest XIII. kerület, Lehel Tér 23 éves 150 cm 47 kg, 75 mell
Vékony alkat, Borotvált punci, Színes bőrű
Hosszú, Barna haj, Barna szem
Tetoválásom van, Eredeti cici
Heteró
lány
, Szexpartner, Masszázs, Domina
hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek:
00-24
szombat:
00-24
vasárnap:
00-24
SMS-re nem válaszolok, Rejtett számot nem veszek fel, Automata válasz beállítva
Nálam - nálad , Könnyű parkolás Füstmentes lakás, Nem dohányzom Légkondicionált lakás
30 levél, 3 olvasatlan.
10 perce járt itt.
Gyakran tölt fel új képet.
Havonta szokott belépni.
30 levél, 3 olvasatlan.
10 perce járt itt.
Most hívj, felveszem a telefont. (Rejtett számot nem veszek fel.)
2026-05-29:
Visszakerültem az oldalra.
2026-04-03:
Visszakerültem az oldalra.
2026-03-27:
Visszakerültem az oldalra.
2026-03-03:
Visszakerültem az oldalra. 2026-02-28:
Visszakerültem az oldalra. 2026-02-26:
Visszakerültem az oldalra. 2026-02-24:
Visszakerültem az oldalra.
En egy nagyon kedves lány vagyok aki minden szerepet felvesz, akár barátnő, amit szeretnél azt adom.. nem vagyok egy sietős fajta nem szeretem elsietni a dolgokat nem lesem minden percben az időt! szeretem ha együtt vagyunk akkor csak egymásra koncentráljunk élvezzük a közös együtt létet, ha velem vagy csak rád koncentrálok, szeretem a szexet és élvezem ha akarod vagyok egy vadmacska vagy egy érzelmi társ, nem okoztam soha csalódást a randik során! Kérlek csak akkor foglalj időpontot ha tényleg el is jössz köszönöm szépen addig is puszillak benneteket..
Francia óvszerrel
Natúr francia
Natúr francia végén szájba (ha megkérsz)
Natúr francia végén testre
Natúr francia végén arcra (ha megkérsz)
Mélytorok (ha megkérsz)
Kényszerfrancia
Kölcsönös francia
Lenyelés (ha megkérsz)
Aktus (csak óvszerrel)
Ujjazás
Vibrátoros játék
Csók (szimpátia alapján)
Együttfürdés
Kézi levezetés
Kebel szex
Telefonszex
Webcam szex
Közös maszturbáció
Prosztata masszázs
Harisnyában fogad
Láberotika
Közös pornófilm nézés
Tánc (sztriptíz)
Kamerázás helyszínen
Fotózás
Szüzesség elvétel
Leszbi show (ha megkérsz)
Popóizgatás férfiaknak nyelvvel
Popóizgatás férfiaknak kézzel / eszközzel
Ökölszex / Fauszt (punciba)
Spriccelés (Squirt)
Puncitágítás
Tágítás, öklözés (férfinek)
Szerepjátékok
Szerepjátékok leírás: Barmi leheteknes te is
Masszázs (klasszikus)
Anti stressz masszázs
Csúszka masszázs
Sport masszázs
Thai masszázs
Erotikus masszázs
Lingam masszázs
Tantra masszázs (ha megkérsz)
Négykezes masszázs (ha megkérsz)
Domina, Szado-mazo játék (ha megkérsz)
BDSM (uralkodó), Domina (ha megkérsz)
BDSM (alárendelt), Rabnő (ha megkérsz)
Bizarr (ha megkérsz)
Fétis
Kikötözés - bondage
Fenekelés, büntetés
Taposás, tortúra, CBT
Pisi
Kaki
Orvosi (medical) játék
Strap-on, felcsatolt műpénisz
Nővé nevelés
Több szereplős játék
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
Hirdetés log (max 1 év)
2026-05-29 Új kép került fel
2026-05-29 Felkerült az oldalra
2026-04-07 Lekerült az oldalról
2026-04-03 Felkerült az oldalra
2026-04-03 Új kép került fel
2026-03-31 Lekerült az oldalról
2026-03-28 Új kép került fel
2026-03-27 Új kép került fel
2026-03-27 Felkerült az oldalra
2026-03-04 Lekerült az oldalról
2026-03-03 Felkerült az oldalra
2026-03-01 Lekerült az oldalról
2026-02-28 Felkerült az oldalra
2026-02-28 Lekerült az oldalról
2026-02-26 Felkerült az oldalra
2026-02-25 Lekerült az oldalról
2026-02-24 Felkerült az oldalra
2026-02-01 Lekerült az oldalról
2026-01-31 Felkerült az oldalra
2026-01-15 Lekerült az oldalról
2026-01-12 Új kép került fel
2026-01-12 Felkerült az oldalra
Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.
Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.
A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.
Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.
A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.
A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.
A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.