Create ad |  Registration |  Einloggen
biggest hungarian escort & massage finder site
hun eng mobile

Inhalte für Erwachsene

18

Sind Sie über 18?

Ja Ja, hinweis Nein
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső
Refer to Rosszlanyok.hu und Szofi18 wird Sie lieben!
Refer word: "rosszlányok.hu"
Orosháza KarteKarte
19+ Jahre
165 cm
55 kg, 80 Brust
Dünn Körperbau, rasiert Muschi
Lang, Blond Haare, Grün Augen
Tätowierung hat, Piercing hat, Natural breast
Bisexuell Mädchen
, Sexpartner, Massage, Domina
Montag, Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag:  00-24
Samstag:  00-24
Sonntag:  00-24

Nur bei mir
nichtraucher Wohnung, Ich rauche nicht
Air conditioned flat
53 Nachrichten, 20 ungelesene.
1 days ago war hier.
61% Komplette Daten.
Sometimes upload new pictures.
Log in daily.
53 Nachrichten, 20 ungelesene.
1 days ago war hier.
2025-03-02:  Visszakerültem az oldalra.
2025-02-19:  Visszakerültem az oldalra.
2025-02-01:  Visszakerültem az oldalra.
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Orosháza, Szofi18 06209558081
Rufe mich an!

continue reading

Was ich mag 

Blase mit Kondom
Blase
Nach Blase im Mund enden
Nach Blase auf den Körper spritzen
Nach Blase aufs Gesicht spritzen
Deepthroat
Zwangsblase
69
Verkehr (nur mit Kondom)
Vibratorspiel
Zusammen baden
Handjob
Tittenfick
Zusammen masturbieren
Prostatamassage
In Strümpfen empfangen
Fusserotik
Striptease (if you ask)
Entjungferung (if you ask)
Lesbische Show (if you ask)
Poporeizen bei Männern mit Hand oder Sex-Spielzeug (if you ask)
Rollenspiele (if you ask)
Massage
Klassisch Massage
Erotisch Massage
Lingam massage
Fourhand massage
Leichte Domina
BDSM (Dom)
Rufen Sie mich an, wenn Sie mehr wünschen!

Log (max 1 Jahr)

2025-03-02 Activated
2025-02-28 Deactivated
2025-02-19 Activated
2025-02-18 Deactivated
2025-02-01 Activated
2025-01-31 Deactivated
For the full log: write at least one accepted review a year.

Wen ich suche

Mann, mehrere Männer, Frauen
Sie sollen gepflegt und nett sein.
Escort auch
Nur bei mir
halb, eins, mehrere Stunden biss

Wie ich bin

Lieblingsblume
Tulpe

Accepted (39)
Written (0)
Refused (0)
 1    2   >
39.
2 positive rating, Régi tag
Since 3 weeks
Yoyo33
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 3 weeks, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment telefonon.

Lakás: Célnak megfelelő.Tökéletes hely egy kis lopott időhöz.

Külső: Gyönyörű vékony feszes formás test. Mosolygós vidám arc.😎

Hozzáállás: Abszolút oldotta a feszültséget. Pár perc után mintha évek óta ismertük volna egymást.

Együttlét: 10/10 ❤️

Elégedettség és Ajánlás: Ide csak annyit szeretnék írni, hogy nem fogtok benne csalódni. ❤️

Accepted     
38.
10 positive 2 negative rating, Régi tag
Since 4 weeks
pezso
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, very kind, maximal discretion
Since 7 weeks, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Többszöri hívás, egyeztetés után sikerült megtalálni a megfelelő időpontot, de a kitartás eredményt hozott.

Lakás: Lakás átlagos, minden megvolt, ami kellett, tisztaság is OK. Parkolással és a cím megtalálásával volt némi problémám, de ez az én hibám, meg leginkább a GPS hibája. Elég távol parkoltam a lakástól és volt némi bóklászás, mire megtaláltam a címet. Legközelebb könnyebben fog menni...

Külső: Csodás külső, ahogy a képeken is látszik, igazi bombázó tini test, bájos arc és kicsit rejtélyes, vadító tekintet. Nekem a cicik a kedvencem, de minden egyéb is hibátlan, számítógéppel nem lehetne kívánatosabbat tervezni.

Hozzáállás: Egy órás lehetőségre mentem, ami az én hibám miatti csúszásból kicsit kevesebb lett. Nagyon kedves volt, picit talán visszafogott, de tökéletesen tudta, mennyire legyen kezdeményező és mennyire hagyja magát vezetni. Azt gondolom, bármit meg lehet vele beszélni, kellően kommunikatív és értelmes, fontos neki, hogy a vendége jól érezze magát.

Együttlét: A hatás amit tett rám, rányomta a bélyegét az együttlétünkre. Sok mindent szerettem volna kipróbálni, de a tökéletessége olyan mértékben hatott rám, hogy egy rövidke francia után kértem, hogy indításképpen mutassa meg lovagló tudományát, amit készségesen meg is tett. A tökéletes tudása és technikája (és hogy igencsak ki voltam "éhezve" rá) azonban másodpercek alatt "kivégzett", így a sok mindenből nem sok minden valósulhatott meg, amit nem bánok egyáltalán. Lesz még rá alkalom máskor... Ez így volt jó, ahogy volt. Ami volt, abban a jó tudását megmutatta.

Elégedettség és Ajánlás: 100%-osan ajánlott kategória, ritka kincs az ilyen elbűvölő, bombázó hölgy, ilyen hozzáállással, korrektséggel és tudással. Visszatérés kötelező, szerintem nagyon könnyen rá lehet szokni... :-)

Accepted   
usefuluseful (0)
 
37.
1 positive rating, Új tag
Since 5 weeks
Gyuri698
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 6 weeks, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: orosházán volt a találkánk , könnyen ment hívtam nem tudta fel venni de vissza hivott

Lakás: Kis szoba de teljesen kényelmes és célnak megfelelő tiszta törölköző tusfürdő és alapos ,kötelező nála a tisztálkodás

Külső: Én nem gondoltam volna hogy ilyen bomba a csaj ,feneke , arca és azok az apró cicik 10/10 teljesen kedves ápolt és jó illata van még meg is kérdeztem mit használ

Hozzáállás: Teljesen tudta mit kell tennie , ha kedves vagy vele és normalis észerű hatarokon belül ki lehet probalni vele barmilyen pozt , egy órát voltam vele a napokban

Elégedettség és Ajánlás: Teljes mértékben ajánlom kedves normalis nem más nyit ajtót teljesen más mint a képeken nem adja vissza az alakját én le döbbentem mikor láttam szép arc kerek popsi ennél több nem is kell .

Accepted   
usefuluseful (0)
 
36.
4 positive 1 negative rating, Régi tag
Since 6 weeks
Csaba2024
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
2

Technique:
4

Overall:
3
 
beautiful face, maximal discretion
unfriendly attitude
Since 6 weeks, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon

Lakás: Kecskeméten voltam nála. Célnak megfelel. Habár a parkolás napközben nem a legjobb.

Külső: Formás kerek popsi, kemény peckes formás mellek. Arcra szép. Külsőre bomba nő. Inádom minden részét.

Hozzáállás: Műkedvesség. Voltam már vele sokszor órára is fél órára is SOS-re is. Olyan érzés dugni vele mintha csak valami rongybaba lenne. Semmi hang, némán fekszik végig. Ha hátulról keményen adom neki ha lovagol vagy akár miszibe vagyunk, csend van végig. Ami kissé illúzió romboló.

Együttlét: Mint mondtam végig síri csend akárhogy akármit is csináljunk. Nem egyszer siettetett már. Ha nagyon fel vagy húzva már, arra mindenképpen tökéletes hogy ürítsd a zacskót. De nem lesz egy nagy dugás belőle. Mikor még eleinte mentem hozzá, akkor a natúr francia volt fél órában. Mostmár csak kézi munka. Habár azt kitűnően csinálja. De azt is kitűnően tudja csinálni. Nem pornós, de kellemes lágy. Szívem szerint már ilyenkor tele lőném a száját. A leírásában most az áll hogy vállalja az arcra élvezést. Még régen évekkel ezelőtt egyszer beterítettem az arcát az anyaggal. Akkor még vállalta. Utána később megint kértem, a telefonban még vállalta, de élőben már csak szájba. Ami nem is lenne gond, ha nem az lenne az oldalán hogy vállalja közben meg sehol semmi ilyen. Legutóbb már kutyusban sem döngethettem hátulról. Lovagolni eleggé jól tud. Jól ugrál a faszon.

Elégedettség és Ajánlás: Régebben egészen jónak tartottam a csendesség ellenére is. De mostanra már inkább akkor megyek ha éppen nincs más a városban aki legalább néz ki valahogy. Kinézetre egy erős 8 szerintem. De az unottsága, az hogy van mikor sürget, a műkedvessége, lefelé viszi az értékelésem. A kinézet nem minden. Ha az érdekel hogy egy jó nőt megdughass arra tökéletes. De maga az aktus nem egy nagy élmény. Igazából ajánlom, mert jól néz ki, ha olyan kedvem van hogy csak a látvány érdekel, akkor olyankor jól megkúrom, és élvezek egy nagyot, arra tökéletes. De ha tartalmasabb élményre vágyom nem hozzá fogok menni.

Accepted     
35.
3 positive rating, Régi tag
Since 6 weeks
Boby777
 
Place:
4

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
4
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 6 weeks, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon, könnyen ment.

Lakás: Panel lakás, célnak megfelel. Kellemes hangulatvilágítás, zene, tisztaság.

Külső: Csinos fiatal csajszi, mindene tökéletes, tenyérbe illő cickók, de a feneke a gyengém...

Hozzáállás: Nagyon jó rosszlány szinten kezelt hozzáállás. Barátnő feeling határozotta, mindent egyeztettünk előre és tartotta is magát hozzá. Egy órás talit sikerült összehozni.

Együttlét: Kellemes masszázs, lovaglás, kutyus, majd francia. Mindent IS ügyesen csinált, amiért mentem megkaltam 😉

Elégedettség és Ajánlás: Kihagyhatatlan csemege, érdemes meglátogatni, csalódás kizárva.

Accepted     
34.
5 positive rating, Régi tag
Since 2 months
David90196
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, very kind, good parking
Since 2 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment, kedves volt.

Lakás: A lakás célnak megfelelő, rendezett.

Külső: Mint a képeken, csinos, szép lány!

Hozzáállás: Határozott, de kedves hozállás. Tapasztalt, tudja miért mész és ha normálisan állsz hozzá akkor tapasztalataim szerint abszolút partner. Végig csacsorásztuk az egészet. Amit megbeszéltünk betartotta.

Együttlét: Én egy kis masszázsra, nf, valamint normál együttlétre mentem.

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlott kategória, ha Kecskeméten járok a jövőben, biztos meglátogatom.

Accepted   
usefuluseful (0)
 
33.
16 positive rating, Régi tag
Since 3 months
Koviboy01
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 3 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Második hívásra , korrekt felvilágosítás,hangja hűen tükrözi a valóságot. Már ekkor elnyerte tetszésemet.

Lakás: Helyszín teljesen megfelelő, extra kényelmes és méretű hancúrplacc. Fürdő tiszta, törölköző illatos, friss. Higiénia ápolás kötelező,még egy plussz pont!!!

Külső: Csinos ,tinilányos külső, mosolygós arc,kemény husi,jó popó, cuki mellek. Karbantartott punci, sehol borosta, vagy zavaró dolog. Kedvencem az összkép egyben.

Hozzáállás: Tudja miért mész, és mi a dolga. Rövid egyeztetés mit lehet mit nem. Van póz amit nem vállal, de nem hibája. Alap szervízre mentem, pipa, dugás.

Együttlét: Mire az ágyra kerültem, ágaskodó farkamat csodálhatta,én meg a gyönyörű testét. Sokat nem variált, egy közös elismerő egymásra pillantás ,és már be is kapta a bránert. Jól játszik a hangszeren, van rutinja. Jól esett,de nem akartam a szájában időzni, puncit akartam, kanos voltam de nagyon. Beleültettem a cerkába, amit kimondottan profin csinált, semmi kezezés, finom mozdulatokkal már csusszantam is be a luksziba. Az első pár mozdulat után sukamlóssá vált a helyzet,így belecsaptunk rendesen. Jól bírja az ügetést,lehet csapatni neki, nem nyafog. Alaposan megdolgoztuk egymást, a végén pacizásban kértem a finist, eszméletlen jól kivégzett. Kedvencére nem jöttem rá,szerintem nem az élvezetért csinálja,de ettől függetlenül kiváló teljesítményt nyújtott.

Elégedettség és Ajánlás: Üres zacsival és egy remek baszcsival távoztam. Nyugodt szívvel ajánlom,a normális viselkedést,tiszteletet elvárja de meg is kapod tőle. Perverzebb kéréseket nem vállal,de egyáltalán nem gond, sőt...talán jobb is. Így egy jó csajjal, egy tartalmas kielégítő órát tudtam eltölteni. Hajrá ,érdemes elmenni hozzá!

Accepted     
32.
2 positive rating, Régi tag
Since 4 months
Mark8
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Simán ment, gyorsan kaptam közeli időpontot.

Lakás: Kicsit sötét, de hangulatos, teljesen rendben van

Külső: Szép és borzasztóan csinos lány. Talán a legjobb csaj, akivel valaha voltam.

Hozzáállás: Nagyon kedves, figyelmes, odaadó. Érdeklődik mit szeretnél, és nagyon lelkesen meg is csinálja.

Együttlét: A franciája isteni, és úgy lovagol, hogy azt tanítani kellene. :) Az én hibámból nem sikerült ellőni a patront, de biztosan vusszamegyek, hogy ezt pótoljuk.

Elégedettség és Ajánlás: Bátran ajánlom, vigyázzatok rá, remélem sokáig ittmarad velünk a városban.

Accepted   
usefuluseful (0)
 
31.
4 positive rating, Régi tag
Since 4 months
1974MARTIN
 
Place:
5

Physique:
4

Attitude:
4

Technique:
5

Overall:
4
 
very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment telefonon, megbízható

Lakás: Rendezett lakás sötét hangulatos.

Külső: A képeken látható. Kemény husi .

Hozzáállás: Kezdemenyez de nem vállal mindent. Pl kölcsönös franciát.

Együttlét: Natúr francia jó.

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom a képek valósak, beszédes csaj.

Accepted     
30.
10 positive rating, Régi tag
Since 4 months
Zsozé 17
 
Place:
4

Physique:
4

Attitude:
4

Technique:
5

Overall:
4
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Sika volt

Lakás: Semmi különös, ami kell az van minden. Na meg szinte tök sötét

Külső: Túl sokat nem láttam, de formás az biztos

Hozzáállás: Nagyon aranyos volt, tudja mikor mit kell csinálni de irányítható is

Együttlét: Nem voltam még nála, de mintha már tudta volna hogy hogyis szeretném. Nem részletezném, egyszóval ügyes.

Elégedettség és Ajánlás: Teljesen ajánlom minden nővel rendesen bánó férfinak

Accepted   
usefuluseful (0)
 
29.
8 positive 2 negative rating, Régi tag
Since 5 months
Gorbefasz69
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 7 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telón, egyszerűen. Hamar felveszi.

Lakás: Orosháza, átlag panel, a szobában elég sötét van, de a szemem hozzászokott és láttam amit ilyenkor látni szeret az ember.

Külső: Nekem tetszik, szerintem más is ezt tudja elmondani. Kis aranyos külső, a képek tükrözik a valóságot, a teste akár csak a képeken. Arca is aranyos, nincs félni való.

Hozzáállás: Tudja miért mész, kis csacsogós, de beszélgetés közben is rátér a lényegre.

Együttlét: Fürdéssel kell kezdjél, amivel abszolút semmi gond nincs, normális törölközőt kapsz, nem olyat, ami tocsog a víztől, fasza friss. Tusolás után kint vár a fürdő előtt kis szexi fehérneműben, majd bekísér a szobába, ahol az ágyra fektet és kézzel elkezdi felfedezni a testedet, közben megbeszélitek, hogy mi lesz a folytatás. Franciában szerintem ügyes, lovaglásban kifejezetten ügyes, és szereti is. Figyelni kell, hogy nehogy elsülj, mert képes kivégezni vele gyorsan :D

Elégedettség és Ajánlás: Szerintem Orosházán messze a legjobb hirdető. Még tuti megyek.

Accepted   
usefuluseful (0)
 
28.
1 positive rating, Régi tag
Since 5 months
Sabefa
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 5 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon

Lakás: Célnak tökéletes

Külső: Nekem minden szempontból tökéletes

Hozzáállás: Nagyon közvetlen, kedves pont annyira volt kezdeményező amire szükségem volt.

Együttlét: Mindenben nagyon ügyes!

Elégedettség és Ajánlás: Személy szerint biztos megyek még! Legjobb választás!

Accepted   
usefuluseful (0)
 
27.
11 positive rating, Régi tag
Since 6 months
duplanulla88
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, very kind, good parking
Since 6 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefon. Párszor kellett egyeztetni, de megoldottuk.

Lakás: Rendben van.

Külső: Bomba. Szép lány.

Hozzáállás: Aranyos.

Együttlét: lingam masszázsa tényleg jó.

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom.

Accepted   
usefuluseful (0)
 
26.
5 positive 2 negative rating, Régi tag
Since 8 months
Sola
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 8 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon könnyen ment, aranyos, cicás hangú!
Félórás programra egyeztettünk.

Lakás: Belvárosi, jó parkolási lehetőség, ráadásul árnyékban sikerült! Fürdőszoba tiszta, rendezett. Szobában félhomály.

Külső: Talán még szebb, mint a képeken! Nem győztem betelni a látvánnyal!

Hozzáállás: Nagyon kedves, szexi, piros melltartóban és pici bugyiban fogadott. Mindent átbeszéltünk és fürdés után már "teljes harci díszben" várt".

Együttlét: Kényelmes ágyra invitált és Isteni franciával kényeztetett, majd " lóra pattant" és kemény vágtára váltott! Majd a csodálatos francia lett vége!
Nagyon kedves, odaadó és jót lehet vele beszélgetni (mikor nincs teli a szája)!

Elégedettség és Ajánlás: Aranyos, kedves kis kis tündér, amit megbeszéltünk, maximálisan betartotta, nem telefonált, nem az órát nézte!
Teljes figyelmét rám összpontosította!
Pozitív benyomást tett rám, jól éreztem magam vele! Csak azoknak ajánlom ( de nagyon ) akik tudnak rá vigyázni és megfelelő tisztelettel tudnak bánni vele!

Accepted   
usefuluseful (0)
 
25.
11 positive 1 negative rating, Régi tag
Since 8 months
Zo735
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 8 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam,mindig hamar felvette, miattam nem sikerült elsőre a találkozó, de nagyon kedves volt és megértő.

Lakás: Könnyen megközelíthető, parkolás is simán ment.
Csodajó kis kuckó, minden van ami kellhet, fürdő is tökéletes, tiszta, minden lehetőség adott tisztálkodni + megbújni egy kis időre.:) imádtam a fényeket.

Külső: Gyönyörű!!! Esküszöm élőben még szebb, pedig a képek sem rosszak ám.
Édes arca van, cserfes, mosolygós.
Kedvenc testrész, mindene, gyönyörű combjai is a tekintetem megfogták.

Hozzáállás: Nagyon kedves, hamar oldotta a feszültségem, mivel először találkoztunk, hozzám kellett egy kis türelem, de a végére már együtt nevettünk mindenen :)
Egy órát beszéltünk meg, maradéktalanul ki lett töltve, én kérdeztem meg hogy állunk idővel mert nem akarom én sem feltartani :)

Együttlét: Mindenben nagyon ügyes, első talin rendszerint van bennem egyfajta lámpaláz, na ő remekül oldotta, beszélgetés aztán finom kezei oldották a kezdeti feszültséget.
Abszolút nem sietett nem tolakodó, mindent úgy tesz, hogy az neked jó legyen.
:) a többi, ami történt ezután nem részletezem, de mindenképp imádom az érintését, finom bőrét, a hangját, mosolyát, és hogy ennyire kedves. Mindenben ügyes volt és nagyon hálás vagyok a találkozóért.

Elégedettség és Ajánlás: Maxxxximálisan ajánlom, korrekt fiatal hölgy, egy igazi csoda. :) én nagyon örülök hogy aznap felhívtam, és vele lehettem, ezúton is köszönöm!
Ajánlom őt, viszont amilyen korrekt és kedves ő is, legyetek vele ti is tisztelettudóak, mert 1000x meghálálja.
Én tuti megyek még, legközelebb még több mindent fedezünk fel együtt.
Köszönöm mégegyszer a csodás estét! ❤️

Accepted   
usefuluseful (0)
 
24.
4 positive rating, Régi tag
Since 9 months
Bundás6
 
Place:
4

Physique:
4

Attitude:
5

Technique:
4

Overall:
4
 
beautiful face, very kind, maximal discretion, good parking
Since 9 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Gyorsan felvette, értelmes kedves hang.A megbeszélés szerint fogadott.

Lakás: Panel lakás, egyszerű célnak megfelel. Zene szól és hangulat lâmpa ami szerintem jobb mint a csend és verőfény. :)

Külső: Formás, ápolt. Mikor ilyen idős voltam simân bele szerettem volna! :) Szép kis csaj.

Hozzáállás: Rendben volt minden. Türelmes, ami nálam már szempont.

Együttlét: Ám block mindent ami szokásos.

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom. Nem hinném hogy bárkinek csalódást okoz.

Accepted   
usefuluseful (0)
 
23.
3 positive 1 negative rating, Régi tag
Since 10 months
zzzz.200
 
Place:
4

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, good parking
Since 10 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon zökkenőmentesen, pár óra múlva már fogadott is

Lakás: Orosházán volt hozzá szerencsém, a parkolással semmi gond nem volt, a lakás és fürdő rendben volt, egyedüli negatívum, hogy rettenetesen sötét volt

Külső: A külseje pont mint a képeken, hibátlan, csalódás mentes

Hozzáállás: Mindent tisztáztunk és maximálisan eleget is tett, nem telefonozik közben és oda figyel rád

Együttlét: Kis beszélgetés után tusolás, majd natúr francia és közben szépen megváltunk a fehérneműtől! Bomba test, már a látványtól is megkeményedik az ember, főleg ha a szájában vagy! Több pózon végig mentünk, de a lovaglást nem engedtem sokáig, mert hamar kivégzett volna, igy inkább én irányítottam

Elégedettség és Ajánlás: Mindenképpen ajánlott, személy szerint biztos meglátogatom még hogyha átutazóban leszek

Accepted   
usefuluseful (0)
 
22.
3 positive 2 negative rating, Régi tag
Since 10 months
Kirakós
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 10 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Könnyen ment. Telefonon beszéltünk.

Lakás: Lakás renben volt. Kényelmes nagy ágy. Nagy tükör a falon.Tusoló tiszta, minden megtalálható benne amire szükség van.Parkolás megoldható

Külső: Nekem nagyon bejön a leányzó. Szép arc, jó test, jó cicik, gusztusos popsi. Kedvencem a cicik és a popsija...

Hozzáállás: Normális hozzáállás.Kedves. Megkérdezi mit szeretnél és teljesíti is. 30 percet töltöttem vele.

Együttlét: Összességében mindenben ügyes volt. Részleteket nem osztok meg.Ki kell próbálni!

Elégedettség és Ajánlás: Azoknak az úriembereknek ajánlom akik normálisan tudnak bánni a nőkkel.

Accepted   
usefuluseful (0)
 
21.
3 positive rating, Régi tag
Since 10 months
ngypaltamas
 
Place:
4

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 10 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Másodjára vette fel,utána könnyen ment tartotta magát a megbeszélt időponthoz.

Lakás: Átlag panellakás elsőre fura piros fénnyel de megszokható,megfelelő fűrdővel szobában jó nagy ágy és kellemes zene.

Külső: Gyönyörű arc,Szép nőies alak,tökéletes méretű cici,kerek popsi.

Hozzáállás: Símán ment minden,maszirozással keztünk,utána kis francia,hátulrol keményen aztán kis lovaglás,kézivel lett végem.

Együttlét: Abszolút nincs okom panaszkodni valóm,nagyon jó volt :) ügyes mindenben,maszirozás közben jót beszélgettünk.

Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom mindenkinek, kihagyhatatlan élmény vele lenni.
Máskor is jövök hozzá.

Nem csalódtam.
Puszi.
A csikis fiú ❤️

Accepted   
usefuluseful (0)
 
20.
2 positive rating, Régi tag
Since 11 months
DEL_20240727_9475
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, heavenly blowjob, very kind
Since 11 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam másodjára felvette.Sikerült vele egyeztetni viszonylag könnyen.

Lakás: A célnak tökéletesen megfelel.Tiszta rendezett.Parkolas a közelben könnyedén ment.

Külső: A képei tükrözik a valóságot.Az arca is szép.Kedvencem összeségében ugy ahogy van az egész lány tetőtől talpig.

Hozzáállás: Amennyire kell kezdeményező,baratságos kedves lány.Fél órára mentem amit ki is töltöttünk.

Együttlét: Kis beszélgetés után ügyesen oldotta a feszültségemet.Óvszeres franciával kezdünk kis lovaglás majd misszi és így is lett végem.Mindenben ügyes.Hogy mi a kedvence erre nem jöttem rá.Talán a következő alkalomkor sikerül.

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon megvagyok vele elégedve és csak ajánlani tudom.Biztos hogy megfogom látogatni még.

Accepted     
19.
14 positive rating, Régi tag
Since 12 months
sac43
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob
Since 12 months, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon könnyen ment. Azonnal nem tudott fogadni. Később, igéretéhez tartva magát, visszavcsörgetett.

Lakás: Megfelelő. Belváros, ezért ez a parkolást bonyolítja.

Külső: A képeknek megfelelő. Alacsony, nagyon csinos, tökéletes alak.

Hozzáállás: Rendben volt. Érkezésemkor mondta, hogy a megbeszélt 1 órás lehetőségből 30 perces legyen, mert valamit el kell intéznie. Lehetőségem lett volna távozni, de maradtam. Megbeszéltük gyorsan az új feltételeket. Utána figyelt a kéréseimre és teljesítette amit kértem.

Együttlét: Az egy órás lehetőséget favorizálom, de most a 30 perc is elegendő volt.Az igényeim teljesültek.

Elégedettség és Ajánlás: Jobb lett volna több időt tölteni vele, remélem legközelebb! Sajnos ma sem sikerült a teljes összehangolódás, de majd a következő alkalommal. Ajánlott!

Accepted   
usefuluseful (0)
 
18.
8 positive rating, Régi tag
Since 1 years
Tooom
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, very kind, maximal discretion, good parking
Since 1 years, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Telefonon, egész könnyen.

Lakás: Orosházi teljesen rendben lévő panel, jó parkolás. Elsőre szokatlanul piros fények de megszokva jó hangulatot keltenek.

Külső: A vártnál és a képeknél sokkal jobb

Hozzáállás: Teljesen rendben van

Együttlét: Egy jó kis lingamot ajánlott kezdésnek aztán egy elég sportos tempoval adta fel a leckét.

Elégedettség és Ajánlás: Messze felül múlta az elképzeléseim mindenben

Accepted   
usefuluseful (0)
 
17.
4 positive rating, Régi tag
Since 1 years
Laci666
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 1 years, Real pics, Sexpartner review

Kapcsolatfelvétel: Kétszer látogattam meg karácsony körül. Mindkétszer elsőre felvette. Mindkétszer gyors időpont. Orosházán volt a tali. Máshol is van😆

Lakás: Kellemes, tiszta, fürdő is rendben. Ketten vannak, de nem veszed észre ha nem mondja.

Külső: Nagyon szép lány, átlagos testalkat, figyel magára.

Hozzáállás: Nagyon kedves, mosolygós, barátságos, figyelmes.

Együttlét: Mindkétszer ugyanaz, de kellemes. Kellemes lingam kezdésnek, gumi nélkül farancia, és több féle póz. Hátúlról szeretek elmenni. Ez is így történt most is.

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon jó tapasztalat, sajnos külföldön élek. De biztos vissza megyek. Ezt jeleztem is neki.

Accepted     
16.
4 positive 2 negative rating, Régi tag
suspicious
Since 1 years
Subzero78
 
Place:
4

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 1 years, Real pics, Sexpartner review
Accepted   
usefuluseful (0)
 
15.
1 positive 1 negative rating, Régi tag
suspicious
Since 1 years
Nolha
 
Place:
5

Physique:
5

Attitude:
5

Technique:
5

Overall:
5
 
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 1 years, Real pics, Sexpartner review
Accepted   
usefuluseful (0)
 
 1    2   >
Szofi18 +36209558081 | | Call now and Szofi18 will love you! Zurück zum Anfang.

Empfehlung

Amora escort Budapest girls
Amora
Amora escort Budapest girls
Amora (45)
 
Szandra escort Budapest girls
I enjoy it if you en
Szandra
Szandra escort Budapest girls
Szandra (44)
 
Debóra escort Budapest girls
ONLY Webcam
Debóra
Debóra escort Budapest girls
Debóra (20)
 
Szintia32 escort Monor girls
Szintia32
Szintia32 escort Monor girls
Szintia32 (32)
 
Mira escort Budapest girls
Mira
Mira escort Budapest girls
Mira (29)
 
Ildikó escort Budapest girls
Ildikó
Ildikó escort Budapest girls
Ildikó (54)
 
Egyetemistalány escort Budapest girls
Egyetemistalány
Egyetemistalány escort Budapest girls
Egyetemistalány (23)
 
Rubina escort Budapest girls
Rubina
Rubina escort Budapest girls
Rubina (21)
 
Vivien escort Budapest girls
Vivien
Vivien escort Budapest girls
Vivien (35)
 
Gladisz39 escort Budapest girls
Gladisz39
Gladisz39 escort Budapest girls
Gladisz39 (42)
 

Mehr junges Mädchen

Dia escort Budapest girls
Dia
Dia escort Budapest girls
Dia (30)
 
Bellaacska escort Budapest girls
Bellaacska
Bellaacska escort Budapest girls
Bellaacska (24)
 
Rebeka escort Budapest girls
Rebeka
Rebeka escort Budapest girls
Rebeka (23)
 
Nina01 escort Budapest girls
Nina01
Nina01 escort Budapest girls
Nina01 (19)
 
Fanni escort Budapest girls
0-24 OUTCALL /WEBCAM
Fanni
Fanni escort Budapest girls
Fanni (18)
 
Szandra escort Budapest girls
Szandra
Szandra escort Budapest girls
Szandra (34)
 
EveSanders escort Budapest girls
EveSanders
EveSanders escort Budapest girls
EveSanders (30)
 
Liza11 escort Budapest girls
Liza11
Liza11 escort Budapest girls
Liza11 (19)
 
Viki escort Budapest girls
Viki
Viki escort Budapest girls
Viki (30)
 
Sheila escort Budapest girls
Sheila
Sheila escort Budapest girls
Sheila (24)
 

Mehr dünn Mädchen

Kriszta21 escort Budapest girls
Kriszta21
Kriszta21 escort Budapest girls
Kriszta21 (20)
 
Trixy escort Budapest girls
Trixy
Trixy escort Budapest girls
Trixy (19)
 
Secret-sex escort Budapest girls
Secret-sex
Secret-sex escort Budapest girls
Secret-sex (48)
 
Lindus escort Budapest girls
Lindus
Lindus escort Budapest girls
Lindus (30)
 
Maja escort Budapest girls
Maja
Maja escort Budapest girls
Maja (30)
 
Laura escort Szigetszentmiklós girls
Laura
Laura escort Szigetszentmiklós girls
Laura (24)
 
Kamilla escort Budapest girls
Kamilla
Kamilla escort Budapest girls
Kamilla (20)
 
Zita00 escort Budapest girls
Zita00
Zita00 escort Budapest girls
Zita00 (23)
 
Lena escort Budapest girls
ESCORT Auch
Lena
Lena escort Budapest girls
Lena (30)
 
Nitta escort Budapest girls
Nitta
Nitta escort Budapest girls
Nitta (40)
 
Szofi18
Original Amateur Bilder
Photoshoot: 2024-12-14

 Verified Fotos

Stable advertiser

Don't allow wink



Ratings
Place:
4.7

Physique:
4.9

Attitude:
4.8

Technique:
4.9

Overall:
4.8
Today views: 649
Like: 1227
beautiful face
36 Bewertung
girlfriend feeling
23 Bewertung
heavenly blowjob
28 Bewertung
very kind
34 Bewertung
maximal discretion
31 Bewertung
good parking
26 Bewertung
unfriendly attitude
1 Bewertung

They like

x
They like
Szofi18
(users who allowed to appear here)
TĂśltĂŠs / Loading ...

Highlights

Olga escort Budapest girls
AT ME OR ESCORT
Olga
Olga escort Budapest girls
Olga (35)
 
Jennyinyaloka40 escort Budapest girls
Jennyinyaloka4..
Jennyinyaloka40 escort Budapest girls
Jennyinyaloka4.. (40)
 
Kitti escort Budapest girls
Kitti
Kitti escort Budapest girls
Kitti (20)
 
Vivien escort Budapest girls
Vivien
Vivien escort Budapest girls
Vivien (22)
 
Mira escort Budapest girls
Mira
Mira escort Budapest girls
Mira (21)
 
Csilla escort Budapest girls
Csilla
Csilla escort Budapest girls
Csilla (38)
 
Nicole92 escort Budapest girls
Anal, wild sucking!
Nicole92
Nicole92 escort Budapest girls
Nicole92 (27)
 
Mimi escort Budapest girls
Mimi
Mimi escort Budapest girls
Mimi (18)
 
Zoé escort Budapest girls
Your place also :*
Zoé
Zoé escort Budapest girls
Zoé (18)
 
Liza escort Budapest girls
Liza
Liza escort Budapest girls
Liza (37)