GyőrTérkép 20+ éves 156 cm 50 kg, 80 mell
Sportos alkat, Borotvált punci, Latin
Hosszú, Fekete haj, Sötét barna szem
Tetoválásom van, Piercingem van, Eredeti cici
Heteró
lány
, Masszázs (franciás levezetés)
Fontos: Aktus velem kizárt
hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek:
09-22
szombat:
09-22
vasárnap:
09-22
SMS-re nem válaszolok, Rejtett számot nem veszek fel
Csak nálam , Ingyenes parkolás Füstmentes lakás, Dohányzom Légkondicionált lakás
6 órája járt itt.
Gyakran be szokott lépni.
6 órája járt itt.
Hívj, ha ráérek, felveszem.
2026-05-25:
Visszakerültem az oldalra.
2026-05-18:
Visszakerültem az oldalra.
2026-05-07:
Visszakerültem az oldalra.
2026-04-20:
Visszakerültem az oldalra. 2026-03-03:
Visszakerültem az oldalra. 2026-02-26:
Visszakerültem az oldalra. 2026-02-16:
Visszakerültem az oldalra.
Szia!
Ha egy felver- thai, fiatal, nőies, sexy, szép arcú, sportos, ízléses, kifinomult, határozott! egyben kedves nőre vágysz, aki imádja ha parancsolhat,uralkodhat rajtad,felleted! és ért a masszazshoz JÓ HELYEN jársz!
__________________________________________
LEHETŐSÉGEM TARTALMA: 30-40 PERCBEN.
-Érzéki frissítő test olajos masszázs
-Lingam
-teljes test masszázs (Sport,Svéd.)+!
-OVSZERES francia (ha kéred)+!
-Tantra masszázs (ha kéred) orgazmus +kontrollal +!
-Gyógymasszázs,gyógyszeres krémekkel, tapaszokkal.(ha kéred)+!
__________________________________________
LEHETŐSÉGEM TARTALMA: 60-90-120 PERCBEN.
-Érzeki frissítő test olajos masszázs
-Lingam
-teljes test masszázs-Svéd
-Stressz oldo fejmasszazs(Ha kéred)+!
-OVSZERES francia (ha kéred)+!
-Tantra masszázs (ha kéred)orgazmus kontrollal!+!
-Lingam-Tantra masszázs tartós örömmel
-Gyógymasszázs,gyógyszeres krémekkel,tapaszokkal.(Ha kéred)+!
__________________________________________
SZEÁNSZ:amikre van lehetőség választani:60-120min...
.Láberotika:
- imádom, amikor valaki a lábaim előtt térdel és teljesen odavan értük.
.Taposás:
- büntetésből rád lépek, te pedig tűröd panaszkodás nélkül.
.Köpés:
- ha jól viselkedsz, kiérdemelheted Úrnőd figyelmét ilyen módon is.
.Ignorálás:
- kedvem szerint levegőnek nézlek, vagy egyszerűen csak használati tárgynak.
.Pisi:
- ha kérem, elfogadod és élvezed, hogy azt kapod, amit adok.
.Spermajáték:
- amit utasításba adok, azt megcsinálod.
.Pofon:
- a finomtól a keményebbig, attól függően, mit érdemelsz.
.Légzéskontroll:
- amikor én döntöm el, meddig bírod.
. Anál játékok:
- azt teszed, amit mondok, úgy ahogy kérem.
.Műpunci:
- Ami még adja a végső löketet! ;)
__________________________________________
Webcam: Kizárólag a labimadok/domina szeanszra van lehetőség.
Rómákat,Rómánokat,Arab, Török nem áll módomban fogadni!Ha az vagy ne tégy felesleges köröket! Köszi
__________________________________________
Köszönöm hogy elolvastad puszi!;)
Francia óvszerrel (ha megkérsz)
Kézi levezetés
Telefonszex (ha megkérsz)
Webcam szex (ha megkérsz)
Prosztata masszázs (ha megkérsz)
Harisnyában fogad (ha megkérsz)
Láberotika (ha megkérsz)
Popóizgatás férfiaknak kézzel / eszközzel (ha megkérsz)
Masszázs (klasszikus)
Anti stressz masszázs (ha megkérsz)
Csúszka masszázs (ha megkérsz)
Sport masszázs (ha megkérsz)
Erotikus masszázs
Lingam masszázs
Tantra masszázs (ha megkérsz)
Egyéb masszázs: A csúszka kizárólag talppal! A labimadoknak!
Amit még érdemes tudni rólam: Látogass el hozzám és érezd át hogyan egyesül a gyengédség és az erotika és a dominancia ;)
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
Hirdetés log (max 1 év)
2026-05-25 Felkerült az oldalra
2026-05-24 Lekerült az oldalról
2026-05-18 Felkerült az oldalra
2026-05-18 Lekerült az oldalról
2026-05-07 Felkerült az oldalra
2026-05-07 Lekerült az oldalról
2026-04-20 Felkerült az oldalra
2026-04-18 Lekerült az oldalról
2026-03-20 Új kép került fel
2026-03-03 Felkerült az oldalra
2026-03-03 Lekerült az oldalról
2026-02-26 Felkerült az oldalra
2026-02-26 Lekerült az oldalról
2026-02-16 Felkerült az oldalra
2026-02-16 Lekerült az oldalról
2026-02-11 Felkerült az oldalra
2026-02-11 Lekerült az oldalról
2026-02-08 Új kép került fel
2026-02-07 Felkerült az oldalra
2026-02-06 Lekerült az oldalról
2026-01-27 Felkerült az oldalra
2026-01-27 Lekerült az oldalról
2026-01-19 Felkerült az oldalra
2026-01-19 Lekerült az oldalról
2026-01-14 Felkerült az oldalra
2026-01-14 Lekerült az oldalról
2026-01-05 Felkerült az oldalra
2026-01-05 Lekerült az oldalról
2025-12-19 Felkerült az oldalra
2025-12-19 Lekerült az oldalról
Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.
Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.
A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.
Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.
A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.
A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.
A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.