Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.
CBJ (covered blow job)
BBBJ (bare back Blow job)
CIM (cum in mouth) (if you ask)
COB (cum on body) (if you ask)
69
Intercourse (condom only)
Vibrator play (if you ask)
Handjob
Masturbation together
Prostate massage
Strip dance (if you ask)
Shooting a film (if you ask)
Photo shooting (if you ask)
Losing virginity (if you ask)
Lesbian show (if you ask)
Massage (classic)
Golden shower (if you ask)
More info on me: Rejtett számot nem veszekfel
If you want more, call me!
For the full log: write at least one accepted review a year.
Who I look for
Man, Several men
only above 18 years only below 99 years
Be clean and nice.
even to bachelor parties, other parties
Escort service as well
Only at your place, In a car
quarter (SOS blowjob), half, one, even more till
Kapcsolatfelvétel: telefonon hamar elértem, kedvesen elmondta a tudnivalókat és kb 1 óra múlva a megbeszélt időben nállam is volt
Lakás: nállam voltunk
Külső: mint a képeken, van mit fogni rajta, nekem bejött
Hozzáállás: érkezés után mégegyszer átbeszéltük mit szeretnék és mit lehet, minden az előre megbeszéltek szerint volt élőben is
nem túl kezdeményező, de amit kértem azt csinálta
1 órára hívtam, de fél óra után kidőltem, a maradék időre masszázst ajánlott ami jól esett
teljesen korrekt hozzáállása volt
Együttlét: a franciája kifejezetten bejött jó volt nézni ahogy játszadozott a szerszámmal, utánna megkértem, hogy patanjon a nyeregbe,
jó volt a cickóit gyúrni miközbn lovagolt, így is lett végem
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 8 months, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, könnyen, korrekt felvilágosítás nagyon kedves mär a randi megbeszélése közben is.
Lakás: Kocsi/mezõ imädom ezt a feeliget.
Külső: Csini, mosolygós, /szomszédasszony típus az a fajta aki incselkedik ha összefuttok/. Ätlagos testalkad, mégis szexi a lätvänyätoʻl áll a bré! Nekem nagyon bejött.Ápolt, finom illatos selymes bőre van.
Hozzáállás: Mindent megbeszéltünk, tudta miért talizunk, én kezdeményeztem, / csak a férfi dolga ugyebár/ készségesen teljesített,leste a kívánságaimat. 1 órára neveztem ,végigdolgoztuk.
Együttlét: Laza pettingel kezdtük, aztán kölcsönös franci, Finoman ,érzékien szopizik , kértem bánjon keményen a doronggal mert én úgy szeretem. Nagyon szuperül csinálta. Hamar a puniba kéretőztem, kívántam a testét. Jó szűk, fincsi, jól tágul, és mélyen be lehet nyomni a bránert. Gyengéd bemelegítés után, mindkettőnket elragadott a hév, hamar kiderült mi a kedvencünk.... hát mi lenne egy alapos farkalás. Kimelegedtünk rendesen,láthatóan élvezte, és én is. Orbitálisat élveztem, szerencse jól szorít a nunija mert lelőttem volna a gumit a farkamról🤣. Élvezés után se lankadtam egyből, szépen levezette nem udrott le a cerkáról egyből. A végén jót lihegtünk😀 meg dumáltunk. Cuki csaj,kedvencem lett úgy egyben ahogy van.Igazi nő, és úgy is kell viselkedni vele, akkor tuti lesz a pásztoróra.
Elégedettség és Ajánlás: Bátran lehet menni, de nem suttyó hülyegyerekeknek való. Aki egy remek szexért és egy bájos teremtésért megy, jó helyen jár. Tiszta szívből ajánlom Őt. Ágyban lenne a legjobb, de így is osztályon felüli. Remek baszás volt!!!
Külső: Képeknek megfelel, alacsony, formás cicik és markolni való feneke van.
Hozzáállás: Megbeszéltük mit szeretnék és teljesítette is
Együttlét: Natúr franciával kezdte és jó keményre szopta a farkam. Gumit húztam és szemből raktam be neki. Lábait felhúzta, hogy jól odaférjek én meg időnként jó tövig nyomtam. Eleite kicsit eltolt, de később engedte, hogy jól megbasszam. Cuppogott a kis kopasz pinája. A végén meg jól rávertem
Elégedettség és Ajánlás: Nekem bejött. Ha nem lesz ilyen rettenetes meleg még megyek
Elégedettség és Ajánlás: Sajnos csak egyszer voltam vele. Évekig kerestem, aztán kiderült, hogy már nem ott hírdeti magát. Az értékeléseiből jöttem rá, hogy Ő az!Felhívtam és ugyanolyan kedves volt, mint mikor először hívtam.Abban biztos vagyok, hogy Ő a legkedvesebb a környéken.Az egyetlen akinél tényleg barátnő feeling van.Nagyon szép lány! Picit túl van sminkelve, látszik rajta, hogy smink nélkül is gyönyörű! Alig várom, hogy újra arra járjak!Aki Őt egyszer kipróbálja, nem akar máshoz menni.
Hozzáállás: Fél órát voltam, teszi a dolgát.. Beszél, beszél, beszél... nem iq bajnok szegény, mintha tudatmódosítókon élne, még francia közben is beszél.. már-már zavaró..
Együttlét: Szokásos dolgokat, franciában ügyetlen, szexben passzív.. (Rövid francia után szolgáló ki magadat..)
Elégedettség és Ajánlás: Nem erőltetném újra, egy ürítésre megfelelt.
Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, azonnal fogadott.
Lakás: Autó
Külső: Helyes, vékony lány. A képek szerintem nem túl jók, azoknál helyesebb.
Hozzáállás: Mikor beült a kocsiba, mintha már ismertük volna egymást. Sok mindenről beszél, de ez nekem tetszett, mert oldotta a helyzetet, nem volt kínos hallgatás, míg a tetthelyre értünk.
Együttlét: Francia és aktus. Hogy milyen pózban, az meghatározhatatlan egy autós kalandnál.
Elégedettség és Ajánlás: Elégedett voltam, azt kaptam, amiért mentem.
Kapcsolatfelvétel: Hívtam, felvette, gyorsan megbeszéltük a részleteket.
Lakás: Nálam voltunk.
Külső: Fiatalabbnak néz ki, mint ami az adatlapján van. Nagyon vékony, de mindene megvan, ahogy kell. Szép mellek, formás fenék, összeségében nagyon szexi, nőies, jóalakú. Az arcával sincs semmi baj.
Hozzáállás: Elképesztően sokat beszél. Ez eleinte zavart kicsit, aztán megszoktam :) Hozzáállása nagyon pozitív, amit megbeszéltünk az történt.
Együttlét: Az előre megbeszélteket csináltuk, ügyes, kezdeményező, de nem tolakodó.
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon pozitív élmény volt. Fogunk még találkozni.
Kapcsolatfelvétel: Azonnal felvette, minden rendben volt.
Lakás: Nálam voltunk, tehát 5*
Külső: Szép kis csaj, bár az arca 5 évvel idősebb mint a képeken.
Hozzáállás: Kedves volt, közepesen passzív.
Együttlét: Franciával kezdtünk, én neki majd ő önként viszonozta gumiban már. Nem volt rossz a technika, bár elég rövidre vette. Utána aktus több pózban.
Elégedettség és Ajánlás: Kértem harisnyát, elfelejtette. Mást is extrának, amit hozott használhatatlan volt lemerült elemmel. Szép csaj, engem zavart H nem nézett a szemembe közben, illetve H passzív volt kicsit. Technika közepes. Az egyébként nem rossz találkozót az említett dolgok bennem lehúzták kicsit, bár nem járok lányok hoz, szóval lehet H másképp pontoznám, ha több lányhoz tudnám hasonlítani.
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 3 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon, egyből felvette.
Lakás: Autó
Külső: Külsője nagyon aranyos és szép. Testalkata fiatslos. Kedvenc testrésze, mindene tetszett.
Hozzáállás: Nagyon kezdeményező és hozzáértően végezte a dolgát.
Együttlét: Nagyon élvezetes az együttlét vele, mindenben nagyon ügyes.
Elégedettség és Ajánlás: Mindenképp ajánlom mindenkinek. Ő azt teszi amit megbeszélünk, nem vág át, őszinte. 1-szer voltam most nála, de biztos hogy még visszamegyek hozzá.
Kapcsolatfelvétel: Telefon hívtam egyből fel vette.
Lakás: Autós kaland volt.
Külső: Pici, formás csaj.
Hozzáállás: Rendkívül kedves volt. Cserfes lány az tény 😉
Együttlét: Beszélgetésben nagyon ügyes ☺️meg másban is.!😚
Elégedettség és Ajánlás: Élőben jobb mint a képeken,nekem be jött. Aki szereti a pici, formás alakú, cserfes lányokat akkor nekik kifejezetten ajánlom.
All sex escort profiles are of the same structure so that visitors can compare them easily. In the escort profile you'll find all information, photos and reviews of the sex partners, as well as their private forum.
On the top of the escort profile you'll see the partner's name and their phone numbers. If you click on Send button on escort profiles, you'll see the phone number sending menu by which you can send the partner's phone number to your registered e-mail address. Phone numbers appear in a way that when you're browsing the site on a smart phone, you can automatically call the number by clicking on it.
Below this escort profiles menu you'll find the different bodily parameters of the sex partner. Next to this, to the right you'll see their schedule and availability. Below that there is some information with regards to her incall place and its accessibility. Below that there is a message board where that sex partner can post status messages. These messages may appear in different colors to draw attention in escort profiles. All messages appear with the date of posting in profile. Under the board you'll see their introductory text consisting of what they like, who they are looking to meet, etc.
Below that you'll find the photos of the sex partner. Among them there might be videos, as well. By clicking on the small photos in escort prifile you'll see them in bigger size. You can vote for the photos and they are easy to browse. Picture browser will show the rating of the photo by the visitors in escort profiles. By closing the picture browser page the profile remains open.
In the top right corner you'll see the main photo of the sex partner. This will appear in the lists. Under the small photo there is the date of the picture, and whether it is untouched, amateur or touched. Under the photo you'll se the interactive functions. You can “like” or “dislike” sex partners, you can review them and you can post in their private forums on escort profiles. Also, this is where you can report mistakes or fake pics. These reports are always examined.
On the right, under the buttons there is a summary of reviews. You can see what visitors think of the given girl, and where else you can find her on the internet. At the bottom of the escort profiles right panel there is a collection of links to see which other sites you might find the sex partner. Under the escort profiles photos you'll find the sex partner's preferences. If you cannot find an option there, it is because the partner asked us not to display that option in their menu. On the other side you'll find information about who they'd like to meet. Under that there is a few lines about their personality. These are optional, some partners do not fill out these lines.
At the bottom you'll find their reviews and private forums. In case they don't want to be reviewed, you'll see a note saying does not want reviews. Under that you'll find partners similar to the one whose escort profile you're reading.