Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.
Budapest VII. district, Wesselényi utca Map 24+ years 185 cm 80+ kg, 95 breast, 90 waist, 100 hip
Roundish build, shaved
Long, Black hair, Blue eyes
tattoo has
Bisexual
trans
,
Shemale, Sexpartner, Massage
Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday:
00-24
Saturday:
00-24
Sunday:
00-24
I answer SMS-s
My place - your place , it's worth coming before because of the parking place non-smoking flat Air conditioned flat
59 letters, 0 unread.
6 hours ago was here.
Fulfillment of not obligatory data is 90%.
Log in daily.
59 letters, 0 unread.
6 hours ago was here.
2025-03-27:
Gyere szopass meg nagyon !
2025-03-25:
Visszakerültem az oldalra.
2025-03-14:
Visszakerültem az oldalra.
2025-02-25:
Uj lakasban varlak 2025-02-05:
Visszakerültem az oldalra. 2025-01-17:
Visszakerültem az oldalra. 2024-10-22:
Visszakerültem az oldalra.
Hi my darling!
I'm really glad that you found my page. I'm a thick and juicy bodytyped shemale who can make your dirtiest dreams come true either on the top AND the bottom.
All the way from the hotest erotic massage, trough the 23cm deepthroat,to the sex.
Basically there is opportunity for anything between normal circumstances that doesn't harm anyone's health.
NO BAREBACK! Only safe sex!
I'm expecting to hear from you soon!
Love n kisses
CBJ (covered blow job)
BBBJ (bare back Blow job)
COB (cum on body)
COF (cum on face) (if you ask)
Deep throat
Forced blowjob
69
Intercourse (condom only)
FIV (finger in vagina) (if you ask)
Anal depends on size (condom only)
Vibrator play
Kissing (depends on attraction)
Bathing together
Handjob
Tittyfuck
Phone sex
Sex cam
Masturbation together
Prostate massage (if you ask)
Welcoming in stockings (if you ask)
Foot erotics (if you ask)
Watching porn together (if you ask)
Strip dance (if you ask)
Shooting a film (if you ask)
Photo shooting (if you ask)
Losing virginity
Lesbian show (if you ask)
Rimjob (orally stimulate anus) (if you ask)
Stimulate anus with hand or toy (if you ask)
Fist (for woman) (if you ask)
Squirting
Pussy dilation (if you ask)
Fist (for man) (if you ask)
Role-plays (if you ask)
Massage (classic)
Nuru massage
Erotic massage
Four hand massage (if you ask)
BDSM (Sub) (if you ask)
Spanking, punish (if you ask)
Golden shower (if you ask)
Medical (if you ask)
Treat as a woman (if you ask)
Multiplayer games (if you ask)
If you want more, call me!
For the full log: write at least one accepted review a year.
Who I look for
Man, Several men, Couples
only above 18 years
Be clean and nice.
even to bachelor parties, other parties
Escort service as well
My place - your place
quarter (SOS blowjob), half, one, even more till, even more days
Kapcsolatfelvétel: Viberen, gyorsan egyszerűen. Rugalmasan állt meg az éjszakai időponthoz is.
Lakás: Célnak megfelelő
Külső: Pontosan mint a kepeken, magas de tényleg.
Hozzáállás: Abszolút kedves és kezdeményező. 1 orat terveztem maradni
Együttlét: Meg volt a terv hogy mit teszünk egymással ez hála az ugyessegenek hamar felsült. Azaz en sultem el. Utánna sajna beütött az esti fáradság (talán hajnali 2 lehetett) így nem bírtam magam egy másodikra rávenni.
Elégedettség és Ajánlás: Elégedett vagyok és csak ajánlani tudom
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 1 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Gyorsan és könnyen
Lakás: Szép tiszta, a célnak megfelel
Külső: Gyönyörű, sokkal szebb mint a fotókon, csodálatos
Hozzáállás: Kedves,odaadó, nem sürget, aranyos, a hangja elbűvölő
Együttlét: Csodálatos volt első alkalommal voltam nála, nem sürgetett irányított de nem nyomott el, a farka finom és kemény, a bőre puha, imádtam minden percet, főleg passzív voltam fantasztikus volt, franciázni is és mikor belém hatolt az maga a mennyország, a szájával is nagyon ügyes
Elégedettség és Ajánlás: Mindenkinek csak ajánlani tudom, feledhetetlen élmény volt
Szia kedves első körben szeretném megköszönni az értékelést, emlékszem rád, Kecskeméten randiztunk. Én is igazán jól éreztem magam Veled,nagyon cuki kedves és szexi pasi vagy! Nagyon rövidke fél órára jöttél el hozzám, mert sietned kellett.... vissza edzeni és közben kerestek is téged telefonon és közben válaszoltál is Neki . Így picit sajnos nekem is nehezebb volt az elélvezés, sajnálom ... hogy nem tudtam ezt teljesíteni . Legközelebb remélem tudjuk pótolni ! Puszi és ölelés !
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 2 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk, elsőre felvette, készségesen tájékoztatott a lehetőségekről.
Lakás: Vidéki nagyváros, panel lakás, célnak megfelelő, fürdőben törölköző, választékos tusfürdő kínálat és szájvíz.
Külső: Szép az arca, nagyon csinos, kedvencem a feneke és a farka.
Hozzáállás: Nagyon kedves, segítőkész hozzáállás. Figyelmes és kezdeményező. Egy órát voltam.
Együttlét: Ez maradjon a mi titkunk, jó vele minden.
Elégedettség és Ajánlás: Sajnálattal láttam, hogy milyen kevés értékelés van Róla az oldalon az utóbbi időben.
Nagyon pozitív a hozzáállása és nagyon jó beszélgető partner is. Én személy szerint elégedetten távoztam.
beautiful face, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam gyorsan egyszerűen ment minden megbeszéltük amit kell és indultam is hozza
Lakás: Nem ez számít soha de a lakás is rendben volt célra megfelelő
Külső: Szerintem úgy tökéletes ahogy van.csinos szép dekoratív .Kedvencem egyértelműen amiért mentem a farka finom ízletes és teljesen potens
Hozzáállás: A telefon hívástol az elkoszonesig maximálisan odaadó kedves figyelmes igazán okos not ismertem meg az egy órában benne
Együttlét: Ez az a rész ahova napokig írhatnám a sorokat bár lehet Bestseller lenne a sztoribol meg akkor is ha csak egy óra volt.Érkezéskor az ajtóban várt sexy ruhában kérdeztek szeretnek e zuhanyozni gyors tusi és bent feküdt az agyon már ott konkrétan szerelmes lettem.egy kellemes franciával nyitott ahogy kell bele a közepébe szerintem egy oral királynő veszett el benne torokig bukott rá a farkamra amit többször megdicsért közben ő is kemény lett és kertem had kóstoljam meg szép kívánatos farkát és csak annyit kertem hogy húzzon rá tövig isteni volt érezni akartam spermajat tűz forró volt és finom.írhatnám a sorokat tovább de akinek számít annak már ez is bőven elég hogy meglátogassa és élvezze a társaságát
Elégedettség és Ajánlás: Senkinek nem ajánlom mert örökre megtartanam magamnak jó lenne minden reggel egy ilyen no mellett ébredni amilyen te vagy sajnos ez a szűk óra belőled semmi mert talán egy élet is kevés lenne veled.A legmagasabb sex kultúrával rendelkező hölgy akihez öröm menni barmikor biztosan a maximumot nyújtja neked
Köszönök mindent neked azt hiszem soha többe más csak te egy csoda vagy
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Többször voltam már nála mashol is , de most budapestre is elmentem hozzá pár órával előtte megbeszéltük a részleteket . Egyedül fogadott diszkrét körülmények között.
Lakás: Belvárosi társasház, kis dolgozószoba , plusz nappali , fürdő káddal és hangulatos zene .
Külső: Még mindig gyönyörű most fekete haja van nagyon jól áll neki a nagybocikék szemeivel . Decemberhez képest talán most fogyott kicsit , de ígyis formás.
Hozzáállás: Kezdeményező, nem sürget és nagyon figyelmes és odaadó .
Együttlét: A franciája isteni, a popsija jó szűk, a szerszáma csodálatos kölcsönösen kipróbáltunk mindent csodálatos volt . Mindig várom , hogy újra láthassam
Elégedettség és Ajánlás: Köszönöm szépen ezt a csodálatos élményt fantasztikus volt
Köszönöm kedves az értékelést , ha lesz kedved legalább kommentben írj pár sort , hogyan érezted magad és milyen jellegű volt a randink . Várlak vissza , remélem hamarosan találkozunk !
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Yvonnal először itt , üzenet formájában vettem fel a kapcsolatot, amire 1 órán belül meg is kaptam tőle a választ!
Már ekkor tudtam,hogy egy korrekt lánnyal hozott össze a sors!
Mindenről tájékoztatott ,mivel ezen a területen kezdőnek számítok...
Lakás: A lakás rendben volt, a szoba kényelmes (az ágy is!), a fürdőben minden rendelkezésre állt hogy a fáradt vándor felfrissüljön, amit igénybe is vettem!Tusfürdő, szájvíz több fajtája igény szerint!
Külső: Lenge ruciban nyitott ajtót és mondhatom még szebb ,mint a képeken, pedig ott is csillagos 10-es!
Az arca csodaszép, testalkata nekem ideális, pont ezt szeretem!
Nekem a vékonyak nem jönnek be , Ő egy bombázó ,mindene egyben van!
A testét illetően a törekszik rá, hogy jó formában legyen ,ez meg is látszik rajta!
Eszméletlen sima és hibátlan a bőre ,ízlésesen szolizott...
Ha bármelyik testrészét ki kellene emelnem ,nekem a gyönyörű szemei ,kerek popója és a "fityegője" lenne, de formás mindene!
Hozzáállás: Mivel kezdőként mentem hozzá ,amit előre mondtam is, először lassan ,aztán egyre elmélyültebben vett kezelésbe, majd én is Őt!
1 órát kértem tőle, amit ki is használtunk, a végén még egy kicsit beszélgetett is velem ,abszolúte nem sürgetett, hogy lejárt az idő! Ez az az érzés ,mikor azt kapod amiért mentél!
Együttlét: A kezdeti feltérképezés után kaptam egy bombasztikus franciát prosztata masszázzsal spékelve, amit irgalmatlanul jól csinál! Óvatosan 1 ujj, majd 2...,közben az Eta porszívó elbújhat mellette! Csak kapkodtam a levegőt!:D
De nem durván, pont ahogy kell ,és tövig eltűnsz a szájában simán!
Aztán én vettem kezelésbe a testét, és játszottam egyet a fúvós hangszeren, ami szemmel láthatóan tetszett neki ,majd kutyusban tette be nekem ,ami nagyon finom volt ,közben biztatott verjem a farkam ,mert erre még jobban beindul! Első alkalom révén a kedvencét még nem térképeztem fel ,de ami késik nem múlik! Addig járok hozzá míg ki nem derítem!:D Meg még azután is!
Elégedettség és Ajánlás: Az előbb leírtakból szerintem teljesen egyértelmű, hogy életem meghatározó élményét adta Yvonne ,amiért nem tudok eléggé hálás lenni neki! Nem csak mint szex partner ,de úgy mint mint EMBER!..., egy tündöklő csillag a pislákoló égitestek között!
Drágaságom!... ,végezetül amit megbeszéltünk mielőtt távoztam ne feledd el!
Várom, hogy újra városunkba látogass és kiderítsem a kedvencedet!:))
Millió csók!:) és hallgasd Dimasht ,olyan gyönyörű a hangja ,mint Te!
Puszi! Zoli
Ui.: Nagyon melegen ajánlom minden sorstársamnak, vigyázzatok rá ,meghálálja!:)
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Délelőtt hívtam telefonon. Fél kettőre tudott időpontot adni, de aztán visszahívott, hogy mehetek egy órára is.
Telefonban megfelelően tájékoztatott
Lakás: Veszprémben voltam nála egy panel lakásban. Parkolás ingyenes, hely van. Jól berendezett lakás volt, a fürdő nem túlnagy, de a felszereltsége megfelelő volt.
Külső: A képek róla készültek. Szép szeme van, és az arca is kellememes. Kis pocakja van neki, de ez nem volt zavaró.
Szexi szettben fogadott. Az összkép kellemes volt. Az extrája pont kellemes méretű.
Hozzáállás: Pont annyira volt kezdeményező, amennyire kellett. Figyelt a kívánságaimra.
Együttlét: Gyors tusi, aztán vissza a szobába. Kis ismerkedős puszik, a textíliáktól való megszabadítás. Itt még zavarom miatt kellett egy kis segítség, de jól kezelte a dolgot. Ezután leheveredtünk az ágyra, hol felváltva, hol 69-ben kényeztettük egymást. A francia technikája nagyon jó. Azért kaptam dícséretet én is. Mikor már kellőképpen elfáradt a szánk, kérésemre kutyusban magáévá tett. Ügyesen készítette elő a terepet, egy pillanatig sem volt kellemetlen érzés. Mivel nem rendelkezik óriás méretekkel, gyakorlatlanságom ellenére sem okozott gondot a behatolás, majd az egyre növekvő ritmus sem. Nagyon izgató és kellemes érzés volt magamban érezni. Annyira ügyesen tett magáévá, hogy el is mentem, de a jó érzés miatt hagytam, hogy tovább dolgozzon rajtam. Kis idő mulva utól is ért.
Elégedettség és Ajánlás: Ritkán szánom rá magam ilyen kalandokra, de néha jól esik. Ismét egy kellemes élménnyel lettem gazdagabb. Köszönöm.
Ajánlom mindenkinek, aki kellemes kikapcsolódásra vágyik, és nem zavarja egy kis túlsúly.
Nagyon szépen köszönöm a kedves és részletes beszámolót . Számomra is fontos a visszaigazolás ; úgy a külsőmmel kapcsolatban , mint a szervizemmel , hozzáállásommal . Valóban van egy kis pocakom , ezért is írtam bele a beszámolómba , hogy husibb vagyok , illetve most vagyok túl egy 16 kg fogyáson így igyekszem dolgozni rajta , de örülök , hogy nem zavart téged sem és az örömszerzés feledtette mindezt . Nagyon odaadó voltál te is , roppant jóleső randevú volt ! Puszi , várlak majd vissza !
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Nem először voltam nála . Szombathelyen többször , de most Székesfehérváron is meglátogattam . Előre pár órával egyeztettünk.
Lakás: Most egy teljesen felújított lakásban találkoztunk . Viszont előtte szolidabb körülmények övezték randinkat . Mindig figyel a tisztaságra . Nem a lakás miatt szoktam menni .
Külső: Teltkarcsú, idomos, magas és határozott . Pont amilyenre vágyom . 80-85 kiló lehet ahogy azt írja is magáról . Tetszett , hogy nem kamuzik a súlyáról és magasságról . Formás cicik és kb 16 centis intim (+ - 1 centi ) . Nem túl vastag , fontos volt , hiszen Ő volt nekem az első .
Hozzáállás: Kezdeményező és együttműködő , nagyon figyelmes . Másodszor főzött nekem kávét amire mentem , azzal várt , mondtam fáradt vagyok .
Együttlét: Első alkalommal egy kicsit félénk voltam . Masszázzsal és prosztata masszázzsal lazított . Hamar elélveztem , egy újabb zuhanyzást követően tettre készen várt , hogy cuki kukijával magáévá tegyen . Fölém hajolt és óvatosan megmutatta , hogyan vegyem a számba az újdonságot . Szerettem volna ha édeskés ondója elönti számat , eleget tett a kérésemnek . Majd nedves papírral tisztogatta arcszőrzetem , hiszen oda is kifolyt öröknedűje .
Mindezek után húzott egy óvszert lüktető farkamra és beleült , háttal meglovagolt egészen az élvezésig . Miután kiszállt még 2-3 húzott rajta . Kicsit olyan volt, mint amikor a paradicsomba jutás után is folytatják a kielégítést . Zseniális !
Elégedettség és Ajánlás: Köszönöm ezeket az élményeket . Biztosan folytatjuk !
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Elsőre nem tudtunk egyeztetni időpontot, viszont kedvesen visszahívott ahogy hazaért és egy óra múlva tudtam is menni.
Lakás: Belváros, biztonságos környék és otthonos lakás egy diszkrét légyottra. EGYEDÜL ÉL ! Nekem ez fontos, hiszen nem szeretem ha egy harmadik vagy sokadik személy ott van. Tiszta törülköző várt a kedd mellé készítve.
Külső: Egy csinos kék ruhaban várt, nagyon finom illata volt és igéző nagy kék szemei. Formában telt magas, megkértem vegyen fel magassarkut. Számára nem jelentett gondot ez is nagyon pozitív, de volt akinek degradált. Nagyon együttműködő.
Hozzáállás: Látszik nem ma kezdte, hiszen nagyon figyelmes, türelmes és vendégcentrikus. Megkínált üdítővel. Kezdeményező volt és nem kényszer. Megvolt a barátnő feeling.
Együttlét: Többször voltam nála, de mindig tud újat mutatni. Egy dologhoz mindig ragaszkodom , az isteni franciájához. Nem volt még hozzá hasonló. Gond nélkül 23 centit is bevesz a kis gyengéd szája, nem fogaz. Olyan gyengédséggel lazitotta el az ánuszom a finom kis ujjával, hogy utána gyerekjáték volt az aktus. Nagyon finom prosztatamasszázst követően szanaszét kefélte szűk popsim és mielőtt elmentem volna , felhuztam én is egy óvszert és aranyszűk popsijába hatoltam ahol végeztem . Csodálatos volt.
Elégedettség és Ajánlás: Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti ha nem futószalagon kell lennie.
Köszönöm !
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Egyszerűen ment, telefonon. Szinte azonnal felvette. Kedves, nőies hangja van. Már ez is felizgatott
Lakás: Lakás célnak megfelelő, tiszta rendezett. Parkolással sem volt gondom.
Fürdő abszolút kielégít minden igényt.
Külső: Álomnő, álom farokkal! Nem tudnék kiemelni semmit, hiszen mindene fullos.
Hozzáállás: Kezdőként mentem hozzá, ezt tudatta is vele és ennek fényében viszonyult hozzám! Nagyon kedves, és figyelmes volt.
Együttlét: Első körben fürdés, aztán leheveredtünk az ágyra és elkezdtük egymás testét felfedezni. Kicsit félve nyúltam a farkához, ezt észre is vette ezért ő kezdeményezett odalent. Először csak kézbe vette és verte. Közben a mellbimbóimat csókolgatta. Nagyon jó érzés volt.
Aztán szájjal is kényeztetett, valami fenomenális volt. Átlagos méretem van (kb. 18 cm) de minden nehézség nélkül eltűntem a szájában. Szopás közben kicsit elkalandozott az egyik kezével a popsimhoz. Először csak simogatta a bejáratot majd egy ujjal kezdett el ujjazni. Utána befért több is ;) az ujjazás hatására nagyon beindultam. Kértem hogy húzzon gumit és dugjon meg. Misszibe kezdtük, nagyon élveztem, igaz kezdőként kicsit fájt a behatolás, de nem volt vészes. Több pózt is kipróbáltunk, pucsitani volt a legjobb. Éreztem hogy a heréink összeérnek. Brutál jó volt. Kértem hogy ne menjen még el, ezért váltottunk, én dugtam őt. Kellemes szűk popsija van, élvezet volt nyalni és ujjazni, valamint dugni is. Itt is missziben kezdtünk, közben vertem neki és megkértem hogy mielőtt elmenne szóljon mert szeretném a számba kapni a gecijét. Így is lett, téli lett a szám rendesen. Alig bírtam nyelni, de nagyon fincsi volt nem hagytam hogy egy csepp is kárba vesszen. Ezután dugtam tovább kutyában és így is lett végem a popsijában. Akkorát élveztem mint még soha. Teli lett a gumi rendesen.
Végezetül megkínált egy pohár itallal és távoztam.
Elégedettség és Ajánlás: Mindenkinek ajánlom aki egy igazán jót akar szexelni, és minőségit.
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam nem azonnal de felvette nagyon kedves volt egyeztettünk és másnap már mentem is
Lakás: A lakás mindenben megfelelő volt
Külső: Az ajtóban egy szép nő fogadott mosolygós arcal és számomra tökéletes testel
Hozzáállás: Nagyon kedves és kezdeményező volt ami nekem tetszett
Együttlét: Fürdéssel kezdtem ahogy kijöttem a fürdőből elém térdelt és megmutatta milyen mély a torka isteni volt aztán megbasztam rendesen nagyon bírta aztán a szájában fejeztem be utána pihegtünk kicsit dumáltunk
Elégedettség és Ajánlás: Nagyon nagy élmény volt mindenkinek ki kéne próbálni
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Kedves és együttműködő volt a telefonban és hamar tudtunk időpontot egyeztetni !
Lakás: Kis otthonos szobában fogadott , normális lakás , szép tiszta fürdő , tusfürdő választék volt bőven .
Külső: Szép arc , magas , formásan telt és gyönyörű igéző szemek . Finom formás cicik , sajátja , elbűvölő !
Hozzáállás: Nagyon jó volt a hozzáállás. 1 órát töltöttem vele egyszer se nézte az órát nagyon jól csinálta látszik hogy nem kezdő mindig tudta hogy kell folytatni mivel tud a kedvemre lenni.
Együttlét: Isteni francia , 22 centis farkam mélytorkozta istenien csinálta, elképesztő volt . Utána kölcsönös aktusra került sor . Imádtam . Miközben dugtam , úgy élvezett el , hogy nem nyúlt magához. Majd cseréltünk nagyszerű volt a farka kőkemény ahogy azt kell. A kedvencem a formás mellei és a szép nagy farka volt:) Fantasztikus volt!
Elégedettség és Ajánlás: Aki vágyik egy fantasztikus élményre annak KIFEJEZETTEN AJÁNLOM ! Igazi barátnő feeling vele nem lehet mellé fogni:) Biztos hogy még visszamegyek.
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefon... könnyen lebeszéltem ..1 óra múlva ott voltam!
Lakás: Célnak megfelelő, tiszta környezet ! Friss légkör !
Füst mentes lakás,ami számomra fontos !
Külső: Azt kaptam, amire számítottam !
Formásan telt ,csajos .
Magas, amit kifejezetten szeretek!
Hozzáállás: Két órát töltöttünk együtt , így mindkét oldalt ki tudtam élvezni .
Együttlét: Odaadó! Isteni a franciája! Megfelelően jól mélytorkozott !
Finom szűk szőrtelen pops, be sem tudtam telni vele ! Legalább 10 percig csak nyaltam amíg szépen rám tágult!
Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom ... maximális diszkréció és barátnő feeling
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk és rá 2 órára már ott is voltam
Lakás: A lakás otthonos kényelmes és a célnak pont megfelel. Parkolást nem tudom BKV+val mentem
Külső: Arca aranyos és szexi.Testalkata pont az enizlesemnek a legmegfelelőbb
Szeretem az olyan nőket akiken van mit fogni 😊
Hozzáállás: Keudemyezo volt de szeret ha irányítják is. Mint már mondtam nagYon kedves volt végig pedig adtam neki rendesen, de ő is élvezte láttam szikrázó szemében
Együttlét: Annyira ebbe nem mennék bele mivel minden aktus más. Valamikor romantikus vagy épp unalmas, de vele egy akrobatikus elveztes
Együttlét volt
Elégedettség és Ajánlás: Mkinek csak ajánlani tudom akinek már van tapasztalata az efféle erotikahoz😘
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion
Since 4 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Nagyon könnyen ment szinte azonnal felvette a telefon!
Lakás: Teljesen meg felel otthonos olyan amilyennek kell lennie tiszta nőies
Külső: A képek nem adják vissza azt ami Ő valóban, nőiesebb szebb kommunikatívabb vadabb szerethetőbb egyszerűen ha ilyen párt akarnék biztos vele szeretnék lenni
Hozzáállás: Teljesen kezdeményező kicsit fűszerezve a barátnő/feleség ribi mix ha akarod beszélhetsz vele akármiről de a végén úgy is kibeszél a nadrágodból de figyel és nem csak a sex érdekli hanem épp milyen a hangulatod és próbál teljesen rádhangolódni, nem nem tudom vissza adni azt amilyen Ő voltam már 1-2 transzival, de nekem Ő az igazi egyszerűen figyelmes és nem csak a durr essünk túl rajta tipus szerintem nem is tudna az lenni
Együttlét: 2x vagy 3x voltam eddig nála túl sokat vagyok külföldön sajnos de amikor otthon voltam mindíg a lehetőség része volt első vagy második napomon egy kis laza beszélgetéssel kezdünk általában utána valahogy mindig azon kapom magam hogy már mint a tüzes ribik vadul szopik aztán mikor nem bírtam magammal szólok vagy ő szol hogy dugjam meg a pózokat mindenkire rábízom de nekem az utolsó alkalom volt a legmeghatározóbb amikor is misszionárius pózban épp szeretkezünk vad csókok közepette fogom mind2 kezét és szól bizonyos idő mulva hogy pihenjünk vagy had folytatja szájjal mert ő elfáradt és elment és a látványa annak hogy egy ilyen Gyönyörű ízig vérig vad Nőt a farkaddal kielégítesz úgy hogy a saját hasára élvezzen anélkül hogy vernéd neki szerintem a puszta látványa is több mint tökélestes és azt a plusz kis ajándékot amit kaphattam tőle soha de soha nem felejtem el mert nekem már tényleg csak olaj volt a tűzre hogy végleg az abszolút 1 helyre kerüljön az életemben mint bizonyos alkalmak.
Elégedettség és Ajánlás: Abszolút ajánlom mindenkinek ha részben kis érzelmeket is szeret bele vinni a sexbe, ha nem külföldön tartózkodnék mindig akkor biztosan azon lennék hogy elszedhessem mindenki elől és csak én élvezhessem azt a kifogástalan személyiségét amit én úgy éreztem benne hogy nekem rendkívül tetszik és szerethető!! Persze leszögezném ezek a találkozók nem most fordultak elő de mai napig élnek bennem úgy mint ha tegnap lettek bolna és a jövőben tervezek olyan estét mint amilyen az utolsó volt! Drága férfi társak ezt a nőt ki ne hadjátok amíg itt van!!!! És Beatrix köszönöm ezeket a fantasztikus estéket már ha emlékszel még hisz régen volt már de akkor is nagyon köszönöm Neked!! <3
beautiful face, girlfriend feeling, heavenly blowjob, very kind, maximal discretion, good parking
Since 5 years, Real pics, Sexpartner review
Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk idő pontot .
Lakás: TS Hölgy miatt mentem és a lakás nem annyira érdekelt amikkor meg láttam Öt az ajtóba és beinvitált magához. Amúgy pont olyan amilyent szeretek a célnak tökéletesen megfelel .
Külső: Teste tökéletes . Arca szép . A szeme elvarázsol és mag babonáz. Minden testrésze szeretni való volt amig ott voltam.
Hozzáállás: Kezdeményező oda adó és törődik a partnerével. A franciája isteni finom és a többi dologról nem is beszélve.
Együttlét: Kellemes idő töltés volt mind kettönknek és amiket nyújtott és csináltunk. Ha elmész hozzá meg tudod , hogy mit tud. Én Titokba tartom . Mert ez csak ránk tartozik. De! az érzés örökre meg marad kellemesen.
Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom mindenkinek aki szereti az ilyen Kellemes TS Hölgyeket.
All sex escort profiles are of the same structure so that visitors can compare them easily. In the escort profile you'll find all information, photos and reviews of the sex partners, as well as their private forum.
On the top of the escort profile you'll see the partner's name and their phone numbers. If you click on Send button on escort profiles, you'll see the phone number sending menu by which you can send the partner's phone number to your registered e-mail address. Phone numbers appear in a way that when you're browsing the site on a smart phone, you can automatically call the number by clicking on it.
Below this escort profiles menu you'll find the different bodily parameters of the sex partner. Next to this, to the right you'll see their schedule and availability. Below that there is some information with regards to her incall place and its accessibility. Below that there is a message board where that sex partner can post status messages. These messages may appear in different colors to draw attention in escort profiles. All messages appear with the date of posting in profile. Under the board you'll see their introductory text consisting of what they like, who they are looking to meet, etc.
Below that you'll find the photos of the sex partner. Among them there might be videos, as well. By clicking on the small photos in escort prifile you'll see them in bigger size. You can vote for the photos and they are easy to browse. Picture browser will show the rating of the photo by the visitors in escort profiles. By closing the picture browser page the profile remains open.
In the top right corner you'll see the main photo of the sex partner. This will appear in the lists. Under the small photo there is the date of the picture, and whether it is untouched, amateur or touched. Under the photo you'll se the interactive functions. You can “like” or “dislike” sex partners, you can review them and you can post in their private forums on escort profiles. Also, this is where you can report mistakes or fake pics. These reports are always examined.
On the right, under the buttons there is a summary of reviews. You can see what visitors think of the given girl, and where else you can find her on the internet. At the bottom of the escort profiles right panel there is a collection of links to see which other sites you might find the sex partner. Under the escort profiles photos you'll find the sex partner's preferences. If you cannot find an option there, it is because the partner asked us not to display that option in their menu. On the other side you'll find information about who they'd like to meet. Under that there is a few lines about their personality. These are optional, some partners do not fill out these lines.
At the bottom you'll find their reviews and private forums. In case they don't want to be reviewed, you'll see a note saying does not want reviews. Under that you'll find partners similar to the one whose escort profile you're reading.