Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés

Országos szexpartner & masszázs kereső

eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső

zsolti178

Régi tag. Aktivitási index: 122,2 (Szokott válogatni, levelezni.)
2025-04-14 13:33-kor járt itt
2017-07-09-én regisztrált
58 levél, 0 olvasatlan
2 értékelést írt
0 fórum bejegyzést írt
0 privát jegyzetet írt
18 hirdető tetszik neki
0 hirdető nem tetszik neki
7495x jelent meg az adatlap
1 felhasználót tiltott le
7 felhasználó találta hasznosnak értékelését
0 felhasználót követ
0 felhasználó követi
Elfogadott (2)
Írt (0)
Kérdőjeles (0)
Elutasított (0)
2.
Evelyn_Hot (30) | X kerület
suspicious
9 hónapja
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
9 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon történt. Korrekt tájékoztatást kaptam mindenről.

Lakás: Klímás, rendezett minden van ami kell, szájvíz többféle tusfürdő, dezodor, friss törölköző. Parkolás könnyű a ház elött. Szép tágas szoba, nagy ágy.

Külső: Egy szóval gyönyörű! Szép formás test, szép szőke haj, jó mellek és elbüvölő mosoly...

Hozzáállás: 1 órát voltam nála de minden percét élveztem. Kezdeményező, határozott ugyanakkor figyelmes és kedves nem óranézős valódi barátnő feeling.

Együttlét: Érkezésemkor rögtön üdítővel kínált ami jól is esett ebben a nagy melegben! Aztán megkaptam az eligazítást mit merre találok. Gyors zuhany felfrissülés utánam ő is lezuhanyzott és már jött is mellém az ágyra. Hamar a lényegre tértünk natúr franciával kezdett amit nagyon jól csinál. Utána befeküdtem a két lába közé és pillanatok alatt bent is voltam finom puncijában. Ezután a kedvencem következett a popsi. Ő irányított de ezt nem bántam mert finom betudtam hatolni a fenekébe amit nagyon élveztem. Hiába vastagabb a szerszámom mégis ügyesen befogadta és imádtam vele hátúlról csinálni. Ezután kis pihi majd vissza punciba először én majd ő volt felül majd megint én és itt lett végem benne. Közben csókolóztunk ami szintén nagyon bejött. Legszivesebben végig csókolgattam volna a teste minden Porcikáját. A végén még kicsit beszélgettünk és remegő lábakkal távoztam. Elsőre tökéletes volt annak ellenére, hogy első alkalomnál kicsit feszűltebb szoktam lenni.

Elégedettség és Ajánlás: Legjobb szívvel ajánlom mindenkinek bár személy szerint megtartanám csak magamnak. Biztosan visszamegyek mert egyrészt nagyon jó társaság másrészt össze kell csiszolódni hisz ez még csak az első alkalom volt.

 
Evelyn_Hot
9 hónapja
Nagyon szépen köszönöm az értékelésed!Várlak vissza!Csók Evelyn Hot!
1.
Andika (30) | XIV kerület
suspicious
6 éve
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, isteni francia, nagyon kedves
6 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Levelezés formájában beszéltünk.

Lakás: Ő jött hozzám. Persze hogy rendezett volt a lakás :)

Külső: Szebb nő mint a amit a képek visszaadnak. Formás popsija és formás keblei vannak amit élvezet markolászni.

Hozzáállás: Kezdeményező volt. 1 órát töltöttem a társaságában. Nem óranézegetős, jól lehet vele beszélgetni.

Együttlét: Kezdésnek egy jó franciát kértem tőle amit készéggel meg is tett és had mondjam el hogy nagyon jól csinálta hamar el is mentem a szájába. Másodikra már a franciát sex követte különböző pózokban és vegül megint csak kivégzett.

Elégedettség és Ajánlás: Összeségében elégedett vagyok mind külsőre, mind belsőre, azt kaptam amit kértem és megbeszéltünk. Köszönöm ezt a kielégítő órát.

 
Andika
6 éve
Koszonom szepen

Akik tetszenek neki

KÉNYSZER TOROKBASZÁS
Alina
Alina (24)
 
Szeretettel várlak
Andika
Andika (30)
 
Dugj seggbe!!!
Angel
Angel (33)
 
Sos popószex;)
Candy
Candy (29)
 
Időpont WhatsApp-on
Csillu
Csillu (30)
 
FORRÓ TÜZES ANÁL!
Evelyn_Hot
Evelyn_Hot (30)
 
POPSISZEX LOVER
Kamilla
Kamilla (30)
 
Isteni francia
Laura
Laura (24)
 
Lotti
Lotti (29)
 
S.O.S. POPO
Mariann
Mariann (23)
 
Barátnömmel is!
Melissza
Melissza (56)
 
Szexmániás vagyok!!
Pillangó
Pillangó (40)
 
MINDEN SOS BEN IS!
Popókirálynő
Popókirálynő (50)
 
Rékuci
Rékuci (27)
 
RubiSwallow
RubiSwallow (34)
 
Szex imádó
Szöszi
Szöszi (26)
 
Most inaktív
Jessyca
Jessyca (23)
 
Most inaktív
Leila_SUBLány
Leila_SUBLány (30)
 
zsolti178
8 éve tag

Jelentem

Mobil verzió

Kiemeltek

Lia szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lia
Lia szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lia (23)
 
Fanni szexpartner Budapest lĂĄnyok
Fanni
Fanni szexpartner Budapest lĂĄnyok
Fanni (22)
 
Shanel18 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Shanel18
Shanel18 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Shanel18 (19)
 
Jennyinyaloka40 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Melytorkos francia
Jennyinyaloka40
Jennyinyaloka40 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Jennyinyaloka40 (40)
 
Dilara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Dilara
Dilara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Dilara (18)
 
Nikolett_VIP szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nikolett_VIP
Nikolett_VIP szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nikolett_VIP (20)
 
Nicole92 szexpartner Budapest lĂĄnyok
AnĂĄl mĂĄniĂĄs ribi
Nicole92
Nicole92 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Nicole92 (28)
 
Valeri szexpartner Budapest lĂĄnyok
MÉLYTOROK No1 ;)
Valeri
Valeri szexpartner Budapest lĂĄnyok
Valeri (46)
 
Lara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lara
Lara szexpartner Budapest lĂĄnyok
Lara (20)
 
Elizabet18 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Egyetemista lĂĄny vĂĄr
Elizabet18
Elizabet18 szexpartner Budapest lĂĄnyok
Elizabet18 (18)