Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés
Országos szexpartner & masszázs kereső
eng deu mobile


Vidékilány kereső
Hivatkozz a Rosszlanyok.hu-ra és Fanni szeretni fog!
Jelige: "rosszlányok.hu"
Budapest XIII. kerület, Lehel tér TérképTérkép
21 éves
165 cm
62 kg, 75 mell
Vékony alkat, Borotvált punci, Latin
Hosszú, Barna haj, Barna szem
Tetoválásom van, Eredeti cici
Heteró lány
, Szexpartner, Masszázs
hétfő, kedd, szerda:  09-19
csütörtök:  00-19
péntek:  09-19
szombat:  09-19
vasárnap:  -

SMS-re nem válaszolok, Rejtett számot nem veszek fel
Csak nálam , Könnyű parkolás
Füstmentes lakás, Nem dohányzom
21 perce járt itt.
Havonta szokott belépni.
21 perce járt itt.
Hívj, ha ráérek, felveszem.
2025-10-30:  Visszakerültem az oldalra.
2025-09-25:  Felkerültem az oldalra.
TElEFONT nem veszem fel kedves rosszlány vár! :)gyere el és kóstold meg a popsim hidd el nem bánod meg

tovább olvasom

Amit szeretek 

Natúr francia
Natúr francia végén testre
Mélytorok
Kölcsönös francia
Aktus (csak óvszerrel)
Ujjazás
Popó mérettől függően (csak óvszerrel) (ha megkérsz)
Vibrátoros játék
Együttfürdés
Kézi levezetés
Telefonszex (ha megkérsz)
Közös maszturbáció
Harisnyában fogad
Közös pornófilm nézés
Tánc (sztriptíz)
Szüzesség elvétel
Leszbi show
Puncitágítás
Masszázs (klasszikus)
Erotikus masszázs
Lingam masszázs
Fétis
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Hirdetés log (max 1 év)

2026-01-21 Új kép került fel
2026-01-21 Felkerült az oldalra
2025-11-17 Lekerült az oldalról
2025-11-13 Felkerült az oldalra
2025-11-10 Lekerült az oldalról
2025-11-08 Felkerült az oldalra
Adatcsere loghoz: írj évente legalább egy elfogadott értékelést!

Akit keresek

Párokat
Csak 18 felett
Légy ápolt és kedves.
Csak nálam
Negyed (SOS francia), Fél, Egy, Több órára

Fanni +36206155862 | Szexpartner | Hívd innen, és Fanni szeretni fog! Ugrás a lap tetejére.
Fanni
Most on-line
Retusálatlan Amatőr képek
Fotózás: 2026-01-21

 

Szexpartner adatlap

Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.

Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.

A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.

Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.

A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.

A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.

A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.
 
Tilos az oldal tartalmát másolni, adatokat menteni, forrás nélkül idézni, forrás nélkül hivatkozni.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from https://www.maxmind.com.
2026 | © rosszlanyok.hu