Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés
Országos szexpartner & masszázs kereső
eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső

Éva, a vidékilány:)

Most inaktív. Hamarosan aktív lesz.
Hivatkozz a Rosszlanyok.hu-ra és Éva szeretni fog!
Kecskemét, Széchenyiváros TérképTérkép
48 éves
172 cm
85 kg, 110 mell
Nőiesen telt alkat, Borotvált punci
Félhosszú, Szőke haj, Zöld szem
Tetoválásom van, Eredeti cici
Biszex lány
, Szexpartner, Masszázs
84 levél, 0 olvasatlan.
1 órája járt itt.
2025-03-28: Legközelebb 2025-04-03 napon leszek újra
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730
Kecskemét, Éva 06205897730

Amit szeretek 

Francia óvszerrel
Natúr francia
Natúr francia végén szájba (ha megkérsz)
Natúr francia végén testre
Mélytorok (ha megkérsz)
Kölcsönös francia
Lenyelés (ha megkérsz)
Aktus (csak óvszerrel)
Ujjazás
Popó mérettől függően (csak óvszerrel) (ha megkérsz)
Vibrátoros játék (ha megkérsz)
Kézi levezetés
Kebel szex
Közös maszturbáció
Harisnyában fogad
Leszbi show (ha megkérsz)
Szerepjátékok
Masszázs (klasszikus)
Anti stressz masszázs
Erotikus masszázs (ha megkérsz)
Lingam masszázs
Strap-on, felcsatolt műpénisz (ha megkérsz)
Amit még érdemes tudni rólam: Élvezem a szex minden formáját.Ha nem villog a zöld akkor nem tudom felvenni a telefont,próbáld késő
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Hirdetés log (max 1 év)

2025-03-28 Lekerült az oldalról
2025-03-28 Felkerült az oldalra
2025-03-24 Lekerült az oldalról
2025-03-24 Felkerült az oldalra
2025-03-18 Lekerült az oldalról
2025-03-17 Felkerült az oldalra
Adatcsere loghoz: írj évente legalább egy elfogadott értékelést!

Akit keresek

Férfit, Párokat, Nőket
Csak 25 felett 60 év alatt
Légy ápolt és kedves mert Én is az vagyok.
Csak nálam
Negyed (SOS francia), Fél, Egy órára

Amilyen vagyok

Csillagjegyem
Oroszlán
Kedvenc virágom
Liliom
Kedvenc autó márkám
Peugeot
Kedvenc zeném
Bármi
Kedvenc filmem
Üvegtigris
Kedvenc italom
jeager
Kedvenc pózom
Kutya
Legextrémebb szexuális kalandom
Szabadban
Hány évesen vesztettem el
16
Partner ideálom
Érett
Ezt nézem meg először a másikon
Kezét
Leszbikus kalandom
Szeretem
Több nővel, férfival
Igen
Így hívom a "puncim"
Punci
Így szoktam maszturbálni
Játékszerrel
Kedvenc női parfüm
Armani
Kedvenc férfi parfüm
Armani
Kedvenc könyv
Több
Kedvenc étel
Vadas

Elfogadott (2)
Kapott (0)
Kérdőjeles (0)
Elutasított (0)
2.
11 pozitív 1 negatív értékelés, Régi tag
5 hónapja
Zo735
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
5 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltünk,sikerült gyorsan mindkettőnknek megfelelő időpontot egyeztetni. Mindenről tájékoztatott kedvesen.

Lakás: Panel, nyugis részen, parkolni lehet a közelben.
Nagyon szép lakás, fürdő rendben, tusfürdő választék is van, tiszta illatos törölköző, és a szoba is Csodajó! Alkalomhoz pont megy a hangulatvilágítás.

Külső: Hozzám képest magas, ami nagyon vonzott, kedves mosollyal várt, képekkel egyező testalkat,csinos, és kedves hölgy.

Hozzáállás: Kezdeményező de nem a siettető hozzáállással, inkább úgy mondanám érezteti hogy ő az akivel kiélheted a vágyaidat és most itt az alkalom :)

Egyébként nagyon kedves, korrekt, és figyelmes hölgy, jókat lehet beszélgetni IS vele. :)

Mikor oda értem, már alkalomhoz illő ruhában fogadott, megpillantottam teljes "harci díszben" és már tudtam hogy itt jó este lesz 😃.

Együttlét: Fürdés után ágyon némi csacsogásba kezdtünk, aztán közben a simogatás megtette a hatását és egymásra hangolódtunk, aztán kérésemre francia óvszerrel, amit gyengéden csinált.
Ezt külön kiemeltem neki is hogy nagyon jólesett így, mert nekem nem az a vád gyors és durva pornós verzió az izgató ebből. Huu itt majdnem sikerült el is durranni, de aztán szemből sikerült tovább lépni a tettek mezején és egykis misszionárius pózban folytatás következett.
Amikor már úgy éreztem el fogok élvezni, megkértem hogy meg próbáljuk e popsiba mert az nagyon izgat, és sosem volt lehetőségem eddig erre, akkor egyből igent mondott és úgy helyezkedett hogy kényelmes legyen mindkettőnknek.
Na, itt következett az új érzések felfedezése számomra, hagyta hogy minden percét kiélvezzem az időnek, és hát... Így feltüzelve szerintem egy 5percet ha bírtam, és élveztem akkorát hogy elszédültem 😅 :D



Utána felajánlotta hogy meg masszíroz és addig töltődjek újra, majd miután át gyúrt, jöhetett a folytatás, egykis kézimunka, aztán újra gumi és ismét popsi, annyira jólesett vissza tenni, érezni ahogy befogadta a szerszámomat, az fantasztikus. És ahogy szeretem, mondott közben pár csábító erotikus mondatot. A látvány, az érzés, a hangok hatására másodjára is sikerült egy hatalmasat élveznem, majd miután lenyugodott a cerka, óvatosan megtörölt, majd még egy kis időnk maradt addig elmentem zuhanyozni. Némi összegzés után megköszöntem, hogy valóra váltotta ezt a vágyam, a bakancslistás vágyam.... Majd köszönés és indultam, de úgy remegtek a lábaim, hogy mondtam is jól elrendezett :D

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedett vagyok és maximálisan ajánlom őt!!
Korrekt, kedves, vonzó nő, aki nem csak mondja hanem valóban vállalja is amit megbeszéltek.
Ha kicsit is gátlásosabb vagy vagy parázni vagy hajlamos, akkor hozzá menj, ő majd felold, ellazít aztán majd élvezel akkorát hogy a szemed felakad.. 😃Én ajánlom, biztos hogy fogok még menni, ez az óra vele szuper volt.
Alig várom a folytatást!

Ui.: köszönök mindent neked!

Hirdető által Elfogadott     
Éva
Éva (inaktív)
5 hónapja
Kedves Zo :) Én is köszönöm ezt a szép órát!Szeretettel várlak legközelebb is :* Puszi Évi
1.
1 pozitív értékelés, Régi tag
suspicious
5 hónapja
Yoki
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
5 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon. Pár csengetés után felvette. Egy óra múlva tudott fogadni.

Lakás: Panel lakás,könnyen megközelíthető. Parkolás a ház előtt ingyenes,több hely is volt. A lakás tiszta,rendezett. A fürdőben több fajta tusfűrdő,szájvíz,dezodor és törölköző van.Kellemes illat mindenhol,hatalmas franciaágy.

Külső: Csinos,formás alakú. Nőiesen telt de feszes kemény popsi,formás mellék. Az arc kitakarástól nem kell félni,szép arcú kedves.

Hozzáállás: Egy órát voltam vele. Nem erőlteti rád az akaratát,engedi,hogy a te kivánságaid érvényesüljenek. A megbeszélt dolgokat szívesen csinálja. Ha valamiben túlléped a megbeszélt határt azt finoman közli veled,hogy azt nem szeretné.

Együttlét: Megérkezésemkor egy üdvözlö puszit kaptam. A megbeszélt szexi fehérneműben várt. Kis egyeztetés után irány a fürdő. Mire visszatértem az ágyon várt. Simogatás közben levettem a melltartót és nem tudtam megállni,hogy ne játszak kicsit azokkal a formás cicikkel,amik nagyon jól reagáltak rá. Aztán lejjebb tévedtem,kis simi és lemerült a bugyi is. Teljesen sima punci. Kértem,hogy szopjon kicsit,amit nagyon jól csinál,isteni a technikája. Azután én kezdtem nyalni,aminek hangot is adott,hatalmasat élvezett. Gumit kértem és több pózt is kipróbáltunk. Nagyon jó szűk. Először a gumiba mentem el. Pihenés közben kaptam egy kellemes masszázst. Ismét bekapta és hamar lelket vert bele. Kutyába kezdtük aztán még pár póz és a végén a szájába mentem el. Tusolás és elkészítés. Nem nézegette az órát,szerintem kitöltöttem bőven az időm.

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon elégedett vagyok mindennel. Legközelebb a popsit is kipróbálom vele,igaz hogy extrában van de azt a feszes popót nem hagyom ki. Aki szereti az ilyen milfeket annak szívesen merem ajánlani,nem éri csalódás. Biztosan visszajáró vendég leszek nála.

Hirdető által Elfogadott     
Éva
Éva (inaktív)
5 hónapja
Nagyon köszönöm a kedves szavaidat:) Együtt voltunk szuper jók!Szivesen látlak legközelebb is :)

Neked ajánljuk

Bernibaba szexpartner Kecskemét lányok
Bernibaba
Bernibaba szexpartner Kecskemét lányok
Bernibaba (25)
 
Ági44 szexpartner Kecskemét lányok
Ági44
Ági44 szexpartner Kecskemét lányok
Ági44 (47)
 
Veronika szexpartner Kecskemét lányok
Elérhető ápr 2-ig
Veronika
Veronika szexpartner Kecskemét lányok
Veronika (57)
 
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Squirt spricc punci!
Jázminasquirtpunci..
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Jázminasquirtpunci.. (38)
 
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya (46)
 
Tamara szexpartner Kecskemét lányok
Igazi cicik :)
Tamara
Tamara szexpartner Kecskemét lányok
Tamara (22)
 
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika (36)
 
Nikolett szexpartner Kecskemét lányok
mélytorok!!!
Nikolett
Nikolett szexpartner Kecskemét lányok
Nikolett (19)
 
Szandra szexpartner Kecskemét lányok
Szandra
Szandra szexpartner Kecskemét lányok
Szandra (22)
 
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada (40)
 

Még több érett hölgy

Líz szexpartner Kecskemét lányok
Líz
Líz szexpartner Kecskemét lányok
Líz (45)
 
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika (36)
 
Eva69 szexpartner Kecskemét lányok
Imádom a faszt
Eva69
Eva69 szexpartner Kecskemét lányok
Eva69 (50)
 
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada
Ada szexpartner Kecskemét lányok
Ada (40)
 
Veronika szexpartner Kecskemét lányok
Elérhető ápr 2-ig
Veronika
Veronika szexpartner Kecskemét lányok
Veronika (57)
 
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Squirt spricc punci!
Jázminasquirtpunci..
Jázminasquirtpuncis szexpartner Kecskemét lányok
Jázminasquirtpunci.. (38)
 
Lara szexpartner Kecskemét lányok
Lara
Lara szexpartner Kecskemét lányok
Lara (51)
 
Ági44 szexpartner Kecskemét lányok
Ági44
Ági44 szexpartner Kecskemét lányok
Ági44 (47)
 
Nati szexpartner Kecskemét lányok
Érzéki francia!
Nati
Nati szexpartner Kecskemét lányok
Nati (48)
 
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya (46)
 

Még több nőiesen telt alkatú lány

Jessika szexpartner Baja lányok
Legény bucsúba is
Jessika
Jessika szexpartner Baja lányok
Jessika (30)
 
Jázmin szexpartner Kalocsa lányok
Jázmin
Jázmin szexpartner Kalocsa lányok
Jázmin (26)
 
Szandra szexpartner Kecskemét lányok
Szandra
Szandra szexpartner Kecskemét lányok
Szandra (22)
 
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika
Erika szexpartner Kecskemét lányok
Erika (36)
 
Korinna30 szexpartner Kecskemét lányok
Szőke popsi imádó
Korinna30
Korinna30 szexpartner Kecskemét lányok
Korinna30 (30)
 
Lara szexpartner Kecskemét lányok
Lara
Lara szexpartner Kecskemét lányok
Lara (51)
 
Líz szexpartner Kecskemét lányok
Líz
Líz szexpartner Kecskemét lányok
Líz (45)
 
Mirabella szexpartner Baja lányok
Mirabella
Mirabella szexpartner Baja lányok
Mirabella (37)
 
Éva
Retusálatlan Amatőr képek
Fotózás: 2024-12-24


Értékelések
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
2 értékelés alapján
Mai nézettség: 94
Tetszik: 117
Rendszeresen megyek: 1
Biztos visszamegyek: 4
Egyszer voltam: 1
szép arcú
2 értékelés
barátnő feeling
2 értékelés
isteni francia
2 értékelés
nagyon kedves
2 értékelés
maximális diszkréció
2 értékelés
jó parkolás
2 értékelés

Nekik tetszik

x
Nekik tetszik
Éva
(azok a felhasználók, akik engedélyezik az itt való megjelenést)
TĂśltĂŠs / Loading ...

Kiemeltek

Zita22 szexpartner Szeged lányok
Imádom hogy imádod
Zita22
Zita22 szexpartner Szeged lányok
Zita22 (28)
 
Nikicica szexpartner Székesfehérvár lányok
Érett puncika
Nikicica
Nikicica szexpartner Székesfehérvár lányok
Nikicica (45)
 
Jázmin szexpartner Mosonmagyaróvár lányok
Jázmin
Jázmin szexpartner Mosonmagyaróvár lányok
Jázmin (23)
 
Timi_Dögös_Milf szexpartner Békéscsaba lányok
SZŐKE FRANCIA IMÁDÓ
Timi_Dögös_Mil..
Timi_Dögös_Milf szexpartner Békéscsaba lányok
Timi_Dögös_Mil.. (42)
 
Valentina szexpartner Miskolc lányok
Valentina
Valentina szexpartner Miskolc lányok
Valentina (26)
 
Mayapearl szexpartner Pécs lányok
03.31 ig
Mayapearl
Mayapearl szexpartner Pécs lányok
Mayapearl (30)
 
Monic6 szexpartner Kecskemét lányok
Monic6
Monic6 szexpartner Kecskemét lányok
Monic6 (30)
 
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya
Maya szexpartner Kecskemét lányok
Maya (46)
 
Dorí szexpartner Apagy lányok
Dorí
Dorí szexpartner Apagy lányok
Dorí (23)
 
Anna szexpartner Hajdúszoboszló lányok
Anna
Anna szexpartner Hajdúszoboszló lányok
Anna (27)
 

 

Szexpartner adatlap

Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.

Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.

A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.

Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.

A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.

A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.

A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.