Hirdetésfeladás |  Regisztráció |  Belépés
Országos szexpartner & masszázs kereső
eng deu mobile

Felnőtt tartalom

18

Elmúltál 18 éves?

Igen Igen, mentsd el Nem
Kattintással belépsz és a Belépéssel kijelented, hogy elmúltál 18 éves. Így elsősorban életkorod miatt nem követsz el jogsértést a belépéssel, a Szolgáltató szolgáltatásait nem használod jogellenes célra. Figyelmeztetünk, hogy a Szolgáltatás (szexpartner kereső hirdetések megjelenítése) igénybevétele során felnőtt tartalommal találkozol. A Szolgáltatás igénybevételével elérhető tartalmakat felhasználóink, hirdetőink helyezik el, így ezekért ők vállalják a felelősséget. A Belépéssel a fentiek mellett elfogadod az Általános Szerződési Feltételekbe és Adatkezelési Szabályzatba foglaltakat is, valamint jóváhagyod a cookie-k használatát.
Figyelem! Ez a tartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében a kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.


Vidékilány kereső
Hivatkozz a Rosszlanyok.hu-ra és Emese szeretni fog!
Jelige: "rosszlányok.hu"
Pécs, uránváros TérképTérkép
45 éves
160 cm
76 kg, 145 mell, 90 derék, 110 csípő
Nőiesen telt alkat, Borotvált punci
Félhosszú, Szőkésbarna haj, Kék szem
Eredeti cici
Heteró lány
, Szexpartner, Masszázs
hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek:  08-20
szombat:  16-20
vasárnap:  08-20

SMS-re nem válaszolok, Automata válasz beállítva Ha írsz neki üzenetet, azonnal kapsz választ.
Csak nálam , Ingyenes parkolás
Füstmentes lakás, Nem dohányzom
Nem légkondicionált lakás
boroka5000@citromail.hu
102 levél, 1 olvasatlan.
18 órája járt itt.
A nem kötelező adatok 90%-t töltötte ki.
Ritkán tölt fel új képet.
Gyakran be szokott lépni.
102 levél, 1 olvasatlan.
18 órája járt itt.
Pécs, Emese 06202941125
Pécs, Emese 06202941125
Pécs, Emese 06202941125
Pécs, Emese 06202941125
Kedves rosszlány vár! :)Emese vagyok,42 eves. Szeretek masszírozni,gyengédséget,és hagyományos,meg orális szexet,viszont anális nem jöhet szóba. Nálam nincs kizáró ok,vagy életkor.Szívesen csókolózok,és szexnél elvárás a gumi.anélkül nincs szex.Van saját lakásom,és hétvégén,meg esténként ráérek.Szüzesség elvétele a kedvencem. Szeretném,hogy jól érezd magadat,míg nálam vagy,megnyugvás egy nehéz nap után.Lehetsz fiatal vagy őreg,én mindenképp a kedvedben járok,és teljesítem kívánságod!

tovább olvasom

Amit szeretek 

Francia óvszerrel
Natúr francia
Natúr francia végén szájba
Natúr francia végén testre
Natúr francia végén arcra
Mélytorok
Kényszerfrancia
Kölcsönös francia
Lenyelés
Aktus (csak óvszerrel)
Ujjazás
Popó mérettől függően (csak óvszerrel)
Vibrátoros játék (ha megkérsz)
Csók (szimpátia alapján)
Együttfürdés
Kézi levezetés
Kebel szex
Telefonszex
Webcam szex
Közös maszturbáció
Prosztata masszázs (ha megkérsz)
Harisnyában fogad
Láberotika
Közös pornófilm nézés
Tánc (sztriptíz)
Kamerázás helyszínen
Fotózás
Szüzesség elvétel
Leszbi show
Popóizgatás férfiaknak nyelvvel
Popóizgatás férfiaknak kézzel / eszközzel
Ökölszex / Fauszt (punciba)
Spriccelés (Squirt)
Puncitágítás
Tágítás, öklözés (férfinek)
Szerepjátékok
Masszázs (klasszikus)
Anti stressz masszázs (ha megkérsz)
Csúszka masszázs (ha megkérsz)
Sport masszázs (ha megkérsz)
Thai masszázs (ha megkérsz)
Erotikus masszázs (ha megkérsz)
ESZO masszázs (ha megkérsz)
Lingam masszázs (ha megkérsz)
Tantra masszázs (ha megkérsz)
Négykezes masszázs (ha megkérsz)
Domina, Szado-mazo játék
BDSM (uralkodó), Domina
BDSM (alárendelt), Rabnő
Bizarr
Fétis
Kikötözés - bondage
Fenekelés, büntetés
Taposás, tortúra, CBT
Pisi
Kaki
Orvosi (medical) játék
Strap-on, felcsatolt műpénisz
Nővé nevelés
Több szereplős játék (ha megkérsz)
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!

Akit keresek

Férfit, Több férfit
Csak 18 felett 70 év alatt
Légy ápolt és kedves.
Csak nálam
Negyed (SOS francia), Fél, Egy, Több órára

Amilyen vagyok

Csillagjegyem
Szűz
Kedvenc virágom
Mindegyik
Kedvenc autó márkám
Land Rover
Kedvenc zeném
Vangelis
Kedvenc filmem
Interstellar
Kedvenc italom
Kakaó
Kedvenc pózom
Hátulról
Partner ideálom
Brad Pitt
Ezt nézem meg először a másikon
Az arca
Leszbikus kalandom
-
Több nővel, férfival
Igen.nagyon szeretem.
Kedvenc női parfüm
Mind
Kedvenc könyv
Amire nincs magyarázat
Kedvenc étel
Nyúlpörkölt

| Emese +36202941125 Hivatkozz a Rosszlanyok.hu-ra és Emese szeretni fog! Ugrás a lap tetejére.
Elfogadott (10)
Kérdőjeles (0)
Elutasított (0)
10.
4 pozitív értékelés, Régi tag
3 hónapja
Gabben1028
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
3 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon

Lakás: Rendezett,tiszta.

Külső: Huhh azok a mellek...

Hozzáállás: Maximálisan barátnős.

Együttlét: Az a mi titkunk.

Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan ajánlott sőt kötelező!!

Hirdető által Elfogadott     
9.
1 pozitív értékelés, Régi tag
6 hónapja
Bobbyka
 
Környezet:
4

Külső:
5

Hozzáállás:
4

Technika:
4

Összkép:
4
 
barátnő feeling, isteni francia
6 hónapja, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon eggyeztettünk.

Lakás: Normál, átlagos pécsi panel.

Külső: Ő szerepel a képeken, hatalmas mellei vannak, kedves arca.

Hozzáállás: Kedves volt, bár nem sokat beszélgettünk lehet, hogy egy picit zavarta a korom. Elég fiatal vagyok hozzáképest. Nem volt túl kezdeményező, olyan mintha kicsit zavarban lenne.

Együttlét: Hanyat feküdtem az ágyon és ő jött egyből. Ügyesen szopikázik, majd szemből illetve kutya pózban is jól meg dugtam, közbe csókolóztunk és szopkodtam a hatalmas melleit de a hang adásokat nem vitte túlzásba sajnos..mikor éreztem hogy közel a vég megkérdeztem, hogy bele lehet-e élvezni a szájába amire igennel felelt. Levette a gumit majd rövid szopás után tele élveztem a száját, amit mind le is nyelt. Rövid masszázs ami inkább csak simogatás után ismét szopatni kezdtem amit hagyott sőt élvezett is. Ismét szex elölről hátulról de nem sikerült elmennem pedig mindent megtett kitartóan szopta, verte a farkam amit innen is köszönök.

Elégedettség és Ajánlás: Ajánlom mindenkinek aki szereti a hatalmas melleket és azokat a nőket akik nem ijednek meg ha valaki kicsit keményebben dugja/szopatja meg őket.

Hirdető által Elfogadott     
8.
19 pozitív 4 negatív értékelés, Régi tag
2 éve
Attila332
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon egyeztettünk késő délutánra. Elég hamar kaptam nála helyet.

Lakás: Célnak tőkéletesen meg felel.

Külső: Aki szeret, imádja a szép formás telt hölgyeket az szeretni fogja. A mellei valami isteni nagyok, és feszesek. Intim résznél meg teljesen ápolt igényes.

Hozzáállás: Nagyon kedves, kezdeményező érti a dolgát. Nem finyáskodik, együtt fürödtünk le. Meg mosta a farkam, közben én simogatam a szép kerek formás nagy kebleit. Volt közbe csókolózás. Szinte mint a Barátnőm lenne. El kápráztatott. Fél órára mentem de ez volt a legjobb fél órám, amit el lehetet tölteni egy ily kedves hölgyel.

Együttlét: Csókolózás a fürdőben, utána szobában. Makd ágyra fektett simogatuk egymást, orálisan kényezetett szinte mennyekbe éreztem magam. Az a nyalogatás a heréket a makkot a nyelvével játszott valami fantasztikus. Utána fordult a helyzett, én kezdtem kényeztetni amit éreztem is hogy hamar élvezte. Kéjes nyögések hagyták el a szép kis ajkait. Majd ujra orális kényeztetés az én részemre egy kicsit majd jött a isteni finom nedves forró édes kis puncija.. Hamar végem is lett, több se kellett.le tisztálkodtunk majd kicsit még beszélgetünk, közbe fel öltöztünk, bucsúként kaptam egy isteni finom csókot.

Elégedettség és Ajánlás: Remek, fantasztikus. Szóval tanulhatnának a többi lányok tőle. A 20+ évesek még a közelébe se fognak érni. Igen ajánlom, de valahol inkább meg tartanám magamnak. Aki megy hozzá az nagyon vigyázzon rá, és csak is finoman bánni vele! Ő egy csodás hölgy.

Hirdető által Elfogadott     
7.
10 pozitív értékelés, Régi tag
2 éve
akku
 
Környezet:
3

Külső:
3

Hozzáállás:
3

Technika:
5

Összkép:
4
 
isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Elsőre felvette, egy órán belül mehettem is.

Lakás: A lakás átlagos, rendben volt, a fürdő is, nagy kényelmes ágy, a parkolás ingyenes, könnyen talátam helyet.

Külső: A képeken nem nagyon látszik de ő van.

Hozzáállás: Kedves, szelíd természetű hölgy, sütivel és üdítővel is kínált. Fél órát maradtam.

Együttlét: Sokat nem beszéltünk, inkább rátértünk a lényegre. Szex és francia volt. Nagyon jól franciázik, tényleg, gonfoltam végig is csinálhatná de szexelni is szerettem volna. Az is jó volt.

Elégedettség és Ajánlás: Biztos megyek mégegyszer, ez talán mindent elmond.

Hirdető által Elfogadott     
6.
6 pozitív értékelés, Régi tag
2 éve
Arturdiego1000
 
Környezet:
5

Külső:
4

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
4
 
2 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon hívtam, gyorsan ment, 20 perc múlva már tudott fogadni.

Lakás: Átlagos 3.emeleti panel, a célnak megfelelő.A parkolás így hétvégén necces, kicsit gyalogolnom kellet. Mivel indulás előtt zuhanyoztam, a fűrdőt nem láttam.

Külső: Mivel kevés képpel hírdeti magát, halványabbnál halványabb elképzelésem sem lehetett Emeséről. Ehhez képest egy egyszerű háziasszony nyitott nekem ajtót, póló-nadrág ennyi.De tulajdonképpen ez nekem bejött, szeretem az egyszerűséget.Persze ami elsőre feltűnt, az a hatalmas mellei. Elképesztő...

Hozzáállás: Mint ahogy a megjelenése, a stílusa is meglehetősen egyszerű. Persze az ilyen randevúk nem a beszélgetésekről szólnak, főleg hogy csak fél órára mentem. Viszont szinte bármit lehet vele csinálni, és ez egy nagy pozitívum.

Együttlét: Heves csókcsata, kölcsönös francia, mellszex,de komolyan, akkorák a mellei, hogy egyszerre csókoltam és nyalogattam a mellbimbóját...! Végén a szájába mentem el. Tök ügyes mindenben!

Elégedettség és Ajánlás: Nagyon jól éreztem magam Emesével, hatalmasat élveztem! Ajánlatos mindenkinek, de elsősorban az olyan mellcentrikus embereknek, mint én vagyok. Köszönöm Drága Emese!

Hirdető által Elfogadott     
5.
2 pozitív értékelés, Régi tag
3 éve
hungaroring
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon beszéltünk. 1 óra múlva már nála voltam.

Lakás: Minden rendben volt.

Külső: Számomra rendkívül vonzó volt. Szép arc, hatalmas mellek.

Hozzáállás: 1 órát töltöttünk együtt. Nagyon kedves, figyelmes hölgy.

Együttlét: Először én kezdtem el kényeztetni, utána kaptam tőle egy brutális natúr franciát. Nem is bírtam sokáig az első kört, mert nagyon jól franciázik. Kb 10 perc pihenő után ismét franciával kezdtünk, majd gumit húztam és eszméletlen módon meglovagolt.

Elégedettség és Ajánlás: Én nagyon meg voltam elégedve Emesével. Ajánlom mindenkinek és remélem hogy jön még Kaposvárra.

Hirdető által Elfogadott     
4.
2 pozitív értékelés, Régi tag
3 éve
gaborur00
 
Környezet:
4

Külső:
4

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon, könnyen ment.

Lakás: Egyszer lakáson, teljesen rendben volt, egyszer kocsiban.

Külső: Gyönyörű, fantasztikus telt alakja van isteni mellekel és kedves arca van.

Hozzáállás: 1 óra mindkétszer. Nagyon kedves, figyel az emberre és mint egy barátnő, odaadóan kényeztet, lesi mire vágysz.

Együttlét: Szemérmesen leültünk az ágyra..aztán csókcsata és előjáték, nem siett! Istenien szop! Semmi megjátszás, semmi elhuzódzkodás, élvezettel beveszi tövig. És leszop ha azt kéred tőle. Hátulról szeretekztünk és összegabalyodtunk egyszerűen az ágyon. Fantasztikus szerető.

Elégedettség és Ajánlás: Én nyár elején és tavasszal voltam vele, de abszolút pozitív képem van róla. Az biztos hogy megyek még hozzá, csodás mellei vannak, nem csak azoknak ajánlom akik szeretik a telt dúskeblű hölgyeket, de nekik kötelező! Mindenkinek! Kedves aranyos mosolygós hölgy aki kellemes élményt ad.

Hirdető által Elfogadott     
3.
5 pozitív értékelés, Régi tag
3 éve
háromlábú
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Első nap mikor kerestem nem értem el, de visszajelzett sms-ben. Másnap minden simán ment

Lakás: A célnak megfelelő panel. Kényelmes nagy ágy, parkolás sima ügy.

Külső: Nekem bejött, husis milf, hatalmas mellekkel, de tényleg.

Hozzáállás: Abszolút pozitív a hozzáállása, amit kértem megtette. Kb minden benne van az alapban, nincs semmi trükközés.

Együttlét: A franciája nagyon jó, és hát a kebelszex az nagyon király volt.

Elégedettség és Ajánlás: Kedves lány, biztos megyek még hozzá. Akinek bejönnek a husis nők, bátran ajánlom.

Hirdető által Elfogadott     
Emese
3 éve
köszönöm! annyira örülök neki.
2.
4 pozitív 1 negatív értékelés, Régi tag
3 éve
Stevo30
 
Környezet:
4

Külső:
4

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció, jó parkolás
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Elsőre felvette. Délutánre egyeztettem vele randit.

Lakás: A célnak megfelel. Semmi extra.

Külső: Hatalmas ciciket imádtam. Aki szereti a husis milf-eket nagyonajánlom. Szexis :)

Hozzáállás: Abszolút kezdeményező, barátnő feeling. Lehetne tőle mit tanulni a savanyúcukroknak. Örcsillagos!!

Együttlét: Isteni franciája van! Igazán élvezettel csinálta. Aztán elkezdtem kényeztetni, amit ő nagyon élvezett és midneketten beindultunk. Missziben kb 2 perc alatt végem lett annyire nedves volt. Legközelebb biztosan minimum egy órára megyek hozzá.

Elégedettség és Ajánlás: Csak ajánlani tudom!! Szereti amit csinál és nincs megjátszás semilyen téren. Ami az adatlapján szerepel mindent vállal.
/a korai 15:30-as vendéged :* /

Hirdető által Elfogadott     
Emese
3 éve
nagyon szépen köszönöm! jólesett!
1.
3 pozitív értékelés, Régi tag
3 éve
OrálMetál
 
Környezet:
5

Külső:
5

Hozzáállás:
5

Technika:
5

Összkép:
5
 
szép arcú, barátnő feeling, isteni francia, nagyon kedves, maximális diszkréció
3 éve, Ő van a képen, Szexpartner értékelés

Kapcsolatfelvétel: Telefonon sikerült egyeztetni, korrekten elmondott mindent.

Lakás: Felújított panel. teljesen rendben.

Külső: Rendkívül kedves, bájos, szép arcú , szép nagy mellekkel megáldva. Kedvencem az egész Nő, úgy ahogy van.

Hozzáállás: Szuper hozzáállás, mintha a barátnőmmel lettem volna.
Nagyon kedves, figyel az emberre, mintha ezer éve ismernénk egymást.
Nagyon hamar elrepült az egy óra.

Együttlét: Az ágy mellett állva kezdtük ölelni, csókolni egymást. Úgy csókol, olyan szenvedéllyel, hogy már attól beindult a merevedés. Majd hanyatt fektettem az ágyon, és én kezdtem kényeztetni, amit szemlátomást nagyon élvezett. Utána Ő következett, hatalmas melleivel, szájával. Valami brutálisan jó érzés volt. Aztán gumi, és úgy meglovagolt, ahogy rég tették velem. Ő is nagyon élvezte, semmi megjátszás nem volt benne ! Mikor már nem bírtuk tovább, gumi le, és natúr franciával fejezte be. A végén még összeölelkezve simogattuk, csókoltuk egymást.

Elégedettség és Ajánlás: Maximálisan csak ajánlani tudom, rég nem éreztem ilyen jól magam. Nagyon korrekt, igazi jó szerető !
Biztosan felkeresem még, sokszor!

Hirdető által Elfogadott     
Emese
3 éve
köszi! nagyon örültem,mikor olvastam!
Emese +36202941125 | | Hívd innen, és Emese szeretni fog! Ugrás a lap tetejére.

Neked ajánljuk

Linda szexpartner Budapest lányok
Webcamszex
Linda
Linda szexpartner Budapest lányok
Linda (56)
 
Luna szexpartner Budapest lányok
Luna
Luna szexpartner Budapest lányok
Luna (41)
 
Emily szexpartner Budapest lányok
Emily
Emily szexpartner Budapest lányok
Emily (27)
 
Szonjácska szexpartner Budapest lányok
Szonjácska
Szonjácska szexpartner Budapest lányok
Szonjácska (42)
 
Évi szexpartner Budapest lányok
Erotikus ismerkedés
Évi
Évi szexpartner Budapest lányok
Évi (40)
 
Jasminn szexpartner Budapest lányok
Jasminn
Jasminn szexpartner Budapest lányok
Jasminn (25)
 
AnettaAngel szexpartner Budapest lányok
Várlak Kedvesem :*
AnettaAngel
AnettaAngel szexpartner Budapest lányok
AnettaAngel (23)
 
Aida szexpartner Budapest lányok
CSUPA SZENVEDÉLY!
Aida
Aida szexpartner Budapest lányok
Aida (40)
 
Kata szexpartner Budapest lányok
Kata
Kata szexpartner Budapest lányok
Kata (53)
 
Lara szexpartner Budapest lányok
Lara
Lara szexpartner Budapest lányok
Lara (30)
 

Még több érett hölgy

Maya szexpartner Budapest lányok
Maya
Maya szexpartner Budapest lányok
Maya (36)
 
Klaudia szexpartner Budapest lányok
Klaudia
Klaudia szexpartner Budapest lányok
Klaudia (40)
 
Dalma szexpartner Budapest lányok
Dalma
Dalma szexpartner Budapest lányok
Dalma (39)
 
Heni szexpartner Budapest lányok
Szőrös puncis
Heni
Heni szexpartner Budapest lányok
Heni (39)
 
Tina szexpartner Budapest lányok
Brutális francia!
Tina
Tina szexpartner Budapest lányok
Tina (40)
 
Lilla szexpartner Budapest lányok
Lingam átéléssel
Lilla
Lilla szexpartner Budapest lányok
Lilla (50)
 
Noémi szexpartner Budapest lányok
Noémi
Noémi szexpartner Budapest lányok
Noémi (38)
 
Valeri szexpartner Budapest lányok
MÉLYTOROK No1 ;)
Valeri
Valeri szexpartner Budapest lányok
Valeri (46)
 
Enikő szexpartner Budapest lányok
Popsi imádó!
Enikő
Enikő szexpartner Budapest lányok
Enikő (46)
 
Tami szexpartner Budapest lányok
Tami
Tami szexpartner Budapest lányok
Tami (41)
 

Még több nőiesen telt alkatú lány

Ketrin szexpartner Budapest lányok
Gyere lazulj el
Ketrin
Ketrin szexpartner Budapest lányok
Ketrin (38)
 
Pamela szexpartner Budapest lányok
Pamela
Pamela szexpartner Budapest lányok
Pamela (35)
 
Dóri szexpartner Budapest lányok
Kívánom a popsimba!
Dóri
Dóri szexpartner Budapest lányok
Dóri (35)
 
Dhália_12 szexpartner Budapest lányok
Dhália_12
Dhália_12 szexpartner Budapest lányok
Dhália_12 (27)
 
Kimberly szexpartner Budapest lányok
Kimberly
Kimberly szexpartner Budapest lányok
Kimberly (18)
 
Szonjácska szexpartner Budapest lányok
Szonjácska
Szonjácska szexpartner Budapest lányok
Szonjácska (42)
 
Natalia szexpartner Budapest lányok
Popó kedvelo
Natalia
Natalia szexpartner Budapest lányok
Natalia (50)
 
AntóniaVip szexpartner Csömör lányok
ESCORT! KAMERA SZEX!
AntóniaVip
AntóniaVip szexpartner Csömör lányok
AntóniaVip (26)
 
Linda szexpartner Budapest lányok
Webcamszex
Linda
Linda szexpartner Budapest lányok
Linda (56)
 
Tami szexpartner Budapest lányok
Tami
Tami szexpartner Budapest lányok
Tami (41)
 
Emese
Fotózás: -

Stabil hirdető

Nem kér kacsintást



Értékelések
Környezet:
4.3

Külső:
4.4

Hozzáállás:
4.8

Technika:
4.8

Összkép:
4.6
13 értékelés alapján
Mai nézettség: 59
Tetszik: 366
Rendszeresen megyek: 1
Biztos visszamegyek: 15
Lehet visszamegyek: 5
Többször voltam: 6
Egyszer voltam: 9
szép arcú
6 értékelés
barátnő feeling
11 értékelés
isteni francia
11 értékelés
nagyon kedves
11 értékelés
maximális diszkréció
10 értékelés
jó parkolás
8 értékelés

Nekik tetszik

x
Nekik tetszik
Emese
(azok a felhasználók, akik engedélyezik az itt való megjelenést)
TĂśltĂŠs / Loading ...

Kiemeltek

Alia szexpartner Budapest lányok
Isteni francia
Alia
Alia szexpartner Budapest lányok
Alia (30)
 
BigAss szexpartner Budapest lányok
PORNÓS SZOPÁS,POPSI!
BigAss
BigAss szexpartner Budapest lányok
BigAss (30)
 
Nicole92 szexpartner Budapest lányok
Anál mániás ribi
Nicole92
Nicole92 szexpartner Budapest lányok
Nicole92 (28)
 
Dana szexpartner Budapest lányok
Dana
Dana szexpartner Budapest lányok
Dana (18)
 
Steffi40 szexpartner Budapest lányok
Széparcú finomság!!!
Steffi40
Steffi40 szexpartner Budapest lányok
Steffi40 (45)
 
BarbiVIP szexpartner Budapest lányok
Barbi arc,nagy segg
BarbiVIP
BarbiVIP szexpartner Budapest lányok
BarbiVIP (23)
 
Elizabet18 szexpartner Budapest lányok
Egyetemista lány vár
Elizabet18
Elizabet18 szexpartner Budapest lányok
Elizabet18 (18)
 
Vanessa_VIP szexpartner Budapest lányok
Vanessa_VIP
Vanessa_VIP szexpartner Budapest lányok
Vanessa_VIP (20)
 
Lara szexpartner Budapest lányok
Lara
Lara szexpartner Budapest lányok
Lara (20)
 
Shanel18 szexpartner Budapest lányok
Shanel18
Shanel18 szexpartner Budapest lányok
Shanel18 (19)
 

 

Szexpartner adatlap

Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.

Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.

A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.

Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.

A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.

A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.

A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.